Menu

Solarbit

Najwyższa jakość wykonania poparta wiedzą i doświadczeniem. Tylko dobre i bardzo dobre komponenty instalacji.

9 lat doświadczenia

1-5 pracowników

>500 realizacji

location-dark Czubrowice

Posiadamy wiedzę zdobywaną od najlepszych w kraju, wymagane uprawnienia, w tym certyfikat UDT autoryzowanego instalatora OZE w zakresie wykonywania instalacji fotowoltaicznych, oraz pracowników ze szkoleniami i kilkuletnim doświadczeniem na wymagającym rynku niemieckim. Jesteśmy bardzo elastyczni w podejściu do klienta, i zawsze zależy nam przede wszystkim na tym, aby to on był on zadowolony ze współpracy z nami.

Podczas wykonywania instalacji na pierwszym miejscu stawiamy prawidłowość jej wykonania, tak aby zapewnić bezpieczną i bezawaryjną pracę przez cały okres jej użytkowania. Dbamy o prawidłowe rozmieszczenie modułów na dachu, a inwertera w miejscu jego montażu, zgodnie z wytycznymi producentów w tym zakresie. Wszystko jest tu przemyślane, uzgodnione z inwestorem. Bardzo wysoko w naszych priorytetach jest też estetyka wykonania. Nasze instalacje są dopracowane w drobnych detalach, pracę wykonujemy sprawnie, ale nie bardzo szybko, nie w pośpiechu. Nadzór nad wykonaniem prac na budowie sprawuje bezpośrednio właściciel firmy, który jest też odpowiedzialny za wykonanie części elektrycznej instalacji, oraz jej konfigurację i uruchomienie.

Firma ma siedzibę w województwie Małopolskim, nieopodal Krakowa, ale działamy też na terenie sąsiednich województw: Śląskiego i Świętokrzyskiego. Mamy krótkie terminy wykonania, instalacje wykonujemy na dobrych i bardzo dobrych podzespołach, i nigdy nie zostawiamy inwestora samego w razie pytań, czy innych problemów. 

Z poważaniem

Robert Mlaskawa

Własciciel

Solarbit pracuje z producentami:

Solarbit korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Solarbit

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Solarbit

Adres Solarbit

Czubrowice 196A, 32-049 Czubrowice

Solarbit - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Solarbit

Solarbit nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Solarbit na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Solarbit?