COVID-19: Czy to dobry czas na inwestycję w fotowoltaikę?

Eco-Technika


Firma od 2007 roku specjalizuje się w rozwiązaniach odnawialnych źródeł energii dla budownictwa meiszkaniowego oraz przemysłu. Dostarczamy wysokiej jakości urządzenia z zakresu instalaci fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz rekuperacji i klimatyzacji.

Eco–Technika istnieje od 2007 roku i jest chętnie wybieranym dostawcą energooszczędnych systemów ogrzewania oraz instalacji fotowoltaicznych w południowej Polsce. Nieustannie udoskonalamy nasze usługi. Systemy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta oraz wymagań konkretnych budynków.

Nasza oferta opiera się na urządzeniach europejskich liderów w dziedzinie pomp ciepła, tj. Nibe oraz Daikin. Wykonujemy instalacje pracujące na gruntowych systemach glikolowych oraz systemach wykorzystujących ciepło zawarte w powietrzu. Zaletami pomp ciepła, oprócz energooszczędności, jest również nieszkodliwe działanie na środowisko oraz niski poziom emitowanego hałasu. Oferowane urządzenia gwarantują wysoką wydajność, a co za tym idzie – łatwość uzyskania warunków komfortu cieplnego. Montaż wykonany przez wykwalifikowanych instalatorów zapewnia bezpieczną i niezawodną eksploatację. 

Połączenie instalacji pompy ciepła z fotowoltaiką pozwala na znaczne obniżenie rachunków za energię elektryczną lub całkowite uniezależnienie od dostawcy energii.

Instalacje fotowoltaiczne budujemy w oparciu o produkty renomowanych producentów paneli solarnych połączonych z niemieckimi inwerterami. Zapewnia to niezawodność oraz zadowolenie na długie lata i spokojną eksploatację. 

Montowane przez nas panele mają dużą odporność na warunki atmosferyczne, w tym również na grad. Można je montować na gruncie, na dachu, pionowo lub poziomo. Wyprodukowana energia w pierwszej kolejności wykorzystywana jest na potrzeby własne użytkownika, a nadmiar jest sprzedawany do elektrowni. Jest to najbardziej optymalne rozwiązanie, gdyż znacznie zmniejsza rachunki za energię elektryczną. 

Eco-Technika świadczy usługi zaczynając od wykonania projektu przez wykwalifikowanego projektanta po kompleksowe wykonawstwo. Gwarantujemy profesjonalizm, solidność i terminowe wykonanie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub wizyty bezpośrednio w naszym biurze.

Skontaktuj się z Eco-Technika


Twoje dane (nigdy nie wyślemy ich nigdzie bez Twojej zgody)
+ Drugi telefon (opcjonalnie)

Lokalizacja instalacji (abyśmy mogli połączyć Cię z firmami w okolicy)

Powiedz nam o swoim projekcie
Czym pokryty jest dach? Czy dom jest w budowie? Czy reprezentujesz firmę?
pln/mies.

  Prześlij moje zapytanie do podobnych firm


  Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności

Twoje dane są bezpieczne

Eco-Technika nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone