COVID-19: Czy to dobry czas na inwestycję w fotowoltaikę?

Elektrosloneczni.pl


4.9 Najlepiej oceniany 12 ocen

ElektroSłoneczni.pl jest drużyną, którą tworzą inżynierowie, technicy, instalatorzy oraz wizjonerzy. Łączy nas wspólne pragnienie życia w świecie pozbawionym trujących wyziewów wydobywających się z kominów elektrowni węglowych. Drugim jest zamiłowanie do estetyki naszych prac.

Nie jesteśmy korporacją, a pomimo tego wciąż inwestujemy w rozwój. Nasz zespoł ma łącznie 185 lat doświadczenia w energetyce, dlatego dobrze rozumiemy przyczyny i prognozy dalszych wzrostów cen energii.

Postawiliśmy sobie za cel, aby przez najbliższe 50 lat budować najbardziej estetyczne, wydajne i wytrzymałe elektrownie słoneczne.

W tym celu zebraliśmy się w składzie:

 • 7-dniu mobilnych doradców handlowych
 • 12-stu lekkich instalatorów pracujących pod nadzorem głównego inżyniera
 • 3 elektryków ogarniających napięcie kilkunastu tysięcy Volt
 • 3 projektantów zachwycających się zgrabnością swoich rysunków
 • sympatyczna Pani od kadr
 • księgowy, który zbudzony w środku nocy zawsze precyzyjnie poda wszystkie pozycje bilansu
 • oraz Zarząd, pijący hektolitry kawy, bo jak wiadomo - od tego jest Zarząd

W 2018 roku wybudowaliśmy ponad 150 instalacji fotowoltaicznych, najwięcej w województwach:

 • mazowieckim
 • łódzkim
 • śląskim
 • dolnośląskim
 • małopolskim
 • podkarpackim

Liczymy, że w końcu pojedziemy na Mazury lub nad morze. Równie chętnie przyjmiemy zlecenia w Ciechocinku lub Wąchocku.

P.S.

Nie obsługujemy polityków, więc jeśli jesteś politykiem to zadzwoń do naszej konkurencji.

Skontaktuj się z Elektrosloneczni.pl


Twoje dane (nigdy nie wyślemy ich nigdzie bez Twojej zgody)
+ Drugi telefon (opcjonalnie)

Lokalizacja instalacji (abyśmy mogli połączyć Cię z firmami w okolicy)

Powiedz nam o swoim projekcie
Czym pokryty jest dach? Czy dom jest w budowie? Czy reprezentujesz firmę?
pln/mies.

  Prześlij moje zapytanie do podobnych firm


  Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności

Twoje dane są bezpieczne

12 ocen

100% POLECANY 4.9

Recenzent: Pelagia Grzyb, Kraków. Dodano: 4/3/2019

Zanim przygotowali ofertę przyjechał technik i obejrzał nieruchomość. Wytłumaczył mi na co powinnam zwrócić uwagę i zaproponował 3 zestawy. Wybrałam najlepszy i jestem bardzo zadowolona. Dzisiaj monitorują instalację zdalnie i gdy spadł śnieg, od razu zadzwonili dopytać się o czy przypadkiem instalacja nie jest zaśnieżona. Polecam.

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 6/5/2019

Bardzo się cieszę, że nasz stały monitoring został przez Panią tak doceniony. Dziękuję w imieniu swoim, koleżanek i kolegów z zespołu za Pani opinię.

Recenzent: Józef, Krzyżowice. Dodano: 4/16/2019

Kontakt otrzymałem z polecenia. Przedstawicielka firmy wyjaśniła wszystkie szczegóły instalacji. Firma bardzo rzetelna wszystko zostało wykonane terminowo i w uzgodnieniu ze mną. Instalacja spełnia moje oczekiwania w 100 %

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 6/5/2019

Mam nadzieję, że roczna produkcja spełni Pana oczekiwania w 110%. Dziękujemy za pozytywną opinię i polecamy się Pańskim znajomym!

Recenzent: Ewa D., Pruszków. Dodano: 6/5/2019

Mamy dość skomplikowany dach, wielospadowy, o małej powierzchni. Elektrosłonecznych doradziła nam zaufana opiekunka energetyczna, która od lat nami się opiekuje i to była dobra decyzja. Ekipa poradziła sobie z montażem, sprawnie po sobie posprzątali i przy okazji w ramach usługi naprawili nam usterkę w instalacji elektrycznej. Jesteśmy zadowoleni.

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 6/5/2019

Faktycznie to była najtrudniejsza 5-tka jaka nam się w dziejach przytrafiła! Cieszę się, że możemy pochwalić się Pani dachem i uzyskami z produkcji! Dziękuję za wrzucenie opinii.

Recenzent: Karol, Stróża. Dodano: 6/5/2019

Zdecydowałem się do firmy wziąć pożyczkę z WFOŚ i Panowie mi pomogli. Cała procedura formalna trwała bardzo długo, w tym czasie pojawił się lepsze sprzęt i zaktualizowano mi umowę, miłe zaskoczenie. Opieka do samego końca, wraz z wymianą licznika, poleciłem ich sąsiadowi.

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 6/5/2019

Panie Karolu, takie polecenie jakie otrzymaliśmy od Pana jest dla nas najwspanialszą formą podziękowania za naszą pracę.

Recenzent: Elektrogiełda, Łódź. Dodano: 6/5/2019

Instalacja w firmie, bardzo sprawnie wykonana i podłączona. Polecam wykonawców.

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 6/5/2019

Dziękuję za opinię i do zobaczenia podczas inspekcji !

Recenzent: Piotr, Krzyżowice. Dodano: 6/5/2019

Sąsiad polecił mi Pani Dorotę, która cierpliwie wytłumaczyła mi wszystkie tajniki. Instalacja o mocy 10kW wolnostojąca została zbudowana w jeden dzień. Monitoring działa na telefonie, więc w każdej chwili widzę ile energii wytwarzam. Warto rozważyć ogrzewanie elektryczne - u mnie z panelami działa świetnie.

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Odpowiedź od Elektrosloneczni.pl z dn. 6/5/2019

Panie Piotrze, dziękujemy za opinię oraz rekomendacje do Pana sąsiadów. Do zobaczenia na przeglądzie!

Recenzent: Adam Nowakowski, Konstancin. Dodano: 6/21/2019

Poszukiwałem zasilania bateryjnego dla mojego domu, z uwagi na końcówkę linii i częste zaniki napięcia. Mam dość zaawansowany sprzęt w domu i wyłączenia były męczące. Trafiłem z polecenia na Pana Jakuba, który jako jedyny wiedział o czym mówi, spośród kilku firm, w tym liderów. Zamontowaliśmy wiatę na dwa samochody, zadaszoną panelami, ładowarkę do auta elektrycznego (jeszcze nie mam, ale już zamówiłem), a także magazyn energii z automatycznym sterowaniem. Całość działa w trybie UPS, więc nie wiem nawet kiedy pojawiają się spadki napięć. Zdecydowanie POLECAM, ponieważ sporo marudziłem, eksplorowałem problem od 4 miesięcy i bez przerwy miałem poczucie, że cierpliwość jest chyba najmocniejszą cechą Pana Jakuba. Ekipa dla wymagających.

