Menu

Ranking firm montujących panele fotowoltaiczne w woj. Lubuskim

Instalacje fotowoltaiczne to coraz popularniejsza forma pozyskiwania energii w Polsce. Odnawialna energia słoneczna jest przyjazna dla środowiska, a Ty posiadasz własną elektrownię, która przynosi spore oszczędności. Czy lubuskie to dobre miejsce na inwestycje w panele słoneczne? Jak wybrać firmę instalującą PV?

Województwo lubuskie to rejon, w którym nasłonecznienie wynosi około 1000kWh/h. Porównując nasłonecznienie w Polsce, region ten należy do miejsc średnio nasłonecznionych. Wciąż jednak warto tutaj instalować panele fotowoltaiczne. Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Świebodzin, Międzyrzecz oraz Kostrzyn nad Odrą to miasta, w których znajdziesz najwięcej mini elektrowni.

Gdzie w woj. znajdziesz wartościowe firmy instalujące panele słoneczne? Zielona Góra, Gorzów Wlkp. i okoliczne miejscowości to najczęstsze miasta, gdzie mieszczą się takie przedsiębiorstwa. Jednak znajdziesz ich również w miejscowościach takich jak: Krosno Odrzańskie, Bobrowniki, Gubin, Szprotawa, Kostrzyn nad Odrą, Międzyrzecz lub Świebodzin.

Dotacje, w tym dotacje unijne obejmujące również woj. Lubuskie, pozwalają zmniejszyć koszty instalacji PV, a co za tym idzie, oczekiwany zwrot inwestycji następuję szybciej. Już w roku 2015, z jednej puli dotacji unijnej, skorzystało 123 gospodarstw prywatnych a także dwie szkoły oraz przedszkole w gminach: Świebodzin, Międzyrzecz oraz Przytoczna. By poznać szczegółowe informacje dotyczące Twojego regionu, zachęcamy Cię do zgłoszenia się w najbliższym urzędzie gminy lub do WFOŚiGW w Zielonej Górze. Obecnie trwa nabór wniosków w ramach programu priorytetowego Czyste Powietrze. Nabór prowadzony jest do końca czerwca 2027 roku.

By skorzystać z dofinansowania, konieczny jest wybór certyfikowanej firmy montującej panele fotowoltaiczne. Poniżej znajdziesz najlepsze firmy instalacyjne w woj. lubuskim. Nie wiesz jak wybrać instalatora paneli fotowoltaicznych? Zachęcamy do skorzystania z darmowej porównywarki ofert instalacji PV, co ułatwi wybór najlepszej dla Ciebie firmy.

Top company

Rekomendowani instalatorzy fotowoltaiki

Rekomendowani przez nas instalatorzy paneli fotowoltaicznych zostali sprawdzeni na podstawie ponad 20 kryteriow. Podpisujac z nimi umowe, mozesz byc pewny, ze cały proces pojdzie gładko.

recommended Polecany instalator

Ferrowings
4.9

(Oceny: 1)

location Zielona Góra

W FerroWings naszą główną działalnością jest przygotowanie i realizacja inteligentnych rozwiązań fotowoltaicznych “pod klucz”. Na naszą ofertę składają się starannie wyselekcjonowane  panele fotowoltaiczne, falowniki, osprzęt, komponenty mocowania.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil

recommended Polecany instalator

Smart Solar Polska
4.8

(Oceny: 2)

location Warszawa

Jeżeli Jesteś zainteresowany budową własnej elektrowni solarnej to zgłoś się do Nas ! Nasza firma zajmuje się sprzedażą, montażem oraz serwisem instalacji fotowoltaicznych. Załatwiamy również za Państwa wszelkie formalności związane z instalacją.  DARMOWY AUDYT NA MIEJSCU INWESTYCJI !!!

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
4eco o. Lubuskie

location Aleksandrów Łódzki

Wierzymy że właściwie podjęta decyzja procentuje na lata. Wiemy jak istotne jest opierać swoją wiedzę na doświadczeniu. Pomagamy pozyskać finansowanie, dobrać odpowiedni sprzęt, wypełnić formalności i zainstalujemy instalację na Państwa dachu tak, byście polecali nas dalej bez obaw.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
BeFe Group

location Zielona Góra

Celem przyświecającym nam od początku istnienia firmy jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego skupiamy wokół siebie specjalistów, których doświadczenie pozwoli dobrać idealnie dopasowaną instalację fotowoltaiczną.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Foton.Tech

location Dąbrówka Wielkopolska

Witam, Fotowoltaika jest Naszą pasją, od lat poszukiwaliśmy tanich źródeł darmowej energii, dzięki temu dziś oferujemy naszym klientom najlepsze rozwiązania na długie lata.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
SOLAR-TECH

location KLENICA

SOLAR-TECH Energia Odnawialna rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku, jest stale rozwijającą się firmą specjalizującą się w nowoczesnych systemach OZE .

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil

Zobacz którzy instalatorzy pracują w danym mieście w tym województwie