Menu

SunRoof verified

Dach solarny SunRoof to rozwiązanie 2w1 - zastępuje tradycyjny dach i produkuje prąd ze słońca bez dodatkowych instalacji. To rewolucja w ekologicznej architekturze i źródło czystej energii elektrycznej w jednym. Spełnia funkcję pokrycia dachowego: chroni, izoluje i wentyluje budynek.

7 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Łódź

Technologiczne wyzwanie dla tradycyjnych dachów.Takie są dachy przyszłości budowane przez SunRoof. 
SunRoof pokazuje nowe możliwości dla budownictwa i energetyki. Zamiast montować pojedyncze panele fotowoltaiczne, tworzy dach solarny, który produkuje energię elektryczną, a przy tym wygląda stylowo i nowocześnie.
Pomysł na solarne dachy powstał w Szwecji w 2013 roku. Od początku firma rozwija się bardzo dynamicznie i znacznie zwiększa swój udział w rynku fotowoltaiki.
W Polsce powstały już pierwsze całkowicie solarne dachy. Nie widać na nich odstających paneli fotowoltaicznych, które skutecznie burzą wizję domu marzeń. SunRoof wygląda jak nowoczesna, elegancka dachówka. Tworzy całą powierzchnię dachu, nawet tak skomplikowanego, wielospadowego jak przy pierwszej realizacji w Łodzi. Co ważne, SunRoof to dach o najmniejszym śladzie węglowym CO2 i najbardziej opłacalne rozwiązanie ekologiczne we własnym domu.
Projektując dom warto myśleć przyszłościowo i zainwestować w nowoczesne technologie. Zaplanować ogrzewanie elektryczne, przewidzieć samochód elektryczny i darmowe jego ładowanie, a także uwzględnić coraz bardziej powszechne rozwiązania smart. Energia wytwarzana przez SunRoof pokryje całe zapotrzebowanie domu na prąd. To pozwoli przejść na odnawialne źródła energii.

Realizacje SunRoof

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez SunRoof

Adres SunRoof

Roosevelta 8, 90‌-05‌6 Łódź

SunRoof - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o SunRoof

SunRoof nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz SunRoof na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz SunRoof?