Menu

Archigon Sp. Z o.o.

5.0

(4 ocen)

recommended

Najlepiej oceniany

Współpracuj z najlepszymi w małopolsce. Od lat budujemy instalacje fotowoltaiczne dla domów i firm dzięki, którym nasi Klienci skutecznie oszczędzają na energii elektrycznej. Sprawdź naszą ofertę i zainwestuj w darmowy prąd z paneli słonecznych.

12 lat doświadczenia

50-200 pracowników

>500 realizacji

location-dark Tarnów

O ARCHIGON

OD 2009 ROKU

Archigon Sp. z o.o. to nowoczesna, wywodząca się z Tarnowa firma, stworzona w oparciu o wiedzę i doświadczenie właścicieli oraz pracowników, którzy systematycznie od 2009 roku poszerzają swoją wiedzę w dziedzinie specjalistycznej energetyki i dostarcza wysokiej jakości usługi związane z energią odnawialną. Kierując się innowacjami technologicznymi, Archigon Sp. z o.o. stale poszerza ofertę produktową i z powodzeniem realizuje projekty instalacji fotowoltaicznych dla domów i instalacji fotowoltaicznych dla firm  dla każdego typu dachu i gruntu oraz wymagające inwestycje dotyczące farm fotowoltaicznych.

 

Montujemy elektrownie słoneczne wszędzie tam, gdzie potrzebują tego nasi Klienci. Pracujemy na terenie całej Polski. Bezkompromisowo działamy na najlepszych i sprawdzonych na tysiącach instalacji fotowoltaicznych komponentach, wchodzących w skład zestawu fotowoltaicznego, które dzięki dużej skali zakupowej możemy zaoferować Ci w najbardziej atrakcyjnych cenach.

 

Firma Archigon Sp. z o.o. stała się synonimem wysokowydajnych elektrowni słonecznych gwarantujących pokrycie zapotrzebowania na energię elektryczną w Twoim domu lub firmie i szybki okres zwrotu z inwestycji, dzięki najlepszej równowadze między ceną, a jakością. Nasze zaangażowanie w jakość jest bezkompromisowe. Ludzie, procesy, wiedza i doświadczenie to elementy składowe zaawansowanych, wysokiej jakości systemów fotowoltaicznych. Jesteśmy ekspertami w swoim rzemiośle i wiemy, że zapewnienie wysokowydajnych instalacji fotowoltaicznych wyposażonych w panele fotowoltaiczne i inwertery, zapewniające wydajność i bezobsługowość systemu przez długie lata to wyzwanie, które Archigon z sukcesami podejmuje.

 

Nieporównywalne wykonawstwo i produkty, którym możesz zaufać na następne 30 lat dadzą Ci jakość, której oczekujesz.

 

Archigon Sp. Z o.o. pracuje z producentami:

Archigon Sp. Z o.o. korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Archigon Sp. Z o.o.

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Archigon Sp. Z o.o.

Adres Archigon Sp. Z o.o.

Jana Pawła II 3, 33-100 Tarnów

Archigon Sp. Z o.o. - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Archigon Sp. Z o.o.

recommended

100% POLECANY

5.0
Ilość recenzji: 4

Jakość

5.0

Cena

5.0

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Edmund, Jasło. Dodano: 2/10/2021

Firme polecił mi sąsiad u którego Archigon montował instalacje fotowoltaiczną. Ja również się nie zawiodłem. Na montaż czekałem około 2 tygodni. Wszystko jasno wytłumaczyli i przedstawili. Super firma. Polecam.

check Polecam Archigon Sp. Z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Mateusz, Łódź. Dodano: 2/10/2021

O firmie dowiedziałem się z polecenia - od znajomych, którzy zamontowali instalację w październiku 2020 roku. Przedstawiciel firmy wyliczył odpowiednie zapotrzebowanie na energię, dobrał instalację i sprzęt najwyższej jakości, a następnie przeprowadził przez cały proces. Krótki termin montażu, ekipa wiedziała co robi. Uczciwe ceny, całodobowy monitoring pracy instalacji - jednym słowem rzetelna firma. Polecam skorzystać z usług.

check Polecam Archigon Sp. Z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Andrzej, Zbylitowska Góra. Dodano: 2/10/2021

Doradcy znają się na rzeczy. Nikt wcześniej nie był w stanie przedstawić dla mnie odpowiedniego rozwiązania dając przy tym realne dowody, porównania pracy instalacji w różnych wariantach. Miły kontakt, obszerna wiedza zarówno przed jak i po podpisaniu umowy. Tydzień temu zadzwoniono do mnie z informacją o przyznaniu dofinansowania, opiekun monitorował złożony wcześniej dla mnie wniosek. Brygada montażowa bardzo sympatyczna, pozostawili po sobie porządek oraz bardzo miłe wrażenie! Oby tak dalej!

check Polecam Archigon Sp. Z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Wojciech, Dębica. Dodano: 2/8/2021

Firmę Archigon wybrałem ze względu na bardzo duże doświadczenie i znakomite opinie. Firma ta jako jedyna z wielu z którymi rozmawiałem odpowiednio doradziła najlepsze rozwiązanie, zaproponowała sprawdzony sprzęt z długimi gwarancjami oraz w przeciągu dwóch tygodni zamontowała instalację na moim dachu i błyskawicznie załatwiła sprawy z Tauronem. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na tak profesjonalną firmę i polecam ją każdemu.

check Polecam Archigon Sp. Z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Archigon Sp. Z o.o. na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Archigon Sp. Z o.o.?