COVID-19: Czy to dobry czas na inwestycję w fotowoltaikę?

Columbus Energy S.A.


4.9 Najlepiej oceniany 4 ocen

Jesteśmy liderem rynku fotowoltaiki w Polsce. Każdego dnia w całym kraju powstaje kilkadziesiąt naszych instalacji, a co piąta obecnie zamontowana instalacja na domu jednorodzinnym w Polsce jest od Columbus Energy. Do każdej instalacji dołączamy 15-letnią Gwarancję Totalną. 

 

Skontaktuj się z Columbus Energy S.A.


Twoje dane (nigdy nie wyślemy ich nigdzie bez Twojej zgody)
+ Drugi telefon (opcjonalnie)

Lokalizacja instalacji (abyśmy mogli połączyć Cię z firmami w okolicy)

Powiedz nam o swoim projekcie
Czym pokryty jest dach? Czy dom jest w budowie? Czy reprezentujesz firmę?
pln/mies.

  Prześlij moje zapytanie do podobnych firm


  Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności

Twoje dane są bezpieczne

4 ocen

100% POLECANY 4.9

Recenzent: Tomasz W, Kraków. Dodano: 4/16/2019

Instalację mam od wrzesnia zeszłego roku i jestem zadowolony, wszystko szybko i bezproblemowo, od pierwszego kontaktu. Od tego czasu moje PV działa i produkuje. Z firma nie mam zadnego problemu, odpowiadaja na wszelkie moje pytania (czasem przyznam nawet banalne), mialem problem z aplikacja w telefonie to podjechali i naprawili, a nie musieli. Jetsem zadowolony i polecam

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Odpowiedź od Columbus Energy S.A. z dn. 5/17/2019

Dziękujemy! :)

Recenzent: Paweł, Gliwice. Dodano: 8/29/2019

Jestem klientem firmy Colubmus i użytkownikiem instalacji fotowoltaicznej od 3 lat i jestem MEGA zadowolony i od tego jak to funkcjonuje, jak również z obsługi fachowców tej firmy. Nie zgłaszam często problemów, bo ich nie ma, natomiast jak potrzebuję jakichś drobnych poprawek (kable się odpięły na poddaszu, sprawdzanie wydajności i takie inne drobne konsultacje), to zawsze uzyskuję i pomoc faktyczną od serwisu i informacyjną. Więc polecam bez zastanawiania się.

Obsługa 5.0 Cena 4.0 Jakość 5.0

Recenzent: Leszek M, Warszawa. Dodano: 9/18/2019

Rosnące ceny prądu sprawiły, że zdecydowałem się na fotowoltaikę. Poczytałem nieco w necie i padło na Columbus Energy. Przekonało mnie to, że nie jest to firma krzak, ma ugruntowaną pozycję na rynku, a co było dla mnie istotne w ofercie mają panele mono Full Black. Z serwisu do tej pory nie musiałem korzystać, ale kontakt z BOK bez zarzutu. Na pewno polecam niezdecydowanym i marudom.

Obsługa 5.0 Cena 4.5 Jakość 5.0

Recenzent: Katarzyna, Warszawa. Dodano: 10/24/2019

Zamontowaliśmy instalację od Columbusa w marcu tego roku, rachunek za prąd za kwartał: 42 zł z 280 zł miesięcznie. Bezproblemowy kontakt

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone