Menu

Power Profit

2.9

(68 ocen)

2020

3 lat doświadczenia

1-5 pracowników

1-20 realizacji

location-dark Kalisz

2020

Adres Power Profit

ksks 1, 62-800 Kalisz

Power Profit - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Power Profit

top-company-medal

46% POLECANY

2.9
Ilość recenzji: 68

Jakość

2.9

Cena

3.1

Obsługa

2.9

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Roman, Łódź. Dodano: 8/1/2023

Również zostałem oszukany. Komornik stwierdził bezskuteczną egzekucję. Sprawę zleciłem windykacji i z ich pomocą odzyskałem pieniądze. Zostawiam kontakt gdyby ktoś był w takiej sytuacji 5I9- I54- 447.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Zenon Żmijewski, Gryfino. Dodano: 4/27/2022

Firma beznadziejna - wyłudzają zaliczkę w wysokości 50,% po czym brak kontaktu i dochodzi jeszcze utrata dotacji z czystego powietrza. Banda złodziei i nieudaczników

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Paweł, Strzałkowo. Dodano: 4/5/2022

Nie polecam. Firma krzak. Brak kontaktu. Nie realizują do końca zobowiązań z umowy aby cokolwiek zrobili potrzebne są bardzo silne naciski. Całkowicie nie dotrzymują terminów.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Marzena, Radziejów. Dodano: 3/9/2022

UWAGA OSZUST!!!!!!!!!!!! Ta firma to wielka ściema, prezes na dużą skalę oszukał wiele osób. Ludzie nie wierzcie temu oszustowi, prezes pobiera zaliczki i kontakt się urywa. Jeśli czytają to poszkodowani to potrzebne mi są dane kontaktowe osób poszkodowanych aby móc złożyć zawiadomienie do prokuratury i podać dane innych żeby sprawa szybko nabrała toku. Zapraszam na strone zrobioną przez nas aby komentarze nie były kasowane ------ powerprofit.com.pl -----tam można sie zgłosić do nas i poczytć o oszustwach prezesa. NIE WIERZCIE TEMU OSZUSTOWI mój email --- marzkier@gmail.com

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Konrad, iłża. Dodano: 3/3/2022

czy ktoś z nas oszukanych składał zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa? potrzebne mi są dane kontaktowe osób poszkodowanych aby móc złożyć zawiadomienie do prokuratury, przy jednej poszkodowanej osobie będzie długo trwało ustalanie pozostałych osób i sprawa będzie się przewlekać, proszę o kontakt osoby poszkodowane tak jak i ja na email kondziu.ilza@gmail.com lub tel --601612271--

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Kamil, Włocławek. Dodano: 2/10/2022

Witam. Umowę z PP zawarłem w lipcu 2021 za pośrednictwem OSZUSTA występującego w roli "prezesa" i wziąłem na ten cel kredyt na ok. 21000 zł (PP występował jako pośrednik kredytowy, zatem kredyt stanowi kredyt wzajemny, co jest bardzo ważne w tym przypadku). PP usługi nie zrealizował, a widząc, że słabo reaguję na kolejne obietnice, całkowicie zerwał kontakt. Ja natomiast zostałem z ratami, które powinienem zacząć spłacać. I teraz rada dla wszystkich innych oszukanych. Jeśli został zawarty kredyt wzajemny, a usługa nie została zrealizowana, pod pewnymi warunkami klient może odstąpić od umowy o usługę, a wtedy automatycznemu odstąpieniu ulega umowa kredytowa. Po 6 miesiącach od zawarcia umowy, dziś właśnie dostałem potwierdzenie z banku, że przestałem być dłużnikiem banku (oczywiście nie płaciłem rat) i nie jestem nic bankowi winny. Teraz oszust będzie wciskał swoje kłamstwa prawnikom banku, którzy wezwą go zwrotu wyłudzonej kwoty :) Klientom, którzy wpłacili zaliczki szczerze współczuję - zostaje tylko sąd i to w miarę szybko, póki oszust nie ogłosił upadłości. I jeszcze jedno. Wszelkich porad udziela infolinia UOKIK- za darmo. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Joanna, Warszawa. Dodano: 1/24/2022

Ostrzegam wszystkich przed firmą Power Profit. Jesteśmy jednymi z wielu niezadowolonych klientów. Po wielu miesiącach od podpisania umowy, wpłaceniu zaliczki, traciliśmy już nadzieje, że instalacja zostanie zamontowana. W końcu po 5 m-cach, instalacje założono ale nie podłączono. Musieliśmy szukać innej firmy, która dokończy prace i naprawi to co zostało zrobione niezgodnie ze sztuką. Proszę nie wierzyć w pozytywne opinie. Na grupach na fb można poczytać co się dzieje z firma (tonie w długach) oraz relacje pracowników. Na potwierdzenie moich słów proszę sprawdzić materiał przygotowany przez Magazyn Ekspresu Reporterów wyemitowany w dn 18.01.2022.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Krzysztof, Poznań. Dodano: 1/19/2022

Nie polecam tej firmy. We wrześniu podpisałem umowę, w okolicach końca października mijał umowny termin montażu. Od tego czasu - brak kontaktu telefonicznego, zdawkowe odpowiedzi na maile, nie odbierają korespondencji pisemnej. Wkrótce sprawa trafi do sądu, bo nie ma możliwości, żebym odpuścił ponad 10 tys. wpłaconej zaliczki.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Cyprys, Łódź. Dodano: 1/12/2022

Absolutnie odradzam tą 'firmę'. Okradli mnie i uciekli z kasą. Zero odzewu od pół roku, ludzie trzeba się zebrać i iść zbiorowo do sądu, nie pozwólmy się tak bezkarnie okradać i pluć sobie w twarz takim oszustom.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: J, Łódź. Dodano: 12/30/2021

Z całego serca nie polecam usług firmy PowerProfit. Umowę na instalację fotowoltaiczną podpisałem w maju bieżącego roku. W ciągu 40 dni miała zostać ona założona. Jednak po tym terminie nikt się u mnie nie pojawił. Z nikim nie ma kontaktu, do nikogo nie można się dodzwonić, na maile też nie odpowiadają. Jeśli już uda się dodzwonić do firmy to pracownicy zbywają mnie kolejnymi terminami montażu, które i tak nie dochądzą do skutku. Ostatnimi czasy ci niekompetentni pracownicy już wogóle nie podają terminu montażu, bo jak twierdzą, nic nie wiedzą. Problem stanowi również odział firmy, który pojawi się w różnych lokalizacjach i zaraz znika. Nie można się nawet osobiście z jakimkowiek pracownikiem spotkać. Ta firma wyłudza pieniądze i nie dotrzymuje słowa.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Kamila, Łódź. Dodano: 12/17/2021

Ostrzegam wszystkich przed firmą. Pozytywne komentarze na jej temat są opłacane a negatywne usuwane. Prezes wyłudza zaliczki i nie wykonuje montażu. Jestem byłym pracownikiem i wiem najlepiej jak to funkcjonuje. Prezes unika kontaktu zarówno ze mną jak i z klientami, którzy wpłacili zaliczki. Po wpłacie kontakt się urywa. Prezes jest mi winien trzy wypłaty i od wielu tygodni podaje kolejne terminy kiedy się ze mną rozliczy. Moja sprawa jest już w sądzie, niestety jako jedna z wielu przeciwko Power Profit Sp. z o.o. Firma ma długi u dostawców, byłych handlowców, pracowników, klientów, monterów itd. Sprawa niedługo stanie się medialna co potwierdzi moje słowa.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Aleksander, Słupsk. Dodano: 12/13/2021

UWAGA! Ta firma już nie działa normalnie – nie robi instalacji. Pozytywne komentarze są wykupywane, lub dodawane z fałszywych kont. Jak wielu ludzi zostałem oszukany ( na prawie 20tys zł ). Nie mogę wywalczyć zwrotu pieniędzy, zwyczajnie zostałem okradziony. Mam kontakt z wieloma poszkodowanymi ludźmi, w tym z byłymi pracownikami, od których wiem że firma już praktycznie nie działa, bo nie ma monterów. Prezes wpadł w ogromne tarapaty i stara się NACIĄGAĆ nowych klientów, choć wie że instalacji i tak nie zrobi… NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

reply

Odpowiedź od Power Profit z dn. 12/13/2021

Dzień dobry, nie mamy w systemie klienta z miejscowości Słupsk.

location Recenzent: Piotr, Szczecin. Dodano: 12/9/2021

Potwierdzam negatywne opinie ostatnich tygodni. Aktualnie jest dwa tygodnie po umownym maksymalnym okresie na instalacje i nadal nie mogę doczekać się na informacje dot. daty montażu. Nie można się dodzwonić. Telefon oddziału w Mirosławcu wyłączony. Przerażające.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Viola, Pyrzyce. Dodano: 11/30/2021

Zero profesjonalizmu wielkie oszustwo wzięli zaliczkę i na tym koniec

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

reply

Odpowiedź od Power Profit z dn. 12/13/2021

Nie mamy w systemie żadnego klienta z miejscowości Pyrzyce.

location Recenzent: Jarek, Stargard. Dodano: 11/19/2021

Odradzam tą firmę. Tak jak poprzednicy, od wysłania zaliczki na konto utrudniony kontakt. Jak mija termin instalacji zgodnie z umową, to nie odbierają telefonów (Październik), brak reakcji na sms'y. Aktualnie czekam na reakcje na maila - mają 7 dni, następnie wysyłam przedsądowe wezwanie zwrotu zaliczki. Tylko stracony czas i pieniądze.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Hania, Aleksandrów Lodzki. Dodano: 11/17/2021

Jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Pełen profesjonalizm. Świetna jakość wykonania i pozostawiony po sobie porządek co jest rzadkością w dzisiejszych czasach

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Marta, Wólka Wiśniewska. Dodano: 11/15/2021

NIE POLECAM,! Firma to jedno wielkie oszustwo, tak jak u większości do podpisania umowy wszystko ok. po podpisaniu umowy totalny brak kontaktu, przekładanie już wyznaczonych terminów. Pierwotnie montaż miał być wykonany na koniec czerwca docelowo ekipa przyjechała 12. 10. 2021 rozpoczęła montaż, który miała skończyć 13.10. jednak nie dokończyli montażu bo prezes kazał jechać im gdzie indziej... Była informacja, że dokończą 14.10 oczywiście nikt się nie pojawił, do chwili obecnej zero kontaktu od firmy w sprawie montażu. Listów, maili , telefonów nie odbierają...Umowa została rozwiązana.Montaż musiała dokończyć inna firma przez co poniosłam dodatkowe koszty. W dniu 10.11.2021r. otrzymałam maila, że rozwiązali współpracę z Panem Darkiem R. i że nie ma on prawa się z nami kontaktować i proszą o informacje, jeżeli się skontaktuje. Oczywiście Pan Darek R. się skontaktował bo chciał " ugrać" coś dla siebie... Masakra, rozgrywki wewnątrz firmy oraz rodzinne bo widziałam na tym portalu komentarz ciotki Pana prezesa, która ostrzega przed tą firmą bo rodzinę też oszukał na 50 tys. Teraz komentarza nie widać może się dogadali... Jeszcze raz jeden wielki NEGATYW DLA TEJ FIRMY!!!

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Marlena, Zgierz. Dodano: 11/12/2021

Witam nazywam się PAWEŁ SZEWCZYK w razie pytań mój nr 5 0 1- 3 5 4 - 8 0 2 i miałem okazję współpracować z firmą Pawer profit główna siedzibą w Łodzi a oddziału w Mirosławcu Bydgoszczy brwinowe itd. firma jest zupełnie nie wypłacalna. Oszukuje klientów biorąc zaliczki i przeciągając termin nieustannie, jak któryś z klientów ma trochę większe możliwości i zaczyna ich straszyć albo sądami albo telewizja to oni daj duże rabaty na instalacje i odrazu montaż jest robiony. Jeśli chodzi o podwykonawców to podejrzewam że nie jestem jedyny. Ale ja nie jestem duża firma i po za windykacja i opisywanie wszystkiego w sieci to za dużo nie mogę dla firmy pracowałem trochę ponad miesiąc i w sumie otrzymałem 1/3 swoich zarobionych pieniędzy. Przestrzegam wszystkich przed współpraca z nimi i kupowaniem u nich OSZUSCI OSZUSCI.Zablokowali mnie w hurtowni i nie mogę wziąść materiału potrzebnego do dalszego funkcjonowania firmy. Prezes firmy od prawie 3 tygodni mowi że mi przeleje pieniądze i w sumie przez te 3 tygodnie dostałem 2500zl mam to gdzieś czy jego autko dużo pali i czy mu brakuje na kolejną imprezę. Podejrzewam że też ma rodzine dziecko i im raczej nic nie brakuje... Ale on ma w nosie ludzi którzy dla niego pracują w firmie windykacyjnej widnieją jako dłużnicy ale jakoś się tym nie przejmują...

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Lipiec, Warszawa. Dodano: 11/3/2021

Jak z każdym - po wpłaceniu zaliczki konec. jest ponas miesiąc od daty obecanego montażu, i nie mam ani zaliczki ani instalacji. te parę pozytywnych opinii w ostatnich kilku miesiącach to chyba sami sobie napisali.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Przemysław, Klatka. Dodano: 11/3/2021

Witam. Polecam wszystkim firmę powerprofit, montaż został wykonany w terminie i estetycznie. Ekipa godna polecenia

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Paweł Czudak, Miastko. Dodano: 11/2/2021

Jestem kolejną osobą oszukaną przez tą firmę! Wpłaciłem ponad 17tys zł, a nie mam ani instalacji, ani pieniędzy! Pracownicy wraz z prezesem tylko ustalają kolejne, fikcyjne daty instalacji! W przyszłym tygodniu wkraczam na drogę sądową żeby odzyskać moje pieniądze, które zostały zwyczajnie przywłaszczone! Wszystkich poszkodowanych chcących połączyć siły proszę o kontakt na mój mail: pawel_czudak@wp.pl

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Grzegorz, Piotrków Trybunalski. Dodano: 10/20/2021

ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Proszę omijać szerokim łukiem. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy. Jest niestety niewiarygodna. Do wpłaty zaliczek słodko i milutko, potem kontakt się urwał kompletnie, tylko zdawkowe obiecanki montażu, który do dzisiaj nie doszedł do skutku. NIE POLECAM TEJ FIRMY.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

2.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Joanna Cywińska, BOŻA WOLA. Dodano: 10/20/2021

Odradzam ,wplacilismy pieniadze i klamstwo za kłamstwem odnośnie terminu montazu.Nie mam zamiaru prosic sie ich o wywiazanie sie z umowy.Sprawe przekazalam adwokatowi i zglosilam do US.Zastanowcie sie zanim ich wybierzecie.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

3.0

location Recenzent: Grzegorz, Piotrków Trybunalski. Dodano: 10/20/2021

ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Potwierdzam wszystkie poprzednie negatywne opinie. Firma wpadła w spiralę kłamstw i totalnego braku kontaktu po wpłacie zaliczki. Podejmuję kroki prawne, by odzyskać wpłacone pieniądze. OMIJAJCIE proszę SZEROKIM ŁUKIEM

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Kamil, Włocławek. Dodano: 10/20/2021

Umowa podpisana pod koniec lipca, termin montażu określony na dwa miesiące od podpisania umowy, kwota przelana przez bank bezpośrednio po podpisaniu umowy. Na dzień dzisiejszy instalacji nie ma, kontaktu nie ma, odpowiedzi na wezwania do realizacji umowy nie ma. Zostałem ofiarą wyłudzenia kredytu na moje nazwisko.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Jacek, Nakło. Dodano: 10/13/2021

Nie polecam firmy! Brak jakiegokolwiek profesjonalizmu! W marcu była wpłata zaliczki do dnia dzisiejszego nikt nie przyjechał zamontować paneli. Zbywające telefony, obiecane rabaty, brak odpowiedzi na meile. Sprawa będzie zgłoszona, nie zostawię tego obojętnie.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Mariusz, Grudziądz. Dodano: 10/13/2021

Firma to jedno wielkie oszustwo. Po wpłacie zaliczki w maju czekałem ponad dwa miesiące na montaż, który się nie odbył do dnia dzisiejszego, tj. 12 października, natomiast prezes przestał odbierać tel. Wszystkie inne negatywne komentarze opisują bardzo podobny do mojego przebieg zdarzeń, co oznacza, że nie jestem jedynym poszkodowanym. Zażądałem zwrotu zaliczki pisząc maila dwukrotnie na kontakt firmy i prezesa. Bez skutku. Pozostaje tylko sąd. Ewentualnie interwencja TV, żeby uchronić innych przed utratą pieniędzy.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Aneta, Bydgoszcz okolice. Dodano: 10/5/2021

Nie polecam firmy Power Profit to ewidentnie oszuści . W kwietniu wpłacona zaliczka 50% i do dziś 5 pażdziernik 21r. zero widoków na wykonanie usługi. Telefonów nie odbierają a jak już uda się po kilkudziesięciu wykonanych połączeń że cudem odbierze pan prezes telefon to nic nie zmienia bo jego słowa są nic nie warte. Jeżeli chcecie mieć spokojną głowę to jak najdalej od tej firmy. Ja jestem już umówiona z prawnikiem bo innego wyjścia nie widzę.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Mariusz, Bydgoszcz. Dodano: 10/5/2021

Instalacja wykonana i uruchomiona. Teraz czekam tylko na wymianę liczniki. Niewielkie, dwudniowe opóźnienie w realizacji inwestycji rekompensuje jakość realizacji, począwszy od podpisania umowy, wizji lokalnej i przygotowania wizualizacji po montaż. Pozdrowienia dla instalatorów z Łodzi.

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Andrzej, Bydgoszcz. Dodano: 10/4/2021

20 maja podpisałem umowę na montaż instalacji z przedstawicielem PP ,termin realizacji to 30 dni roboczych czyli koniec czerwca. Na początku lipca zadzwoniła zajmująca się realizacjami umów pani Marta że dopiero 9 sierpnia rozpoczną montaż bo to duża instalacja (40 kW) i ażebym zarezerwował sobie kilka dni. Nikt jednak się nie pojawił ani nie zadzwonił. Skontaktowałem się z panią Martą , poinformowała mnie że zaraz wyjaśni sprawę i oddzwoni. Zadzwonił pan Dariusz i poprosił o spotkanie jeszcze tego samego dnia. Mając pełnomocnictwo pana prezesa zagwarantował że do 4 września instalacja będzie wykonana. Udzielił też kilkuprocentowego rabatu i że wyśle już wniosek do operatora sieci o przyłączenie instalacji. Podziękował za wyrozumiałość. Montaż jednak się nie odbył i nikt nie odbiera telefonów. Udało mi się jedynie skontaktować z przedstawicielem, jednak on oświadczył że nie reprezentuje już PP a pracuje w bydgoskim oddziale, który oddzielił się od spółki i świetnie prosperuje. Później przysłał smsa pan Dariusz że jest na zwolnieniu lekarskim i mam kontaktować się z panią Martą. Pani Marta wysłała maila że nie ma mocy sprawczej w kwestii montażu i przekierowuje sprawę do prezesa. Ja też wysłałem maila do pana prezesa. Żadnej odpowiedzi. Po kilku dniach udało mi dodzwonić do sekretarki, obiecała porozmawiać z prezesem i oddzwonić... Przyjechała ekipa od operatora sieci na odbiór i wymianę licznika, złożyli wyrazy współczucia i odjechali. Wysłałem pismo polecone z żądaniem montażu powróciło po dwukrotnym awizowaniu.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Radosław, Łódź. Dodano: 10/4/2021

Bardzo polecam, dostałem polecenie od znajomego i nie żałuje. Instalacja jest już na dachu i wygląda super. Czekam na wymianę licznika

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Katarzyna, Poznań. Dodano: 9/20/2021

Bardzo polecam wszystkim. Porządnie wykonali instalacje, cena konkurencyjna i świetny kontakt z przedstawicielem Panem Tomaszem

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: GRZEGORZ, CIANOWICE. Dodano: 9/16/2021

Firmy NIE POLECAM , kto podpisze z nimi umowę niech od razu zatrudni prawnika . Oferta na ich stronie jedna wielka ściema, zwłaszcza w kwestii terminowości montażu i kontaktu po wpłacie zaliczki. Negatywne komentarze albo blokowane , albo szybko usuwane. Zero profesjonalizmu . U mnie umowa podpisana w marcu br. , do dnia dzisiejszego czyli 15. września nie wywiązali się w pełni z obietnic i przedstawionej oferty . Jeżeli ktoś liczy na szybki montaż , niech zapomni. Droga od podpisania umowy do montażu pełna nerwów , straconego czasu i zablokowanych pieniędzy. Omijać szerokim łukiem, pozytywne komentarze proponuję sprawdzić a negatywnych dobrze poszukać bo są......

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

2.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Artur, Łódź. Dodano: 9/16/2021

Bardzo dobra firma oraz szybki i profesjonalny montaż przez instalatorów. Dziękuję za ich cierpliwość i polecam firmę.

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Dawid, Łódź. Dodano: 9/20/2021

Super ekipa!!! polecam

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Robert, Grójec. Dodano: 9/15/2021

UWAGA na firmę POWER PROFIT SP. Z O.O. Skupie się na faktach przedstawiając moja opinię. Podpisanie umowy kwiecień 2021, wpłata 11 000 PLN ( planowany termin realizacji początek czerwca). Czerwiec – początek miesiąca - problemy z pogodą, jakieś opóźnienia w montażach Czerwiec – koniec miesiąca – okazuje się, że wybrane panele fotowoltaiczne mają wadę produkcyjną i trzeba szukać innych. Lipiec – początek miesiąca - jest, umówiona wizyta monterów – i co? I na tym koniec, ani telefonu, ani maila, ani …. . Lipiec – koniec miesiąca – pierwsze pismo do firmy, uwaga jest kontakt zwrotny, kolejny termin, tym razem sierpniowy. Sierpień – początek miesiąca – jest dzień montażu. I co …. (to już było opisane). Sierpień – wysyłamy „odstąpienie od umowy” i żądamy zwrotu naszego wkładu wraz z odsetkami. Sierpień – jest, jest , jest, - najpierw telefon od pracownika, który informuje mnie o problemach finansowych wywołanych przez ich firmę księgową. Kolejny krok to telefon od Prezesa. Przeprasza, dodaje kolejny rabat i….. i cisza. Wrzesień – telefonicznie żądam zwrotu gotówki, przysyłają „korektę faktury”, no cóż według ich procedur mają 14 dni na wysłanie przelewu. Wrzesień 15.09.2021 – czekam na obiecaną, moją gotówkę. Widziałem, że realizują projekty finansowane kredytem – w tym przypadku muszą. Ale jeśli ktoś wpłaca im kasę – mają tani kredyt, z którego skrzętnie korzystają. Mam nadzieję, że jedynie kredyt, a nie inną praktykę. Rozmowa z kimkolwiek od nich jest bezcelowa, kręcą, mamią, można powiedzieć, że plują klientowi w twarz. Robert K.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Jacek, Poddębice. Dodano: 9/15/2021

Z całego serca nie polecam usług firmy Power Profit. Od 4 miesięcy utrudniony kontakt z firmą. Od momentu wpłaty pieniędzy w maju nie można się doprosić o usługę zamontowania paneli. Już kilkanaście razy przesuwany termin instalacji paneli. Gdy tylko dochodzi do daty, którą ustaliła firma, aby zamontować Fotowoltaikę, nie mozna się dodzwonić, sama forma tez nie kontaktuje się, aby przesunąć termin, albo powiedzieć, dlaczego nie ma monterów w danym dniu.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Roman, Łobżenica. Dodano: 9/14/2021

Od marca czekamy na instalatorów. Termin był przekładany 5 razy bez poinformowania o przyczynach odwołania instalacji. Firma to jakiś kabaret. Kontakt słaby. Już Pan prezes i jego doradcy nie odbierają telefonów. Kończą mi się nerwy i chyba trzeba będzie się posiłkować sądem. Stanowczo nie polecam !!!

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Kornel, Poznań. Dodano: 9/10/2021

Po długim czasie i selekcji wielu ofert i firm zdecydowałem się na Power Profit w zeszłym roku. Wszystko wypadło perfekcyjnie. Miesiąc temu kupiłem od nich drugą instalacje fotowoltaiczną. Oczywiście również spisali się na medal Bardzo polecam wszystkim

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Marta, Bydgoszcz. Dodano: 9/10/2021

Bardzo polecam wszystkim, którym zależy na jakości wykonania!!!

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Ilona, Trzebiatów. Dodano: 9/10/2021

Mimo dwukrotnego przełożenia terminu (warunki atmosferyczne) naprawde wszystkim polecam. Głównie za jakość wykonania i profesjonalizm

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Arnold Maciejewski, Tomaszów. Dodano: 9/10/2021

Polecam, super wykonanie i świetna ekipa montująca!!!

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: NIKI, Łódź. Dodano: 9/8/2021

Firma tragedia, po wpłaceniu zaliczki 50% zero kontaktu, termin umowny już dawno minął a wynosił prawie dwa miesiące!?????? Gdybyśmy nie wydzwaniali kilka razy dziennie nikt by się nie raczył skontaktować z nami. Ciągle ustalają termin i nie przyjeżdżają, nawet nie raczą powiadomić, że ich nie będzie. Narazili nas na olbrzymie straty, bo czekając na nich nie ma nas w pracy. Totalne olewanie klientów. Został tylko sąd.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

2.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Remi, Izabelin. Dodano: 9/6/2021

Doradcy bardzo prefesjonalni, ale po podpisaniu umowy już dramat. Nikt nie odpowiada na meile, terminu montażu nie można ustalić (miał być na początku lipca) i nie można się doprosić zwrotu własnych środków. Zdecydowanie odradzam współracę. Jest dużo więcej innych lepszych firm.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Grzegorz, Lodz. Dodano: 9/2/2021

Umowa podpisana w Marcu 2021, do dzis brak instalacji, FIrma zaproponowala dwa pozne terminy realizacji, z ktorych sie nie wywiazala. Nikt z Power Profit nie kontaktuje sie ze mna. Nie mozna sie dodzwonic do kierownika instalatorow, jedynie jest kontakt do sekretarki, ktora nic nie wie.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

2.0

Cena

2.0

Jakość

2.0

location Recenzent: Marek, Lodz. Dodano: 9/2/2021

Brak kotnaktu z firma po podpisaniu umowy. Termin realizacji przekladany i wciaz nie ma realizacji! Pozostaje tylko sad.

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

2.0

Cena

2.0

Jakość

2.0

location Recenzent: Slawek, Raków Duży. Dodano: 8/27/2021

Konta z firmą wzorowy - wszelkie i informacje i moje pytania nie pozostały bez odpowiedzi. Montaż i cała ekipa - super - profesjonalizm i szybkość. Odbiór instalacji z osobistym udziałem p. Prezesa. Polecam.

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Klaudia, Piotrków Trybunalski. Dodano: 8/26/2021

Polecam wszystkim, porządne wykonanie. Ekipa na wysokim poziomie. Długo się zastanawiałam nad wyborem firmy i naprawdę nie żałuje. Kontakt do przedstawiciela dostałam od znajomego, który był bardzo zadowolony z montażu z zeszłego roku. Krótko mówiąc polecam

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Roman, Łódź. Dodano: 8/24/2021

Polecam, instalacja zamontowana w ciagu miesiąca. Bardzo wysokości jakość montażu

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Zbigniew, Darłowo. Dodano: 7/16/2021

Zdecydowanie nie polecam firmy, nierzetelna, nie dotrzymuje terminów. Od podpisania umowy minęły 3 miesiące i w dalszym ciągu nie mam fotowoltaiki. Dwukrotnie był wyznaczany termin instalacji na który nikt nie przybył, nie raczono nawet powiadomić o odwołaniu montażu. Wypowiedziałem umowę w trybie natychmiastowym, teraz czekam na zwrot zaliczki, ciekawe jak długo. Same pozytywne opinie to ściema, negatywy usuwają

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Mateusz, Bydgoszcz. Dodano: 8/18/2021

Od dawna wszystko opłacone. Nic nie działają w kierunku wykonania instalacji. Brak kontaktu !!! Nie polecam firmy…

cancel Nie polecam Power Profit

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Ryszard, Dąbrowica. Dodano: 6/4/2021

Bardzo polecam usługi tej Firmy. Duża kultura na każdym poziomie kontaktów z Jej Pracownikami.Życzliwość i osobiste zaangażowanie w doradztwo i pomoc w pokonaniu formalnych trudności ze zmianą dostawcy energii, udało się i te przeszkody pokonać, dzięki osobistemu zaangażowaniu się Prezesa Firmy . Również montaż instalacji i instruktaż w obsłudze aparatury świadczy o starannym doborze kadry. Ekipa Pana Dariusza Rogali wykazała się pełnym profesjonalizmem i chęciom pomocy w adaptacji projektu do wymogów istniejących na obiekcie. Cieszę się, że wybrałem tą Firmę - jestem przekonany, że będą to dobrze wydane pieniądze. Polecam wszystkim.

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Skorupa Tomasz, Wołomin. Dodano: 4/8/2021

Montaż przeprowadzony profesjonalnie - polecam ekipę Pana Michała Nowaka. Zamontowana instalacja wielkości 5,2 KW w jeden dzień Pozdrawiam Tomasz Skorupa

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: GRZEGORZ, Pabianice. Dodano: 2/24/2021

Profesjonalizm i miła atmosfera na każdym etapie kontaktu z fimą począwszy od doradztwa i podpisania umowy,na realizacji kończąc.Wszystkie uzgodnienia w terminie. Szczególnie należy bardzo wysoko ocenić ekipę instalacyjną p.Romana,która swoją pracę wykonała szybko rzetelnie i czysto. Rekomenduję Power Profit jako firmę bardzo rzetelną i uczciwą

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Piotr, .. Dodano: 11/13/2020

Profesjonalne doradztwo i szybki montaż. Mały zgrzyt z estetyką montażu Ale poprawiony. Generalnie -5.

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

4.0

location Recenzent: Jacek, Skrzydłowo. Dodano: 10/2/2020

Bardzo profesjonalna obsługa polecam

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: PIOTR, PIŁA. Dodano: 9/21/2020

Są bardzo profesjonalni oraz to ze mają sprawnych instalatorów . Mam Qcells'y instalacja 2,8KWh. Słowem dobra robota bardzo polecam

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Jan, Teresin. Dodano: 8/11/2020

Doradcy profesjonalni, montaż zgody z ustaleniami, możliwość wyboru dobrych paneli, cena adekwatna do jakości wybranych urządzeń, szybki termin realizacji, doradztwo profesjonalne przed i po montażu. Instalacja od kwietnia działa bez zarzutu. Firma godna polecenia!

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Zbigniew, Gomunice. Dodano: 8/10/2020

Jestem zadowolony czas i jakość usług bardzo dobra.Kontakt po montażu i uruchomieniu wzorowy,firma zajmuję się wszystkim od począdku do końca.-POLECAM

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Beata, Teresin. Dodano: 8/10/2020

Tak.Nieoceniony p.Dariusz Rogala

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Wojtek, Koźmin. Dodano: 8/10/2020

Polecam bardzo. Super kontakt. Szybki i profesjonalny montaż.

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Staniław, Ostrów Wlkp.. Dodano: 7/9/2020

Umowa podpisana 14 lutego 2020. Montaż instalacji w marcu. W kwietniu zmiana licznika. Na początku lipca dotacja na koncie. Z czystym sumieniem polecam firmę Power Profit w Łodzi. Bardzo dobry kontakt telefoniczny, kompetentni pracownicy, uczciwe i przemiłe osoby. pełen profesjonalizm.

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Artur, Piła. Dodano: 2/27/2020

Bardzo dobra firma oraz szybki i profesjonalny montaż przez instalatorów. Nie można pominąć super obsługi i bardzo dobrego kontaktu z biurem firmy. Mimo problemów z lokalnym operatorem Enea Panie dały radę. Dziękuję za ich cierpliwość i polecam firmę.

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Marzena, Piotrów Trybunalski. Dodano: 2/27/2020

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy POWER PROFIT tak jak było obiecane montaż 3 tygodnie od podpisania umowy, jeśli chodzi o kwestie wymiany licznika również mogłam liczyć na firmę . Polecam

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Dariusz, Ślesin. Dodano: 10/24/2019

Od poczatku kontakt z firmą był bardzo dobry. Począwszy od przedstawiciela, który umiał mi doradzić i wytłumaczyć działanie instalacji a kończąc na ekipie montażowej, która bardzo profesjonalnie i sprawnie i zamontowała moją instalacje na dachu

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Jacek B, Włocławek. Dodano: 9/18/2019

Zdecydowałem się na panele słoneczne bo chciałem oszczędzać. Mój wybór był słuszny, rachunki zeszły praiwe do zera. Żona się cieszy bo ekologia. Powerprofit stanął na wysokości zadania. instalacja gotowa po tygodniu od podpisania umowy. Dwa tygodnie pozniej zmieniony licznik. Ceny super. Do tego bardzo szybko wszystko załatwili. Firme polecam.

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Kamila, Łódź. Dodano: 9/2/2019

Bardzo polecam !!! montaż miałam w 2 tygodnie ! Jakość i cena na 5 plus!:)

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Witold, J.. Dodano: 7/2/2019

Jestem zadowolony z proponowanej usługi, oferta okazała najlepsza ze wszystkich mi przedstawianych więc wybraliśmy Power Profit Sp.z o.o. i już instalacja fotowoltaiki jest zamontowana na naszym dachu i działa. Rekomenduję tę firmę jako solidną i uczciwą.

check Polecam Power Profit

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Power Profit na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Power Profit?