Zastanawiasz się nad inwestycją w panele fotowoltaiczne? Szukasz dobrego instalatora? Zapoznaj się z profilami najlepszych firm w woj. łódzkim.

Fotowoltaika w woj. łódzkim staje się coraz bardziej znanym sposobem pozyskiwania tak zwanego „zielonego prądu”. Odzyskiwana energia słoneczna nie zanieczyszcza środowiska, co wpływa korzystnie na Twoje zdrowie i w znacznym stopniu ograniczy wydatki. Czy woj. łódzkie jest korzystnym miejscem na panele fotowoltaiczne? Jak znaleźć dobrą firmę instalującą PV?

Woj. łódzkie w całości znajduję się w stosunkowo dobrym miejscu, biorąc pod uwagę nasłonecznienie w Polsce i wynosi ponad 1100 kWh/m. Wpływa to na popularność instalowania własnych mini-elektrowni, jakimi są panele słoneczne. Łódź, Piotrków Trybunalski, Skierniewice czy Kutno – to tylko kilka miejscowości których mieszkańcy korzystają z paneli fotowoltaicznych. Znajdziesz je również w mniejszych miejscowościach takich jak: Pabianice, Czerniewice, Rawa Mazowiecka czy Tomaszów Mazowiecki.

Gdzie w woj. łódzkim mieszczą się firmy instalujące PV? Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Sieradz i Zgierz to najczęściej wybierane siedziby. W sumie ogłasza się ponad 40 firm w całym województwie.

Dotacje do instalacji fotowoltaicznych, to świetne rozwiązanie na spore koszty instalacji PV. Co za tym idzie, szybciej nastąpi również zwrot z inwestycji. W latach  2017/2018, mieszkańcy woj. łódzkiego korzystali z dotacji zarówno unijnych jak też na poziomie powiatu. Jesteś zainteresowany dofinansowaniem: fotowoltaika 2019? Zgłoś się do najbliższego Urzędu Miasta lub Gminy lub odwiedź WFOŚiGW w Łodzi, by zdobyć aktualne i szczegółowe informacje dostępnych dla Ciebie dotacji.  

Korzystając z dofinansowania pamiętaj by wybierać tylko spośród certyfikowanych firm. Poniżej znajduje się lista instalatorów paneli słonecznych w Twoim województwie. Zastanawiasz się jak wybrać firmę instalującą PV? Skorzystaj z darmowych ofert instalacji PV, by z łatwością porównać i wybrać najdogodniejszą dla Ciebie.

Power Profit

Łódź

5.0 Najlepiej oceniany

NTW Airconomic

Sieradz

5.0 Najlepiej oceniany

Abc Energia

Łódź

3energy

Łódź

Copyright 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone