Menu

Archigon Sp. Z o.o.

4.3

(6 ocen)

Współpracuj z najlepszymi w małopolsce. Od lat budujemy instalacje fotowoltaiczne dla domów i firm dzięki, którym nasi Klienci skutecznie oszczędzają na energii elektrycznej. Sprawdź naszą ofertę i zainwestuj w darmowy prąd z paneli słonecznych.

15 lat doświadczenia

50-200 pracowników

>500 realizacji

location-dark Tarnów

O ARCHIGON

OD 2009 ROKU

Archigon Sp. z o.o. to nowoczesna, wywodząca się z Tarnowa firma, stworzona w oparciu o wiedzę i doświadczenie właścicieli oraz pracowników, którzy systematycznie od 2009 roku poszerzają swoją wiedzę w dziedzinie specjalistycznej energetyki i dostarcza wysokiej jakości usługi związane z energią odnawialną. Kierując się innowacjami technologicznymi, Archigon Sp. z o.o. stale poszerza ofertę produktową i z powodzeniem realizuje projekty instalacji fotowoltaicznych dla domów i instalacji fotowoltaicznych dla firm  dla każdego typu dachu i gruntu oraz wymagające inwestycje dotyczące farm fotowoltaicznych.

 

Montujemy elektrownie słoneczne wszędzie tam, gdzie potrzebują tego nasi Klienci. Pracujemy na terenie całej Polski. Bezkompromisowo działamy na najlepszych i sprawdzonych na tysiącach instalacji fotowoltaicznych komponentach, wchodzących w skład zestawu fotowoltaicznego, które dzięki dużej skali zakupowej możemy zaoferować Ci w najbardziej atrakcyjnych cenach.

 

Firma Archigon Sp. z o.o. stała się synonimem wysokowydajnych elektrowni słonecznych gwarantujących pokrycie zapotrzebowania na energię elektryczną w Twoim domu lub firmie i szybki okres zwrotu z inwestycji, dzięki najlepszej równowadze między ceną, a jakością. Nasze zaangażowanie w jakość jest bezkompromisowe. Ludzie, procesy, wiedza i doświadczenie to elementy składowe zaawansowanych, wysokiej jakości systemów fotowoltaicznych. Jesteśmy ekspertami w swoim rzemiośle i wiemy, że zapewnienie wysokowydajnych instalacji fotowoltaicznych wyposażonych w panele fotowoltaiczne i inwertery, zapewniające wydajność i bezobsługowość systemu przez długie lata to wyzwanie, które Archigon z sukcesami podejmuje.

 

Nieporównywalne wykonawstwo i produkty, którym możesz zaufać na następne 30 lat dadzą Ci jakość, której oczekujesz.

 

Archigon Sp. Z o.o. pracuje z producentami:

Archigon Sp. Z o.o. korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Archigon Sp. Z o.o.

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Archigon Sp. Z o.o.

Adres Archigon Sp. Z o.o.

Jana Pawła II 3, 33-100 Tarnów

Archigon Sp. Z o.o. - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Archigon Sp. Z o.o.

top-company-medal

67% POLECANY

4.3
Ilość recenzji: 6

Jakość

4.5

Cena

4.3

Obsługa

4.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Jacek, Piekary Śl. Dodano: 12/19/2022

Mnie Archigon oszukał. Bazując na zadowoleniu sąsiada, w sierpniu 2022 podpisałem umowę, wpłaciłem 40% zaliczki i ... nic. Dziesięć tygodni minęło. Brak kontaktu telefonicznego, mailowego. Zerwałem umowę i do dziś (grudzień 2022) domagam się zwrotu zaliczki. Na razie UOKiK i Policja, być może w najbliższej przyszłości sąd. Archigon wyłudził zaliczkę, a z tego co się dowiedziałem, nie miał możliwości finansowych, zaplecza technicznego ani ochoty wywiązywać się z umowy. Radzę unikać tej firmy. Może kiedyś byli rzetelni - teraz przestali. Przestrzegam przed nimi. A miało być tak pięknie! Kontakt do firmy miałem od zadowolonego sąsiada. Profesjonalny doradca, super wykonanie, korzystna cena. Jednak okazało się, że instalację wykonali podwykonawcy, którzy dzisiaj z Archigonem już nie mają nic wspólnego. Zdecydowali się na własną działalność po tym, jak firma nie wypłacała ponad pół roku wynagrodzenia. W ocenie dałem przeciętnie - czyli średnią, gdyż miało być cudownie, a do realizacji wcale nie doszło.

cancel Nie polecam Archigon Sp. Z o.o.

Obsługa

3.0

Cena

3.0

Jakość

3.0

location Recenzent: Wojciech, Juszczak. Dodano: 8/6/2021

Nie. Obietnice co do terminu montażu były niezgodne z tym co mówił przedstawiciel , wymiana licznika nie odbyła się do dnia 06.08.2021 montaż instalacji 16.07.2021 nawet po zgłoszeniu do PGE na początku czerwca .projekt który wybrałem niezgodny brak możliwości umieszczenia paneli ze względu na wymiar dachu .Nie polecam firmy

cancel Nie polecam Archigon Sp. Z o.o.

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

4.0

location Recenzent: Edmund, Jasło. Dodano: 2/10/2021

Firme polecił mi sąsiad u którego Archigon montował instalacje fotowoltaiczną. Ja również się nie zawiodłem. Na montaż czekałem około 2 tygodni. Wszystko jasno wytłumaczyli i przedstawili. Super firma. Polecam.

check Polecam Archigon Sp. Z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Mateusz, Łódź. Dodano: 2/10/2021

O firmie dowiedziałem się z polecenia - od znajomych, którzy zamontowali instalację w październiku 2020 roku. Przedstawiciel firmy wyliczył odpowiednie zapotrzebowanie na energię, dobrał instalację i sprzęt najwyższej jakości, a następnie przeprowadził przez cały proces. Krótki termin montażu, ekipa wiedziała co robi. Uczciwe ceny, całodobowy monitoring pracy instalacji - jednym słowem rzetelna firma. Polecam skorzystać z usług.

check Polecam Archigon Sp. Z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Andrzej, Zbylitowska Góra. Dodano: 2/10/2021

Doradcy znają się na rzeczy. Nikt wcześniej nie był w stanie przedstawić dla mnie odpowiedniego rozwiązania dając przy tym realne dowody, porównania pracy instalacji w różnych wariantach. Miły kontakt, obszerna wiedza zarówno przed jak i po podpisaniu umowy. Tydzień temu zadzwoniono do mnie z informacją o przyznaniu dofinansowania, opiekun monitorował złożony wcześniej dla mnie wniosek. Brygada montażowa bardzo sympatyczna, pozostawili po sobie porządek oraz bardzo miłe wrażenie! Oby tak dalej!

check Polecam Archigon Sp. Z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Wojciech, Dębica. Dodano: 2/8/2021

Firmę Archigon wybrałem ze względu na bardzo duże doświadczenie i znakomite opinie. Firma ta jako jedyna z wielu z którymi rozmawiałem odpowiednio doradziła najlepsze rozwiązanie, zaproponowała sprawdzony sprzęt z długimi gwarancjami oraz w przeciągu dwóch tygodni zamontowała instalację na moim dachu i błyskawicznie załatwiła sprawy z Tauronem. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na tak profesjonalną firmę i polecam ją każdemu.

check Polecam Archigon Sp. Z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Archigon Sp. Z o.o. na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Archigon Sp. Z o.o.?