COVID-19: Czy to dobry czas na inwestycję w fotowoltaikę?

PVGE o. Lubuskie


PV GREEN ENERGY GRUPA PVGE to jeden z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce. Swoim klientom oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE (ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki). Jest generalnym wykonawcą elektrowni i farm fowoltaicznych.

PV Instalator POLSKA Grupa PVGE to jeden z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce. Jesteśmy ogólnopolską firmą oferująca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE (ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki) oraz generalnym wykonawcą elektrowni fotowoltaicznych w kraju i w Europie. Nasze największe atuty to bardzo szeroki zakres najwyższej klasy produktów z branży OZE dostępnych od ręki oraz profesjonalne zespoły inżynierów i instalatorów fotowoltaiki, z doświadczeniem w projektowaniu i budowie dachowych oraz naziemnych instalacji pv, każdej wielkości (od kilku kW do kilkunastu MW) i rodzaju (on grid, off grid). Oferujemy szeroki wybór produktów i doskonałe zaplecze techniczne (m.in. kompletnie wyposażone samochody techniczne z narzędziami do wykonywania instalacji fotowoltaicznych, kafary, kompresory). DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG: - konkurencyjne ceny produktów i usług, - 30 lat gwarancji mocy na panele fotowoltaiczne, - 12 lat gwarancji mechanicznej, - ponad 10 lat doświadczenia w budowie dachowych oraz naziemnych instalacji pv, każdej wielkości i rodzaju (on grid, off grid). - doskonałe zaplecze techniczne (m.in. kompletnie wyposażone samochody techniczne z narzędziami do wykonywania instalacji fotowoltaicznych, kafary, kompresory), - 5-letnia gwarancja wykonania każdej instalacji, - solidność, - dokładność wykonania, - punktualność.

PVGE o. Lubuskie pracuje z producentami:

PVGE o. Lubuskie współpracuje z następującymi markami w zakresie paneli słonecznych, falowników i materiałów budowlanych.

LONGi Logo
Fronius Logo
SMA Solar Logo
QCells Logo
Sharp Logo
Jinko Logo
Ja Solar Logo
SolarEdge Logo

Skontaktuj się z PVGE o. Lubuskie


Twoje dane (nigdy nie wyślemy ich nigdzie bez Twojej zgody)
+ Drugi telefon (opcjonalnie)

Lokalizacja instalacji (abyśmy mogli połączyć Cię z firmami w okolicy)

Powiedz nam o swoim projekcie
Czym pokryty jest dach? Czy dom jest w budowie? Czy reprezentujesz firmę?
pln/mies.

  Prześlij moje zapytanie do podobnych firm


  Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności

Twoje dane są bezpieczne

PVGE o. Lubuskie nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone