Menu

Elektrosloneczni.pl

3.8

(19 ocen)

ElektroSłoneczni.pl jest drużyną, którą tworzą inżynierowie, technicy, instalatorzy oraz wizjonerzy. Łączy nas wspólne pragnienie życia w świecie pozbawionym trujących wyziewów wydobywających się z kominów elektrowni węglowych. Drugim jest zamiłowanie do estetyki naszych prac.

20 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Modlnica

Nie jesteśmy korporacją, a pomimo tego wciąż inwestujemy w rozwój. Nasz zespoł ma łącznie 185 lat doświadczenia w energetyce, dlatego dobrze rozumiemy przyczyny i prognozy dalszych wzrostów cen energii.

Postawiliśmy sobie za cel, aby przez najbliższe 50 lat budować najbardziej estetyczne, wydajne i wytrzymałe elektrownie słoneczne.

W tym celu zebraliśmy się w składzie:

 • 7-dniu mobilnych doradców handlowych
 • 12-stu lekkich instalatorów pracujących pod nadzorem głównego inżyniera
 • 3 elektryków ogarniających napięcie kilkunastu tysięcy Volt
 • 3 projektantów zachwycających się zgrabnością swoich rysunków
 • sympatyczna Pani od kadr
 • księgowy, który zbudzony w środku nocy zawsze precyzyjnie poda wszystkie pozycje bilansu
 • oraz Zarząd, pijący hektolitry kawy, bo jak wiadomo - od tego jest Zarząd

W 2018 roku wybudowaliśmy ponad 150 instalacji fotowoltaicznych, najwięcej w województwach:

 • mazowieckim
 • łódzkim
 • śląskim
 • dolnośląskim
 • małopolskim
 • podkarpackim

Liczymy, że w końcu pojedziemy na Mazury lub nad morze. Równie chętnie przyjmiemy zlecenia w Ciechocinku lub Wąchocku.

P.S.

Nie obsługujemy polityków, więc jeśli jesteś politykiem to zadzwoń do naszej konkurencji.

Elektrosloneczni.pl pracuje z producentami:

Elektrosloneczni.pl korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Elektrosloneczni.pl

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Elektrosloneczni.pl

Adres Elektrosloneczni.pl

Częstochowska 166, 32-085 Modlnica

Elektrosloneczni.pl - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Elektrosloneczni.pl

top-company-medal

69% POLECANY

3.8
Ilość recenzji: 19

Jakość

3.7

Cena

3.8

Obsługa

3.7

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Marcin, Kraków. Dodano: 8/10/2023

Nie polecam. Firma nie wywiązuje się z umów. Negatywne komentarze są usuwane. My zapłaciliśmy za pompę ciepła, która nie została zamontowana. Cały czas zmieniali termin montażu, nie chcieli zwrócić pieniędzy. Musiałem sprawę zlecić windykacji i oni pomogli mi odzyskać pieniądze. Zostawiam numer gdyby ktoś był w podobnej sytuacji 5I9/I54/447

cancel Nie polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Maciej, Gdansk. Dodano: 8/31/2022

Zdecydowanie nie polecam współpracy z firmą elektrosloneczni, nie regulują swoich zobowiązań posługując się kłamstwem i unikami, sprawa trafiła do sadu

cancel Nie polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Katarzyna, Ustanów. Dodano: 3/7/2022

Potwierdzam negatywne opinie przedmówców. Firma miała wykonać instalację w listopadzie 2021. Nie wykonała. Wypowiedziałam umowę w styczniu br., następnie wysłałam przedsądowe wezwanie do zapłaty. Bez skutku. Albo nie odbierają tel. albo oszukują, że są na spotkaniu. W tym momencie są mi winni ponad 28 tysięcy. Zlikwidowali stronę na FB, żeby nie było można napisać opinii i przestrzec innych. Sprawa trafi do sądu.

cancel Nie polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Sebastian, Osielec. Dodano: 3/3/2022

NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY!!! W lipcu 2021r podpisaliśmy umowę na wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Wpłaciliśmy kwotę 90% wartości instalacji, w umowie było zaznaczone że instalacja będzie zrobiona do 45 dni od daty wpłaconej zaliczki, reszta kwoty po wykonanej pracy. W chwili obecnej mija 7 miesiąc a instalacji nadal nie ma. Umowa była na panele REC przez 5 miesięcy koordynatorzy byli niedostępni lub przysyłali wiadomość że są na spotkaniu i oddzwonią po czym przez kolejne kilka dni nie było żadnego kontaktu z ich strony. Wiec znów próbowaliśmy się z nimi skontaktować, jak już się udało to tłumaczyli się ze powodu pandemii mają problemy z dostawami materiałów po czym zaproponowano nam zmianę paneli na CATAPILAR o gorszych parametrach w tej samej cenie. Nadal czekamy na panele REC które są podobno w magazynie w Niemczech nie wiemy co będzie dalej ale mamy dość tej firmy. Jesteśmy zniechęceni tą całą sytuacją bo nie miało to tak wyglądać!!!

cancel Nie polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Robert, Mrówka. Dodano: 2/28/2022

Montaż miał odbyć się zgodnie z umową w październiku 2021, niestety instalacja nie została do tej pory oddana do użytku. Kolejni opiekunowie klienta, znikają... Co chwilę data montażu jest przekładana - firma nie ma paneli, nie mam falowników, nie ma ludzi, bo jest covid, nie ma koparki, niestety już chyba wszystkie możliwe opcje wytłumaczenia otrzymaliśmy przez ostatnich parę miesięcy.

cancel Nie polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Michał, Kraków. Dodano: 2/25/2022

Totalne dno w podejściu do Klienta. Starają się tylko do momentu podpisania umowy i wpłaty. Sprzedają usługi , której nie są wstanie wykonać. Od 5 miesięcy nie mogą wykonać instalacji, zrzucając to na wszystkie możliwe problemy. Nie Polecam. Całkowity brak poczucia odpowiedzialności za podpisane zobowiązania z z Klientem, na każdym kroku wykręty, nowe terminy, . Nie Polecam. Bardzo nierzetelna firma.

cancel Nie polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Mirosław, Robercin. Dodano: 5/22/2020

Ja ogólnie jestem zadowolony z całokształtu. Zaczynając od wywiadu ze mną co i jak mi jest potrzebne poprzez doradztwo, szybki montaż instalacji i na pomocy w załatwieniu dokumentów skończywszy. Duży plus dla firmy. Polecam innym

check Polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 7/9/2020

Panie Mirosławie, dziękujemy za miłą opinię, zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetowym celem. Proszę pamiętać o naszym systemie poleceń. Życzymy długoletniego zadowolenia z wykonanej instalacji:)

location Recenzent: BOGDAN, ORZESZE. Dodano: 3/2/2020

Przed przystąpieniem do realizacji została przedstawiona bardzo rzeczowa oferta, która została poprzedzona wizytą techników. Osoby z którymi miałem i mam kontakt są bardzo rzeczowe i podczas długich rozmów poprzedzających realizację potrafiły rzeczowo i bardzo konkretnie odpowiedzieć na moje pytania. Sam proces realizacji instalacji odbył się bardzo sprawnie i fachowo. Ekipa monterska działała bardzo sprawnie, a po zakończonej pracy przywrócili pomieszczenia i teren gdzie pracowali do stanu pierwotnego. POLECAM KONTAKT PO DZIEŃ DZISIEJSZY Z SERWISANTAMI I PANIĄ MENAGER BEZ NAJMNIEJSZYCH ZASTRZEŻEŃ.

check Polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 4/21/2020

Szanowny Panie Bogdanie, dziękujemy za zaufanie i wybór ElektroSłonecznych do wykonania Pańskiej instalacji. Polecamy się na przyszłość, więc proszę pamiętać o naszym Programie Poleceń.

location Recenzent: Wiesław, Jastrzębie Zdrój. Dodano: 12/12/2019

Profesjonalna doradca p. Dorota, odpowiedziała na wszystkie moje pytanie i doradziła, co dla mnie będzie optymalne. Instalacja 9,66 kWp jest wykonana szybko i profesjonalnie, bardzo estetycznie. Jestem bardzo zadowolony. Słonecznie polecam firmę ElektroSłoneczni.

check Polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 4/21/2020

Panie Wiesławie, życzymy Panu wielu słonecznych dni i produkcji przekraczającej naszą deklarację. Proszę pamiętać o Programie Poleceń, gdy Pańscy znajomi będą podziwiać Pana domową elektrownie:)

location Recenzent: Paweł Budziński , Ujazd . Dodano: 9/26/2019

Kontakt rozpocząłem z przemiła i sympatyczną Panią Dorotą po pierwszych telefonicznych ustaleniach spotkaliśmy się u mnie w domu i oglądając dach ustaliliśmy wszystkie szczegóły. Potem sprawy potoczyły się błyskawicznie. Bardzo dobra i sprawna ekipa zamontowała panele na dachu a Pan elektryk bodaj że pan Rysiu sprawnie podłączył wszystko do sieci. Zamknął wszystko super informatyk pan Paweł który uruchomił całą instalację i pomógł mi w instalacji mobilnego podglądu na moją instalację. Reasumując muj kontak z firmą ELEKTROSŁONECZNI mega pozytywny. To ekipa rzetelnych fachowców. GORĄCO POLECAM

check Polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 4/21/2020

W imieniu Pani Doroty, Rysia oraz Pawła, a także całego zespołu ElektroSłonecznych chcemy Panu podziękować za zaufanie i wybór naszej oferty. Pańska elektrownia będzie ograniczać emisję kilku ton CO2 do atmosfery, za to również Panu dziękujemy!

location Recenzent: Andrzej T, Wołomin. Dodano: 8/29/2019

Posiadam instalację fotowoltaiczną od lipca 2019 r. zaprojektowaną i zamontowaną przez elektrosloneczni.pl. Szczerze polecam tę firmę. Fachowość, dokładność, dbałość o szczegóły w tym również o estetykę wykonania. Jestem bardzo zadowolony że zdecydowałem się na skorzystanie z usług tej właśnie firmy oraz z tego że dzięki opiniom na portalu fotowoitaikaonline.pl skorzystałem z usług firmy elektrosłoneczni.pl :-)

check Polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

5.0

Cena

4.5

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 4/21/2020

Panie Andrzeju, to był zaszczyt móc Pana poznać i spędzić wspólnie czas! Dziękujemy za opinię oraz polecenie nas swoim przyjaciołom! Do zobaczenia!

location Recenzent: Cezary D., Warszawa. Dodano: 8/14/2019

Z firmy Elektrosłoneczni.pl skorzystałem dzięki opiniom na portalu fotowoitaikaonline. Wczesniej miałem oferty innych firm zajmujących się sprzedażą, projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych. Dwie firmy były z polecenia znajomych, jednakże nie do końca spełniały moje oczekiwania. Kontakt z Panem Arturem z Elektrosłoneczni oraz przygotowana oferta po wizrji miejsca instalacji uwidoczniła profesjonalizm tej firmy. Uwzględniała bardzo istotną sprawę jaką jest wysokość komina - pozostałe 4 firmy nie widziały problemu. Dużą role odegrał tu projektant instalacji Pan Paweł, który znalazł rozwiązanie problemu. Moją uwagę zwróciło duże zaangażowanie tych dwóch osób w podejściu do klijenta i tematu. Bardzo istotną dla mnie kwestią jest to, że firma stawia na jak najnowsze sprawdzone produkty i rozwiązania, o których inni nie wspominali. Ekipa monterska to kolejny duże plusy robią bardzo sprawnie, zgodnie z technologią i uwzględniają uwagi wymagająch klijentów. Elektrosłeczni.pl jest to firma, którą polecam osobom, które chcą byc obsłużone przez profesjonalistów. Zawsze można zgłosić pytanie, problem znajdą rozwiązanie. Firmę tę poleciłem swoim znajomym. Jeden podobnie jak ja już z niej korzysta.

check Polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 4/21/2020

Szanowny Panie, dziękujemy za przemiłe słowa oraz polecenie naszych usług swoim znajomym. Dzięki Pańskiej rekomendacji coraz więcej osób dołącza do grona walczącego o czyste powietrze. Liczymy, że produkcja energii przekroczy nasze obietnice:)

location Recenzent: Adam Nowakowski, Konstancin. Dodano: 6/21/2019

Poszukiwałem zasilania bateryjnego dla mojego domu, z uwagi na końcówkę linii i częste zaniki napięcia. Mam dość zaawansowany sprzęt w domu i wyłączenia były męczące. Trafiłem z polecenia na Pana Jakuba, który jako jedyny wiedział o czym mówi, spośród kilku firm, w tym liderów. Zamontowaliśmy wiatę na dwa samochody, zadaszoną panelami, ładowarkę do auta elektrycznego (jeszcze nie mam, ale już zamówiłem), a także magazyn energii z automatycznym sterowaniem. Całość działa w trybie UPS, więc nie wiem nawet kiedy pojawiają się spadki napięć. Zdecydowanie POLECAM, ponieważ sporo marudziłem, eksplorowałem problem od 4 miesięcy i bez przerwy miałem poczucie, że cierpliwość jest chyba najmocniejszą cechą Pana Jakuba. Ekipa dla wymagających.

check Polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 4/21/2020

Panie Adamie, cieszę się, że może Pan już podróżować samochodem za darmo! Pozdrawiamy Pana całą ekipą ElektroSłonecznych!

location Recenzent: Piotr, Krzyżowice. Dodano: 6/5/2019

Sąsiad polecił mi Pani Dorotę, która cierpliwie wytłumaczyła mi wszystkie tajniki. Instalacja o mocy 10kW wolnostojąca została zbudowana w jeden dzień. Monitoring działa na telefonie, więc w każdej chwili widzę ile energii wytwarzam. Warto rozważyć ogrzewanie elektryczne - u mnie z panelami działa świetnie.

check Polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 6/5/2019

Panie Piotrze, dziękujemy za opinię oraz rekomendacje do Pana sąsiadów. Do zobaczenia na przeglądzie!

location Recenzent: Elektrogiełda, Łódź. Dodano: 6/5/2019

Instalacja w firmie, bardzo sprawnie wykonana i podłączona. Polecam wykonawców.

check Polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 6/5/2019

Dziękuję za opinię i do zobaczenia podczas inspekcji !

location Recenzent: Karol, Stróża. Dodano: 6/5/2019

Zdecydowałem się do firmy wziąć pożyczkę z WFOŚ i Panowie mi pomogli. Cała procedura formalna trwała bardzo długo, w tym czasie pojawił się lepsze sprzęt i zaktualizowano mi umowę, miłe zaskoczenie. Opieka do samego końca, wraz z wymianą licznika, poleciłem ich sąsiadowi.

check Polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 6/5/2019

Panie Karolu, takie polecenie jakie otrzymaliśmy od Pana jest dla nas najwspanialszą formą podziękowania za naszą pracę.

location Recenzent: Ewa D., Pruszków. Dodano: 6/5/2019

Mamy dość skomplikowany dach, wielospadowy, o małej powierzchni. Elektrosłonecznych doradziła nam zaufana opiekunka energetyczna, która od lat nami się opiekuje i to była dobra decyzja. Ekipa poradziła sobie z montażem, sprawnie po sobie posprzątali i przy okazji w ramach usługi naprawili nam usterkę w instalacji elektrycznej. Jesteśmy zadowoleni.

check Polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 6/5/2019

Faktycznie to była najtrudniejsza 5-tka jaka nam się w dziejach przytrafiła! Cieszę się, że możemy pochwalić się Pani dachem i uzyskami z produkcji! Dziękuję za wrzucenie opinii.

location Recenzent: Józef, Krzyżowice. Dodano: 4/16/2019

Kontakt otrzymałem z polecenia. Przedstawicielka firmy wyjaśniła wszystkie szczegóły instalacji. Firma bardzo rzetelna wszystko zostało wykonane terminowo i w uzgodnieniu ze mną. Instalacja spełnia moje oczekiwania w 100 %

check Polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 6/5/2019

Mam nadzieję, że roczna produkcja spełni Pana oczekiwania w 110%. Dziękujemy za pozytywną opinię i polecamy się Pańskim znajomym!

location Recenzent: Pelagia Grzyb, Kraków. Dodano: 4/3/2019

Zanim przygotowali ofertę przyjechał technik i obejrzał nieruchomość. Wytłumaczył mi na co powinnam zwrócić uwagę i zaproponował 3 zestawy. Wybrałam najlepszy i jestem bardzo zadowolona. Dzisiaj monitorują instalację zdalnie i gdy spadł śnieg, od razu zadzwonili dopytać się o czy przypadkiem instalacja nie jest zaśnieżona. Polecam.

check Polecam Elektrosloneczni.pl

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 6/5/2019

Bardzo się cieszę, że nasz stały monitoring został przez Panią tak doceniony. Dziękuję w imieniu swoim, koleżanek i kolegów z zespołu za Pani opinię.

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Elektrosloneczni.pl na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Elektrosloneczni.pl?