Menu

Gnome OZE

3.2

(6 ocen)

Firma Gnome Sp. zo.o. jest prężnie rozwijającą się firmą działająca w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii. Dostarczamy instalacje fotowoltaiczne do domów, przedsiębiorstw i budynków użyteczności publicznej.W ofercie posiadamy również pompy ciepła oraz piece elektryczne.

location-dark Kraków

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na łączenie nowoczesnych technologii z potencjałem natury. Rozwiązania które oferujemy dają wymierne korzyści finansowe i oszczędności energii w domach czy firmach naszych Klientów. Z zaciekawieniem testujemy wszelkie nowości technologiczne związane z branżą OZE. Regularnie uczestniczymy również w szkoleniach, konferencjach oraz spotkaniach branżowych, aby móc jeszcze lepiej wspierać naszych Klientów.

Do zespołu Gnome Sp. z o.o. należą wykwalifikowani doradcy, projektanci i instalatorzy, którzy pomagają naszym Klientom w wyborze najbardziej efektywnych rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. W naszej firmie nie ma miejsca na przypadkowość, dlatego poświęcamy naszym Klientom bardzo dużo czasu i uwagi, aby stworzyć optymalną ofertę odpowiadającą w 100% wymaganiom naszych Klientów.

Adres Gnome OZE

Św. Filipa 23, 31-150 Kraków

Gnome OZE - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Gnome OZE

recommended

34% POLECANY

3.2
Ilość recenzji: 6

Jakość

2.3

Cena

2.9

Obsługa

2.2

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Anna, Tarnów. Dodano: 2/18/2020

Potwierdzam że firma wykonała instalację przekraczając terminem z umowy. Co nie zmienia faktu że jestem zadowolona z wykonanej instalacji. Uzyski są bardzo dobre. Wypełniają wszystkie formalności do Tauronu oraz wnioski w MÓJ PRĄD. Cała trasa kabli i elementów elektrycznych wykonana bardzo estetycznie, co było dla mnie ważne. Cena znacznie niższa od konkurencji.

check Polecam Gnome OZE

Obsługa

4.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Przemysław, Czeladź. Dodano: 12/12/2019

Pomimo złego początku współpracy z firmą pod względem terminów instalacja jest już na dachu. Od momentu dostarczenia towaru montaż był szybki i dobrej jakości. Cena okazała się bezkonkurencyjna. Z odbiorami od zakładu energetycznego też żadnych problemów nie było. Firma wydaje się naprawiać chwilowy zator. Za problemy przeprosili.

check Polecam Gnome OZE

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Krzysztof, Oświęcim. Dodano: 10/17/2019

Nie polecam. Oszuści zwłaszcza Prezes P. Do czasu podpisania umowy dzwonili by dwa razy dziennie wszystko w różowych kolorach. Po podpisaniu umowy i wpłacie pieniędzy zero kontaktu o terminie realizacji lakoniczne odpisywanie na sms. Umawianie się przez SMS na realizację i oczywiście 3 krotnie nie dotrzymanie terminu. Brak informacji o opóźnieniach. Po odstąpieniu od umowy nie chcą oddać pieniędzy należy się sądzić. Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy i czasu to proszę podpisywać umowy w przeciwnym razie proponuję dodać kontakt do opcji zablokowane aby się nie naciąć

cancel Nie polecam Gnome OZE

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Ania, Gliwice. Dodano: 10/16/2019

Za pozwoleniem naszego adwokata prosimy o kontakt na maila instalacja2019@onet.pl osoby, które spisywały umowę lub przekazywały zaliczkę firmie GNOME Sp. z o.o. z Krakowa Dziękujemy osobom, które zgłosiły się po poprzednim poście, oczekujemy na kolejnych pokrzywdzonych.

cancel Nie polecam Gnome OZE

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Przemysław, Czeladź. Dodano: 10/9/2019

Wydają się mieć wiedzę na temat fotowoltaiki. Wzięli zaliczkę i zniknęli nie odbierają telefonów nie odpisują nie mejle. O czym to świadczy oceńcie sami.

cancel Nie polecam Gnome OZE

Obsługa

1.0

Cena

2.5

Jakość

1.0

location Recenzent: Grzegorz P., Kraków. Dodano: 10/3/2019

Zostałem oszukany przez właściciela tej firmy. Do momentu wpłacenia zaliczki wszystko było ok, od momentu kiedy dostał zaliczkę stracił zupełnie zainteresowanie. Przeważnie nie odbiera telefonu i nie odpisuje na maile / smsy, kilka dni temu o drugiej w nocy napisał że jednak nie wywiąże się z umowy, jednak zaliczki ciągle nie oddał i telefonów nie odbiera. Sprawa będzie miała zapewne finał w sądzie.

cancel Nie polecam Gnome OZE

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Gnome OZE na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Gnome OZE?