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Recenzent: Cezary D., Warszawa. Dodano: 8/14/2019

Z firmy Elektrosłoneczni.pl skorzystałem dzięki opiniom na portalu fotowoitaikaonline. Wczesniej miałem oferty innych firm zajmujących się sprzedażą, projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych. Dwie firmy były z polecenia znajomych, jednakże nie do końca spełniały moje oczekiwania. Kontakt z Panem Arturem z Elektrosłoneczni oraz przygotowana oferta po wizrji miejsca instalacji uwidoczniła profesjonalizm tej firmy. Uwzględniała bardzo istotną sprawę jaką jest wysokość komina - pozostałe 4 firmy nie widziały problemu. Dużą role odegrał tu projektant instalacji Pan Paweł, który znalazł rozwiązanie problemu. Moją uwagę zwróciło duże zaangażowanie tych dwóch osób w podejściu do klijenta i tematu. Bardzo istotną dla mnie kwestią jest to, że firma stawia na jak najnowsze sprawdzone produkty i rozwiązania, o których inni nie wspominali. Ekipa monterska to kolejny duże plusy robią bardzo sprawnie, zgodnie z technologią i uwzględniają uwagi wymagająch klijentów. Elektrosłeczni.pl jest to firma, którą polecam osobom, które chcą byc obsłużone przez profesjonalistów. Zawsze można zgłosić pytanie, problem znajdą rozwiązanie. Firmę tę poleciłem swoim znajomym. Jeden podobnie jak ja już z niej korzysta.

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Recenzent: Andrzej T, Wołomin. Dodano: 8/29/2019

Posiadam instalację fotowoltaiczną od lipca 2019 r. zaprojektowaną i zamontowaną przez elektrosloneczni.pl. Szczerze polecam tę firmę. Fachowość, dokładność, dbałość o szczegóły w tym również o estetykę wykonania. Jestem bardzo zadowolony że zdecydowałem się na skorzystanie z usług tej właśnie firmy oraz z tego że dzięki opiniom na portalu fotowoitaikaonline.pl skorzystałem z usług firmy elektrosłoneczni.pl :-)

Obsługa 5.0 Cena 4.5 Jakość 5.0

Recenzent: Paweł Budziński , Ujazd . Dodano: 9/26/2019

Kontakt rozpocząłem z przemiła i sympatyczną Panią Dorotą po pierwszych telefonicznych ustaleniach spotkaliśmy się u mnie w domu i oglądając dach ustaliliśmy wszystkie szczegóły. Potem sprawy potoczyły się błyskawicznie. Bardzo dobra i sprawna ekipa zamontowała panele na dachu a Pan elektryk bodaj że pan Rysiu sprawnie podłączył wszystko do sieci. Zamknął wszystko super informatyk pan Paweł który uruchomił całą instalację i pomógł mi w instalacji mobilnego podglądu na moją instalację. Reasumując muj kontak z firmą ELEKTROSŁONECZNI mega pozytywny. To ekipa rzetelnych fachowców. GORĄCO POLECAM

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Recenzent: Wiesław, Jastrzębie Zdrój. Dodano: 12/12/2019

Profesjonalna doradca p. Dorota, odpowiedziała na wszystkie moje pytanie i doradziła, co dla mnie będzie optymalne. Instalacja 9,66 kWp jest wykonana szybko i profesjonalnie, bardzo estetycznie. Jestem bardzo zadowolony. Słonecznie polecam firmę ElektroSłoneczni.

Obsługa 5.0 Cena 4.0 Jakość 5.0

Recenzent: BOGDAN, ORZESZE. Dodano: 3/2/2020

Przed przystąpieniem do realizacji została przedstawiona bardzo rzeczowa oferta, która została poprzedzona wizytą techników. Osoby z którymi miałem i mam kontakt są bardzo rzeczowe i podczas długich rozmów poprzedzających realizację potrafiły rzeczowo i bardzo konkretnie odpowiedzieć na moje pytania. Sam proces realizacji instalacji odbył się bardzo sprawnie i fachowo. Ekipa monterska działała bardzo sprawnie, a po zakończonej pracy przywrócili pomieszczenia i teren gdzie pracowali do stanu pierwotnego. POLECAM KONTAKT PO DZIEŃ DZISIEJSZY Z SERWISANTAMI I PANIĄ MENAGER BEZ NAJMNIEJSZYCH ZASTRZEŻEŃ.

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone