COVID-19: Czy to dobry czas na inwestycję w fotowoltaikę?

Zastanawiasz się nad inwestycją w panele fotowoltaiczne? Szukasz dobrego instalatora? Zapoznaj się z profilami najlepszych firm w woj. łódzkim.

Fotowoltaika w woj. łódzkim staje się coraz bardziej znanym sposobem pozyskiwania tak zwanego „zielonego prądu”. Odzyskiwana energia słoneczna nie zanieczyszcza środowiska, co wpływa korzystnie na Twoje zdrowie i w znacznym stopniu ograniczy wydatki. Czy woj. łódzkie jest korzystnym miejscem na panele fotowoltaiczne? Jak znaleźć dobrą firmę instalującą PV?

Woj. łódzkie w całości znajduję się w stosunkowo dobrym miejscu, biorąc pod uwagę nasłonecznienie w Polsce i wynosi ponad 1100 kWh/m. Wpływa to na popularność instalowania własnych mini-elektrowni, jakimi są panele słoneczne. Łódź, Piotrków Trybunalski, Skierniewice czy Kutno – to tylko kilka miejscowości których mieszkańcy korzystają z paneli fotowoltaicznych. Znajdziesz je również w mniejszych miejscowościach takich jak: Pabianice, Czerniewice, Rawa Mazowiecka czy Tomaszów Mazowiecki.

Gdzie w woj. łódzkim mieszczą się firmy instalujące PV? Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Sieradz i Zgierz to najczęściej wybierane siedziby. W sumie ogłasza się ponad 40 firm w całym województwie.

Dotacje do instalacji fotowoltaicznych, to świetne rozwiązanie na spore koszty instalacji PV. Co za tym idzie, szybciej nastąpi również zwrot z inwestycji. W latach  2017/2018, mieszkańcy woj. łódzkiego korzystali z dotacji zarówno unijnych jak też na poziomie powiatu. Jesteś zainteresowany dofinansowaniem: fotowoltaika 2019? Zgłoś się do najbliższego Urzędu Miasta lub Gminy lub odwiedź WFOŚiGW w Łodzi, by zdobyć aktualne i szczegółowe informacje dostępnych dla Ciebie dotacji.  

Korzystając z dofinansowania pamiętaj by wybierać tylko spośród certyfikowanych firm. Poniżej znajduje się lista instalatorów paneli słonecznych w Twoim województwie. Zastanawiasz się jak wybrać firmę instalującą PV? Skorzystaj z darmowych ofert instalacji PV, by z łatwością porównać i wybrać najdogodniejszą dla Ciebie.

Power Profit

Łódź

4.8 Najlepiej oceniany

Arca Solar

Łódż

4.8 Najlepiej oceniany

NTW Airconomic

Sieradz

5.0 Najlepiej oceniany

Abc Energia

Łódź

ANBAZ

Łódź

3energy

Łódź

PVGE o. Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone