Gnome OZE


1.3 4 ocen

Firma Gnome Sp. zo.o. jest prężnie rozwijającą się firmą działająca w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii. Dostarczamy instalacje fotowoltaiczne do domów, przedsiębiorstw i budynków użyteczności publicznej.W ofercie posiadamy również pompy ciepła oraz piece elektryczne.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na łączenie nowoczesnych technologii z potencjałem natury. Rozwiązania które oferujemy dają wymierne korzyści finansowe i oszczędności energii w domach czy firmach naszych Klientów. Z zaciekawieniem testujemy wszelkie nowości technologiczne związane z branżą OZE. Regularnie uczestniczymy również w szkoleniach, konferencjach oraz spotkaniach branżowych, aby móc jeszcze lepiej wspierać naszych Klientów.

Do zespołu Gnome Sp. z o.o. należą wykwalifikowani doradcy, projektanci i instalatorzy, którzy pomagają naszym Klientom w wyborze najbardziej efektywnych rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. W naszej firmie nie ma miejsca na przypadkowość, dlatego poświęcamy naszym Klientom bardzo dużo czasu i uwagi, aby stworzyć optymalną ofertę odpowiadającą w 100% wymaganiom naszych Klientów.

Skontaktuj się z Gnome OZE


Twoje dane (nigdy nie wyślemy ich nigdzie bez Twojej zgody)
+ Drugi telefon (opcjonalnie)

Lokalizacja instalacji (abyśmy mogli połączyć Cię z firmami w okolicy)

Powiedz nam o swoim projekcie
Czym pokryty jest dach? Czy dom jest w budowie? Czy reprezentujesz firmę?
pln/mies.

  Prześlij moje zapytanie do podobnych firm


Twoje dane są bezpieczne

4 ocen

0% POLECANY 1.3

Recenzent: Grzegorz P., Kraków. Dodano: 2019-10-3

Zostałem oszukany przez właściciela tej firmy. Do momentu wpłacenia zaliczki wszystko było ok, od momentu kiedy dostał zaliczkę stracił zupełnie zainteresowanie. Przeważnie nie odbiera telefonu i nie odpisuje na maile / smsy, kilka dni temu o drugiej w nocy napisał że jednak nie wywiąże się z umowy, jednak zaliczki ciągle nie oddał i telefonów nie odbiera. Sprawa będzie miała zapewne finał w sądzie.

Obsługa 1.0 Cena 1.0 Jakość 1.0

Recenzent: Przemysław, Czeladź. Dodano: 2019-10-9

Wydają się mieć wiedzę na temat fotowoltaiki. Wzięli zaliczkę i zniknęli nie odbierają telefonów nie odpisują nie mejle. O czym to świadczy oceńcie sami.

Obsługa 1.0 Cena 2.5 Jakość 1.0

Recenzent: Ania, Gliwice. Dodano: 1970-1-1

Za pozwoleniem naszego adwokata prosimy o kontakt na maila instalacja2019@onet.pl osoby, które spisywały umowę lub przekazywały zaliczkę firmie GNOME Sp. z o.o. z Krakowa Dziękujemy osobom, które zgłosiły się po poprzednim poście, oczekujemy na kolejnych pokrzywdzonych.

Obsługa 1.0 Cena 3.0 Jakość 1.0

Recenzent: Krzysztof, Oświęcim. Dodano: 2019-10-17

Nie polecam. Oszuści zwłaszcza Prezes P. Do czasu podpisania umowy dzwonili by dwa razy dziennie wszystko w różowych kolorach. Po podpisaniu umowy i wpłacie pieniędzy zero kontaktu o terminie realizacji lakoniczne odpisywanie na sms. Umawianie się przez SMS na realizację i oczywiście 3 krotnie nie dotrzymanie terminu. Brak informacji o opóźnieniach. Po odstąpieniu od umowy nie chcą oddać pieniędzy należy się sądzić. Jeśli ktoś ma dużo pieniędzy i czasu to proszę podpisywać umowy w przeciwnym razie proponuję dodać kontakt do opcji zablokowane aby się nie naciąć

Obsługa 1.0 Cena 1.0 Jakość 1.0

Copyright 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone