Menu

IT Power Group

4.6

(1 ocen)

Top company medal

Najlepiej oceniany

Ważnym aspektem naszej działalności jest ekologia. Dlatego zainteresowaliśmy się kwestią przetwarzania energii słonecznej w prąd.

9 lat doświadczenia

5-15 pracowników

>500 realizacji

location-dark Łódź

Pozyskiwanie energii elektrycznej z odnawialnego źródła energii, jakim są promienie słoneczne, nie jest nową technologią. Fotowoltaika przekonuje do siebie zarówno klienta indywidualnego, jak również przemysł i budownictwo usługowe. Częstym problemem jest znalezienie firmy, która w rzetelny i przyjazny sposób podejdzie do klienta. Dlatego postanowiliśmy, również w tej dziedzinie, uprościć cały proces skorzystania z walorów tego rozwiązania. Gwarantujemy zaprojektowanie oraz zamontowanie niezawodnie działającego systemu, wykorzystując do tego komponenty cenionych producentów. Wykonywane przez nas instalacje fotowoltaiczne mogą mieć nawet do 25 lat gwarancji, tym samym dowodząc, że nasze rozwiązania wyróżniają się najwyższą jakością. Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do samej Łodzi, montujemy tego typu elektrownie na terenie całego województwa łódzkiego.

IT Power Group pracuje z producentami:

IT Power Group korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje IT Power Group

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez IT Power Group

Adres IT Power Group

Starorudzka 12E, 93-418 Łódź

IT Power Group - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o IT Power Group

top-company-medal

100% POLECANY

4.6
Ilość recenzji: 1

Jakość

5.0

Cena

4.0

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Eugen, Warszawa. Dodano: 11/24/2021

Profesjonalizm od momentu pierwszego kontaktu do momentu podpisania protokołu odbioru. Fachowa pomoc, doradztwo oraz szybki termin wykonania. Firma na pewno godna zaufania i polecenia. Montaż wykonany na najwyższym poziomie, szybko i sprawnie. Zostałem dokładnie i cierpliwie przeszkolony z obsługi instalacji, bezpieczeństwa użytkowania.

check Polecam IT Power Group

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz IT Power Group na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz IT Power Group?