Menu

Helfi Energy Group

Firma inżynierska. Wykonujemy instalacje fotowoltaiczne dla firm, sektora publicznego oraz prywatnego. Jesteśmy autoryzowanym partnerem i serwisem SolarEdge. Pozostajemy wierni wartościom, które naszym zdaniem wyróżniają nas na tle konkurencji i przynoszą rezultaty naszym klientom i partnerom. Charakteryzują nas: odpowiedzialność za jakość oferowanych rozwiązań, brak kompromisów w doborze materiałów, profesjonalne doradztwo techniczne, błyskawiczna reakcja serwisowa.

5 lat doświadczenia

5-15 pracowników

50-100 realizacji

location-dark Stary Sącz

Jesteśmy autoryzowanym partnerem i serwisem SolarEdge

Współpracujemy z firmą, która posiada ponad 70% udziału w rynku sektora optymalizacji energii. Dlaczego? Dlatego, że ich systemy pozwalają naszym Klientom na pozyskanie większej ilości energii słonecznej z dowolnego systemu fotowoltaicznego. Dzięki temu partnerstwu nasi Klienci mają także gwarancję błyskawicznej reakcji serwisowej.

 

Silna specjalizacja

Od wielu lat pracujemy wyłącznie na jednej grupie produktów, dzięki temu doskonale znamy i rozumiemy wszystkie problemy, jakie moga pojawić się w rozwiązaniach SolarEdge.

 

Oferujemy uczciwą gwarancję

Otrzymujesz 5 lat gwarancji na całość instalacji. Zapomnij o czekaniu przez długie tygodnie na naprawę ewentualnych usterek. Gwarantujemy, że znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu do 24 godzin. A do 5 dni roboczych przyjedziemy do Ciebie, aby dokonać naprawy.

 

Podłączamy firmy do oszczędności z czystej energii

Zaczęliśmy od realizacji jednego celu – zapewniania firmom i instytucjom w całej Polsce prostego i przystępnego sposobu na uzyskanie najlepszej technologii fotowoltaicznej. Zapewniamy biznesom łatwe opcje pozyskania energii słonecznej, aby rosły ich oszczędności, a nie rachunki.

 

Stawiamy na długoterminowe relacje

Cenimy przejrzystość i uczciwość w naszej działalności. Ciężko pracujemy, aby utrzymać wysoki poziom komunikacji i satysfakcji w relacji z Klientem. Pracując z nami, możesz skoncentrować się na rozwoju firmy. To nasi merytoryczni handlowcy, certyfikowani instalatorzy oraz rozbudowany dział wsparcia, odpowiadają za poprawność działania Twojej instalacji.

Helfi Energy Group pracuje z producentami:

Helfi Energy Group korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Helfi Energy Group

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Helfi Energy Group

Adres Helfi Energy Group

Mostki 89, 33-340 Stary Sącz

Helfi Energy Group - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Helfi Energy Group

Helfi Energy Group nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Helfi Energy Group na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Helfi Energy Group?