Menu

Ranking firm montujących panele fotowoltaiczne w woj. Lubuskim

Lubuskie to dobre miejsce na instalację fotowoltaiczną, chociaż region nie jest liderem, jeśli chodzi o ich ilość. Dla przeciętnego mieszkańca Świebodzina czy Kostrzyna wystarczy jednak spojrzeć na drugą stronę rzeki, by dostrzec dużo więcej instalacji. Czy wiesz, że po naszej stronie Odry nasłonecznienie jest nieco większe, a zatem instalacja nieco bardziej wydajna?

Najważniejszym czynnikiem sprawnej instalacji jest dobry instalator. Możemy polecić Ci kilka firm z Twojej okolicy, żebyś mógł dokonać najlepszego wyboru dla siebie.

Fotowoltaika - lubuskie w H1’21 w liczbach:

  • Mój Prąd - dofinansowano 4345 instalacji - 15 miejsce w Polsce
  • Produkcja OZE z mikroinstalacji pv: 26,9 Wp / mieszkańca - 8 miejsce w Polsce
  • Średnia moc mikroinstalacji: 6,27 kWp
  • Nasłonecznienie - 1 kWp wyprodukuje (uwzględniając straty):
    • 984 kWh rocznie - instalacja na południe
    • 790 kWh rocznie - instalacja wschód - zachód

Źródła: GUS; mojprad.gov.pl; PVGIS

Najbliższy urząd gminy lub miasta oraz WFOŚiGW w Zielonej Górze udzielą Ci informacji o miejscowych sposobach dofinansowania.

Top company

Rekomendowani instalatorzy fotowoltaiki

Rekomendowani przez nas instalatorzy paneli fotowoltaicznych zostali sprawdzeni na podstawie ponad 20 kryteriów. Podpisując z nimi umowę, możesz być pewny, że będziesz zadowolony z ich usług.

recommended Polecany instalator

Ferrowings
4.9

(Oceny: 2)

location Zielona Góra

W FerroWings naszą główną działalnością jest przygotowanie i realizacja inteligentnych rozwiązań fotowoltaicznych “pod klucz”. Na naszą ofertę składają się starannie wyselekcjonowane  panele fotowoltaiczne, falowniki, osprzęt, komponenty mocowania.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
4eco o. Lubuskie

location Aleksandrów Łódzki

Wierzymy że właściwie podjęta decyzja procentuje na lata. Wiemy jak istotne jest opierać swoją wiedzę na doświadczeniu. Pomagamy pozyskać finansowanie, dobrać odpowiedni sprzęt, wypełnić formalności i zainstalujemy instalację na Państwa dachu tak, byście polecali nas dalej bez obaw.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
BeFe Group

location Zielona Góra

Celem przyświecającym nam od początku istnienia firmy jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego skupiamy wokół siebie specjalistów, których doświadczenie pozwoli dobrać idealnie dopasowaną instalację fotowoltaiczną.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Foton.Tech

location Dąbrówka Wielkopolska

Witam, Fotowoltaika jest Naszą pasją, od lat poszukiwaliśmy tanich źródeł darmowej energii, dzięki temu dziś oferujemy naszym klientom najlepsze rozwiązania na długie lata.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
SOLAR-TECH

location KLENICA

SOLAR-TECH Energia Odnawialna Sp. z o.o. Firma z 13-letnim doświadczeniem specjalizująca się w nowoczesnych systemach Odnawialnych Źródeł Energii.  

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil

Zobacz którzy instalatorzy pracują w danym mieście w tym województwie