Menu

Ten profil nie jest jeszcze publiczny, ale już niedługo będzie - czeka na naszą akceptację. Aby dokonać zmian, kliknij tu by się zalogować

DGENERGY FOTOWOLTAIKA

Jesteśmy wyspecjalizowaną ekipą, działającą w obszarze doboru komponentów oraz instalacji urządzeń do wytwarzania energii z odnawialnych źródeł tzw. OZE. 

3 lat doświadczenia

5-15 pracowników

50-100 realizacji

location-dark Łęczyca

Nasza firma dostarcza sprawdzone oraz w pełni bezpieczne, wysokiej klasy komponenty oraz instalacje od czołowych producentów, oferujących najnowszą technologię. Dobieramy je również pod względem potrzeb i wymagań naszych klientów, dzięki starannie przeprowadzonej konsultacji oraz audytu technicznego i finansowego. Staramy się, aby nasze instalacje działały bezawaryjnie i jak najdłużej. Jednak w przypadku zniszczeń, wywołanych przez warunki atmosferyczne lub normalnego zużycia materiału, nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji całą dobę, przez cały rok.

Wszystkie instalacje wykonujemy z wielką dbałością, precyzją i bezpieczeństwem. Zgodnie z aktualnym prawem budowlanym i przepisami przeciwpożarowymi. Dzięki naszemu zaangażowaniu i pracy, jesteśmy pewni, że nasze instalacje nie będą przysparzać Tobie problemów oraz spędzać snu z powiek.

W imieniu całego zespołu, zapraszam do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!

Damian Graczyk
Właściciel DG ENERGY

DGENERGY FOTOWOLTAIKA pracuje z producentami:

DGENERGY FOTOWOLTAIKA korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Adres DGENERGY FOTOWOLTAIKA

Marii Konopnickiej 10 lok. 3, 99-100 Łęczyca

DGENERGY FOTOWOLTAIKA - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o DGENERGY FOTOWOLTAIKA

DGENERGY FOTOWOLTAIKA nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz DGENERGY FOTOWOLTAIKA na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz DGENERGY FOTOWOLTAIKA?