Menu

Energo-Term Technika Grzewcza i Solarna

Firma od 1993 roku specjalizuje się w rozwiązaniach odnawialnych źródeł energii dla budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłu. Dostarczamy wysokiej jakości urządzenia z zakresu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz rekuperacji i klimatyzacji.

31 lat doświadczenia

1-5 pracowników

>500 realizacji

location-dark Zabierzów

Energo-Term działa od 1993 roku i jest chętnie wybieranym dostawcą energooszczędnych systemów ogrzewania oraz instalacji fotowoltaicznych w południowej Polsce (Kraków). Nieustannie udoskonalamy nasze usługi i produkty. Systemy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta oraz wymagań konkretnych budynków.

Nasza oferta opiera się na urządzeniach europejskich liderów w dziedzinie pomp ciepła. Zaletami pomp ciepła, oprócz energooszczędności, jest również nieszkodliwe działanie na środowisko oraz niski poziom emitowanego hałasu. Oferowane urządzenia gwarantują wysoką wydajność, a co za tym idzie – łatwość uzyskania warunków komfortu cieplnego. Montaż wykonany przez wykwalifikowanych instalatorów zapewnia bezpieczną i niezawodną eksploatację. 

Połączenie instalacji pompy ciepła z fotowoltaiką pozwala na znaczne obniżenie rachunków za energię elektryczną lub całkowite uniezależnienie od dostawców energii.

Instalacje fotowoltaiczne budujemy w oparciu o produkty uznanych producentów paneli solarnych. Zapewnia to niezawodność oraz zadowolenie na długie lata i spokojną eksploatację. 

Montowane przez nas panele mają dużą odporność na warunki atmosferyczne, w tym również na grad. Można je montować na gruncie, na dachu, pionowo lub poziomo. Wyprodukowana energia w pierwszej kolejności wykorzystywana jest na potrzeby własne, a nadmiar jest sprzedawany do elektrowni. Jest to najbardziej optymalne rozwiązanie, ponieważ znacznie zmniejsza rachunki za energię elektryczną. 

Energo-Term świadczy usługi zaczynając od wykonania projektu przez wykwalifikowanego projektanta po kompleksowe wykonawstwo. Gwarantujemy profesjonalizm, solidność i terminowe wykonanie oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub wizyty bezpośrednio w naszym biurze.

Energo-Term Technika Grzewcza i Solarna pracuje z producentami:

Energo-Term Technika Grzewcza i Solarna korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Energo-Term Technika Grzewcza i Solarna

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Energo-Term Technika Grzewcza i Solarna

Adres Energo-Term Technika Grzewcza i Solarna

Rzemieślnicza 23, 32-080 Zabierzów

Energo-Term Technika Grzewcza i Solarna - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Energo-Term Technika Grzewcza i Solarna

Energo-Term Technika Grzewcza i Solarna nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Energo-Term Technika Grzewcza i Solarna na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Energo-Term Technika Grzewcza i Solarna?