Menu

Edison Energia

3.8

(111 ocen)

Jesteśmy jedną z największych firm fotowoltaicznych w Europie, która jednocześnie instaluje panele fotowoltaiczne, produkuje energię z własnych farm, a także jako pierwsza w Polsce oferuje własne panele fotowoltaiczne najwyższej jakości. Każdego miesiąca realizujemy 1200 instalacji!

5 lat doświadczenia

>200 pracowników

>500 realizacji

location-dark Warszawa

Oferujemy zestawy fotowoltaiczne zintegrowane z szeregiem dodatkowych produktów zapewniających inteligentną energię dla domu i biznesu: 

  • pompami ciepła marki Buderus 
  • carportami, czyli nowoczesnymi wiatami garażowymi wyposażonymi w panele fotowoltaiczne 
  • ładowarkami samochodowymi Wallbox 

Dzięki temu nasi klienci mogą zdecydować się na samodzielną instalację fotowoltaiczną lub kompleksowy projekt energetyczny. 

Nasze doświadczenie i ponad 15 000 zrealizowanych instalacji pozwalają nam oferować elementy unikatowe na rynku: 

1) 25-letnia gwarancja produkcji energii 

Jeśli nasza instalacja nie osiągnie deklarowanych uzysków, zwracamy klientowi pieniądze za niewyprodukowaną energię. 

2) Własne panele fotowoltaiczne Alva Solar Full Black 

To moduły premium, dzięki którym odpowiadamy na oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Alva Solar Full Black to: 

  • moduły o mocy znamionowej 500Wp 
  • sprawność powyżej 20% 
  • technologia multi-busbarowa ze zintegrowanymi połączeniami szeregowymi i systemem half-cut 
  • domieszka galu, która znacząco zmniejsza spadek parametrów modułu w czasie 
  • ograniczone ryzyko powstawania efektu LID i hotspotów 

Oferujemy kompleksową obsługę w 6 prostych krokach 
1) Bezpłatne spotkanie z doradcą, który oceni możliwości montażowe instalacji fotowoltaicznej oraz zapotrzebowanie energetyczne gospodarstwa domowego lub firmy 
2) Projekt instalacji fotowoltaicznej dopasowany do indywidualnych potrzeb gospodarstwa domowego 
3) Finansowanie inwestycji - pomagamy w uzyskaniu finansowania instalacji fotowoltaicznej 
4) Profesjonalny montaż i audyt, który zapewnia bezpieczeństwo i planowaną efektywność działania instalacji fotowoltaicznej 
5) Podłączenie do sieci energetycznej - nasi doświadczeni pracownicy złożą wszystkie niezbędne dokumenty 
6) Opieka i monitoring dla klientów - specjalna aplikacja umożliwia stałe monitorowanie pracy instalacji fotowoltaicznej 

Edison Energia pracuje z producentami:

Edison Energia korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Edison Energia

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Edison Energia

Adres Edison Energia

plac Ireneusza Gugulskiego 1, 02-661 Warszawa

Edison Energia - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Edison Energia

top-company-medal

70% POLECANY

3.8
Ilość recenzji: 111

Jakość

3.9

Cena

3.7

Obsługa

3.8

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Beata, Tychy. Dodano: 8/16/2022

Nie polecam! Jak szybko potrafili wziąć pieniądze, tak czekaliśmy prawie miesiąc na założenie! Teraz mija 3tyg od zgłoszenia usterki/reklamacji i żadnego odzewu! Od tego czasu nasze panele nie działają, a pieniążki idą w ****. Firma ma gdzieś klienta. Dopóki sprawa nie będzie załatwiona - będę zmuszona wszędzie wystawiać takie opinie, ku przestrodze!

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

3.0

location Recenzent: Roman, Ostrołęka. Dodano: 11/15/2021

Nie polecam nikomu tej pseudo firmy Edison Energia. Do dnia podpisania umowy obiecują złote góry i cały pakiet obsługi dbając klienta. Po podpisaniu umowy o realizacji w ciągu 60 dni i przelaniu pieniędzy przez bank , kontakt się urwał. Nikt nie odpowiada na pisane e-maile, a opiekun klienta to fikcja. Zatrudniają osoby nie kompetentne i sami są nie kompetentni. Minęło ponad 60 dni i nie mam założonych żadnych paneli fotowoltaicznych. Może by "panowie Prezesi" zainteresowani jakich zatrudniają pracowników i jak realizowane zawarte umowy. Odradzam innym jakiego kolwiek kontaktu z tą pseudo firmą. PO PROSTU ŻENADA !!!!!!!!!!

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Przemysław, N.M.Lubawskie. Dodano: 10/25/2021

Odradzam szczerze podpisywanie umowy z firma Edison Energia. Prawie rok temu podpisałem umowe na pompę ciepłą i fotowoltaike. Do tej pory są ciągłe problemy z pompą i ogrzewaniem domu, nie było instruktażu obsługi pompy, nie wiadomo kiedy mają być przeglądy, aplikacja do kontroli zdalnej pompy prawie nigdy nie działa, nie mówiąc już o tym, że Pani handlowiec z W-wy wcisnęła nam inną pompę niż się umawialiśmy ustnie wpisując sobie tylko znaną sygnaturkę na umowie. Negocjacje z przestawicielami firmy wyglądały tak, że złotouści menadżerowie chcieli coś udobruchać samymi pięknymi słowami, bez próby rozwiązania problemu. Sprawa generalnie idzie właśnie do sądu.

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Maria, Wrocław. Dodano: 10/20/2021

Polecam, naprawdę doradztwo na najwyższym poziomie i bardzo rzetelnie wykonana instalacja

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Grzes, Andrychow. Dodano: 10/11/2021

Doradca super.Po dostarczeniu paneli okazało się że nie da się ich na moim dachu zamontować i panele leżą już miesiąc w garażu.Ja płacę już 2ga ratę a firma Edison nie odpowiada na moje monety i mnie ignoruje.Trace pieniądze,zdrowie i nerwy .Całkowita porażka.Firma jest niepowazna,olewa klienta a infolinia jest buforem który nie dopuszcza do kontaktu z osobami decyzyjnym co pozwala mi podejrzewać że nie jestem jedynym oszukany klientem. Na moje maile zero odpowiedzi.Jak taki twór jak Edison może funkcjonować na rynku? Chcesz problemów to polecam FIRMĘ EDISON GORACO

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Michał, Jacykow. Dodano: 10/1/2021

Niestety nie polecam firmy, doradcy nie mają wiedzy na temat i instalacji a obsługa klienta praktycznie nie istnieje. Sprzęt nie działa i czekam od 4 miesięcy na serwis Ktory chyba nie istnieje.

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

2.0

Cena

2.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Irena, Klucze. Dodano: 9/30/2021

Współpraca z firmą Edison Energia jest wzorowa. Zatrudniają kompetentnych ludzi, którzy znają się na swojej robocie. Wszystkie formalności załatwiają za klienta. Szczególne wyróżnienie należy się monterom oraz audytorowi Damiano, który kompleksowo sprawdził jakość wykonania, stwierdzając brak zastrzeżeń. Polecam !

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: wojciech, łódź. Dodano: 9/28/2021

Potrafią doradzić, wszystko szczegółowo wyjaśnić i mają dobre ceny względem produktów najwyższej jakości. Mam od nich panele pv wraz z magazynem energii co świetnie się sprawdza.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Agnieszka, Mysiadło. Dodano: 9/28/2021

Umowa z Edisonem była moim drugim doświadczeniem z firmami fotowoltaicznymi. Pierwszy z firmą Inovative rewelacja. Inovative jest terminowe, obsługa na najwyższym poziomie, cena adekwatna do jakości, wszystko działa bez zarzutów os ponad roku. Oszczędności na rachunkach widoczne. Na fali tej euforii zdecydowałam się zainstalować drugą instalację tzw. carport którego niestety Inovative nie ma w swojej ofercie. Wybrałam Edison i wszystko było pięknie do momentu wpłacenia zaliczki 90%, bo tak jest skonstruowana ramowa umowa. Po otrzymaniu zaliczki Edison umarł. Instalacja miała być wykonana w ciągu 5 tygodni, po 6 tygodniacj i zerowym kontakcie od Edisona zaczelam szukać kontaktu do firmy. I przedstawiciel handlowy, ktory podpisywal ze mną umowę przestał odbierać telefon, na infolinii siedzą ludzie którzy nic nie wiedza, nigdy nie otrzymałam tu wiążącej odpowiedzi. Oczywiscie zawsze przepraszają za opóźnienie i dogodnoaci, zapewniają że dołożą wszelkich starań zeby rozwiazac mój problem i na tym koniec. W końcu po 4 miesiącach opóźnienia pojawili sie montażyści, zaistalowali carport, który nie działa. Przy okazji popsuli kostkę brukową, którą miała naprawić inna ekipa Edisona, bo Ci co byli to tylko od carportu i kostki nie potrafią naprawiać. a tymczasem Edison wysyla przypomnienie o zaplacie III raty, ostatnich 10%. Ta firma to kpina, oszuści i wyłudzacze. Każą zaplaciac za niedziałającą instalację i zdewastowanie kostki brukowej. Każdemu kto planuje montaż fotowoltaiki radzę jak najdalej od Edisona. Nieprofesjonalni, niekompetentni, nie wywiązują sie z umowy....

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Patrycja, warszawa. Dodano: 9/23/2021

Terminowi, dokładni oraz po prostu profesjonalni, tak moge ich ocenić, bo instalacji u mnie pompy ciepła wraz z kilkoma panelami pod nowy system ogrzewania.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Bogdan, Jasionka. Dodano: 9/20/2021

ktoś dobrze opisał zamontować , podziałać a klient ma zapłacić siedzieć cicho a do tej firmy trudno się dodzwonić . / firmie mają problemy z telefonami jak emailami / ale wystawiać rachunki robią to bardzo szybko a nie wiadomo za co. NIE POLECAM tej FIRMY

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

3.0

Cena

1.0

Jakość

2.0

location Recenzent: Mariusz, warszawa. Dodano: 9/14/2021

Mają wiedze i doświadczenie, przez co widząc projekt mojego budowanego domu, zaproponowali mi ciekawą konfigurację pompy ciepła z panelami fotowoltaicznymi. Wszystko sprawdza się idealnie, bo dom trzy razy większy jak mieszkanie, co mieszkałem do tej pory, a za ogrzewanie wychodzi mniej

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Krysia, Jawor. Dodano: 9/6/2021

Współpraca z Edisonem to czysta przyjemnosc. Założylismy panele z polecenia, bardzo sprawnie, bez problemowo. Po miesiacu wyskoczyl jakis blad ale szybko zostal naprawiony. Ja jestem zadowolona

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Gabriela, Kraków. Dodano: 9/6/2021

Wszystko w porządku, od początku dostaliśmy od firmy spore wsparcie, wszystko nam wyjaśnili, pomogli dobrać. jest ok!

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Irenka, Kielce. Dodano: 9/2/2021

Profesjonalni, nie najdrozsza oferta, pozytywna atmosfera i montaz bez problemu. jestem zadowolona

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Ewa, Kłodawa. Dodano: 9/1/2021

NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!! U mnie zainstalowano 59 paneli inwestycja za 82 tyś .kilka razy już przestał działać falownik ,a od ponad 2 tygodni falownik nie łączy się z wf przez co nie można odczytać w aplikacji wskazania poboru mocy .Dodam że internet cały czas działa , a serwisanta nie można się doprosić .Dostaję wiadomości na maila jak to sama mam sobie system skonfigurować....to kpina z klienta . Dzisiaj poinformowano mnie że serwisant może przyjechać ale za odpłatnością 385 zł według ich cennika .Dodam że instalacja jest jeszcze na gwarancji ,dopiero 5 miesięcy ....co będzie za kilka lat ???? pewnie firma się zwinie....i szukaj wiatru w polu...

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Jakub, Kłodawa. Dodano: 9/1/2021

! ! ! UWAGA ! ! ! Firma nie potrafi u klienta skonfigurować połączenia z Panelami, przez co nie będziecie wiedzieli, czy Wasze panele działają, czy nie. NIE POLECAM ! ! !

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Olek, Warszawa. Dodano: 9/1/2021

Ja jestem zachwycony podejsciem pracowników. Pełna profeska, konkretna wiedza i pomysły

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

4.0

location Recenzent: Iza, Dębica. Dodano: 9/1/2021

Bardzo porządna firma. Zadnych kruczków w umowie, przemiła obsługa. Wytlumaczone jak krowie na rowie co warto i dlaczego, pozniej montaz. Super sprawa, bardzo polecam

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Karola, Będzin. Dodano: 9/1/2021

Porządna firma przejmująca sie klientami nawet po zakupie. Bardzo dobra jakosc

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Michał, radom. Dodano: 9/1/2021

Polecam serdecznie, profesjonalizm i naprawdę konkurencyjna oferta

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Iza, Katowice. Dodano: 8/25/2021

Polecam serdecznie, bo zarówno doradztwo jak i montaż na najwyższym poziomie. Wszystko odbylo się terminowo

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Andrzej, Płock. Dodano: 8/25/2021

Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego podejścia do klienta. Dobra cena panel. Szybki montaz. Wszystko poszło bezproblemowo.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Bartek, Warszawa. Dodano: 8/22/2021

jak najbardziej polecam, obsluga, montaz, doradztwo- wszystko na bardzo wysokim poziomie

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Mateusz, Warszawa. Dodano: 8/22/2021

Montaz paneli 4 miesiące temu. Zadnych problemów poza zmiana terminu montazu. Zadzwonili, przeprosili, umowili i przyjechali kiedy mogli. Profesjonalnie, konkretnie, wszystko na miejscu objasnione. Jestem zadowolony

check Polecam Edison Energia

Obsługa

4.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: BOGDAN, Gora. Dodano: 8/18/2021

Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Przedstawiciel obiecuje złote góry. Co się ma nijak do tego co jest potem. Montażu i podłączeń do sieci dokonują ludzie którzy nigdy nie mieli styczności z prądem (ekipa partaczy i bałaganiarzy). Umowę podpisałem 9 czerwca, Do dnia dzisiejszego instalacja nie dział. Kontakt z działem obsługi to jedna wielka porażka, jak rozmowa głuchego ze ślepym.. Nie polecam nikomu tej niby pseudo firmy. Jest to jedno wielkie oszustwo i złodziejstwo.

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Wojciech, Mokobody. Dodano: 8/18/2021

Skandal!!! oszuści !!! ,w zeszłym roku na jesieni założyli nam panele z zepsutym falownikiem, o nowy musieliśmy czekać aż do końca grudnia!!!. A z Edisona naciskali telefonami i mailami o składanie wniosku do programu mój prąd na 5tys. Gdzie nie zmienili nam przez 4miesiące falownika, co wiązało się że panele nie mogły działać. PGE nie chciało nam też przez to zmienić licznika, a także zmienić umowy i wysłać dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku. Ciągle też my musieliśmy wydzwaniać do Edisona z nerwowymi upomnieniami i się słuchało zbywających odpowiedzi. A gdy żona sama złożyłam wniosek pod koniec grudnia 20' do NFOSiGW to odrzucili wniosek bo coś tam było nie tak, przez wasze opóźnienia. Potem wniosek ten w czerwcu tego roku wzięli , gdzie ja już o tym zapomniałem że żona wysyłała, ale dostała email w czerwcu od NFOSiGW,że bierze udział w kolejne edycji, ale Edison też w czerwcu wystąpił do nas o pełnomocnictwo od nas w sprawie wniosku i my myśleliśmy że tamto to też od Edisona był email i na waszą prośbę w czerwcu wystawiła żona wam pełnomocnictwo i dosłała dokumenty które chciał Edison, to teraz wszystko utknęło w NFOSiGW bo ciągle nam miesza Edison. I po kolejnym telefonie z Edisonem, twierdzą że te wnioski z 2020r, będą płacone po 5tys nawet w tym roku, a nie jak w tym roku 3tys. To nie prawda!!! tych pieniędzy z puli 2020 już nie ma,(dzwoniła żona do NFOSiGW)a jak już to może się załapiemy na 3tys. przez Edisona zwlekanie z naprawami i mieszaniem nam w głowach. Nie dość że płaciło się przez 4tery miesiące już raty za panele to teraz, które jeszcze nie działały, to jeszcze będziemy stratni 2tys. przez Edisona błędy. Namawiają ludzi do paneli, podpuszczają dofinansowaniami, a zakładają zepsute urządzenia , gdzie potem miesiącami czeka się za naprawą!!! a kasę za panele już od momentu założenia bierą. Mało tego w tym roku przysłali do nas jakiego serwisanta przed audytorem, który w chodząc na nasz nowy dach uszkodził nam go!!! NIE POLECAM EDISON ENERGIA !!!

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

2.0

Cena

2.0

Jakość

2.0

location Recenzent: Adamus, Poznań. Dodano: 8/13/2021

Wszystko super, polecam serdecznie. Bardzo sprawny montaż i audyt. Instalacja działa i produkuje.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

4.0

location Recenzent: Tomasz, Wasilków. Dodano: 8/10/2021

Zdecydowanie nie polecam firmy Edison Energia. O ile sam proces umowa, montaż były w miarę bezproblemowe, zapomniano tylko poinformować mnie o przesunięciu terminu montażu, ja jak głupi czekałem na ekipę ale to dopiero początek. Prawdziwe problemy zaczęły się później. W czasie montażu odłączono mi zabezpieczenie różnicowo-prądowe na połowie posesji. Ponieważ instalacja została tak podłączona, że powodowała zadziałanie zabezpieczenia, więc je odłączono nie informując mnie o tym. Udało się to jakoś naprawić. Jednakże kontakt z działem reklamacji jest przeżyciem samym w sobie. Możliwy jest tylko kontakt mailowy, Dział reklamacji odpisując nigdy nie odnosi się do tego co się do nich napisało. Instalacja została uruchomiona pod koniec ubiegłego roku. Po pierwszym okresie rozliczeniowym, 1 półrocze tego roku, okazało się że produkcja energii przez instalację jest zbyt mała aby pokryć moje zapotrzebowanie. Firma wcisnęła mi instalację o zbyt małej mocy. Pomimo tego że w projekcie/umowie jednoznacznie została określona wielkość zużycia energii. Instalacja o mocy jaka została zaproponowana i zainstalowana jest o 20% za mała. Kontakt z działem reklamacji przypomina rozmowę ślepego z głuchym. Ja piszę do nich, oni odpowiadają, to prawda, ale absolutnie w swoich pismach nie odnoszą się do tego co ja piszę. Pomimo kilku pism jakie dostałem z działu reklamacji firma nigdy nie odniosła się do meritum sprawy, nigdy nie przedstawiła żadnej propozycji rozwiązania problemu, nigdy również nie zajęła stanowiska, że moja reklamacja jest nie zasadna. Totalna spychologia i zabawa w ciuciubabkę. Po tych doświadczeniach jestem niemal pewien, że tzw GWARANCJA na instalację, montaż itd oferowana przez firmę Edison Energia jest czystą fikcją, a spółka nie przymuszona wyrokiem sądowym nie podejmie żadnych kroków w celu usunięcia niezgodności gdy takie się pojawią.

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Wioletta, Krakow. Dodano: 8/9/2021

Wszystko w najlepszym porzadku bardzo dobra oferta

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Andrzej, Warszawa. Dodano: 8/9/2021

Bardzo profesjonalna ekipa montująca, obsługa na wielki plus, która odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Produkty, które oferują bardzo dobra jakość

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Agnieszka, Warszawa. Dodano: 8/18/2021

Firma dramat! Nieterminowi i nieprofesjonalni oszuści! Umowa taka, że nie można z niej zrezygnować, nawet wtedy gdy to oni nie wywiążą się z umowy. Radzę unikać! Wiarygoność na poziomie "Krzak&Syn"

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Tomasz, Mysiadlo. Dodano: 8/18/2021

Zupelnie nie polecam Podpisalem z ta firma umowe na dostawe carportu , wplacilem 90% pieniedzy awansem i mialem obiecany montaz do konca czerwca Mamy lipiec i wciaz nie wiem kiedy nastapi montaz i czy w ogole To co zostalo mi zaproponowane obecnie odbiega od propozycji na podstawie ktorej podjalem decyzje o zakupie Zreszta ta firma jest tego swiadoma, bo chyba przez przypadek Pani z infolinii potwierdzila, ze przedmiot zamowienia nie odpowiada obecnej propozycji Oczywiscie nie otrzymalem zadnej satysfacjonujacej formy rozwiazania problemu i jednoczesnie nie chca rozwiazac umowy bo musieliby zaplacic 20% kary tj ca 5 t pln Moim zdaniem ta firma wykorzystuje chwilowy boom nie licac sie z klientami. Generalnie jest to nieuczciwe i zenujace Dodajac do tego ogromne problemy z kontaktem z firma PO podpisaniu kontraktu ostrzegam wszystkich, aby nie korzystac z ich uslug I wybrać inną firmą bo może być tylko lepiej

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

2.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Jacek, Aleksandrów Kujawski. Dodano: 7/1/2021

Mamy instalację o mocy 3.85 kWp. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony współpracą z Firmą Edison Energia bo potwierdziło się wszystko o czym mówił doradca na pierwszym spotkaniu. Był nawet audytor po zainstalowaniu paneli i włączeniu ich do sieci na tzw. audyt pomontażowy. Audytor Ryszard Zapiec sprawdził szczegółowo całą sieć i wykrył kilka błędów falownika które po konsultacji telefonicznej zostały zlikwidowane na miejscu. Dziękuję panu Ryszardowi Zapiec. Firmę polecam wszystkim zainteresowanym.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Ola, Moszczenica. Dodano: 6/19/2021

Współpraca z doradcą panem Mariuszem Kupczykiem na najwyższym poziomie . Kompetentny, profesjonalny,zawsze pomocny. Na plus rzetelna ekipa montażowa oraz znający się na rzeczy audytor.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

4.0

location Recenzent: Marek, Złocieniec. Dodano: 5/31/2021

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą Edison. Wszystkie sprawy można załatwić przez internet lub telefon.Bardzo dobra współpraca z doradcą panem Andrzejem Kusyk. Odbiór instalacji przez audytora bardzo profesjonalny.Zdecydowałem się na Edisona ze względu na profesjonalizm.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Wojciech, Mszana Dolna. Dodano: 5/27/2021

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z doradcą firmy Panem Karolem K ,który w profesjonalny sposób potrafił przekonać mnie i bardzo jasno wyjaśnić i wytłumaczyć mi wszystkie wątpliwości związane z instalacją.Jeśli chodzi o sam montaż to bardzo profesjonalna ekipa zrobiła to sprawnie i szybko. Chciałbym wszystkich zachęcić tą opinią do korzystania z usług Edison Energia.Firma godna zaufania!

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Marcin, ZALESIE. Dodano: 5/26/2021

Doradca firmy EDISON Pan TOMASZ JASZCZUK bardzo dobrze i zrozumiale wszystko mi wyjaśnił i doradził co do ilości paneli,,polecam tą firmę

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

4.0

location Recenzent: Aneta, Krosno. Dodano: 5/26/2021

Firma godna zaufania. Przedstawiciel Piotr Jakubowski bardzo uczciwy i kompetentny. Fachowo wytłumaczył wszystkie aspekty związane z instalacją. Pozdrawiam serdecznie.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Aneta, Krosno. Dodano: 5/26/2021

Firma godna zaufania. Przedstawiciel Piotr Jakubowski bardzo uczciwy i kompetentny. Fachowo wytłumaczył wszystkie aspekty związane z instalacją. Pozdrawiam serdecznie.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Krzysztof, łapsze wyżne. Dodano: 5/26/2021

Witam pan Damian Miotke jest profesjonalnym doradcą wytłumaczył nam dokładnie wszystko związane z fotowoltaiką i prowadził nas krok po kroku przez wszystkie procedury nadal utrzymujemy z nim kontakt , gdy mamy jakieś pytania zawsze odpowiada wszystko działa i jest o.k.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Igor, Wrocław. Dodano: 5/26/2021

Pani Agnieszka Pinkowicz-Trzcinska bardzo sympatyczna i kompetentna osoba . Wszystko nam wyjaśniła i zawsze odpowiada na nasze pytania związane z instalacją. Z całego serca polecam Panią Agnieszkę oraz firmę Edison .

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Renata, Binarowa. Dodano: 5/26/2021

Doradca techniczno-handlowy Pan Dariusz Pugacewicz wykazał się dużą wiedzą, zaangażowaniem, pomocą i fachowością. Miła, rzetelna, solidna obsługa. Polecam

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Damian, Dobra. Dodano: 5/26/2021

Firma rzetelna praktycznie od pierwszego spotkania na prezentacji, wszystko na bieżąco przedstawiane w wiadomościach, jak i poprzez kontakt telefoniczny montaż bez zarzutu, fachowy, widać, że ekipa przeszkolona, fachowo doradzili. Polecam bardzo tę firmę.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Jakub, Zakopane. Dodano: 5/24/2021

Bardzo jestem zadowolony, że zdecydowałem się na założenie paneli . Wszystko wykonane bardzo poprawnie, szybko i w racjonalnym czasie, bo ja też potrzebowałem chwilę na zastanowienie. Polecam tego wykonawcę. Kontakt telefoniczny i internetowy oraz w realu z podwykonawcami bardzo dobry. Po prostu kompleksowa, profesjonalna obsługa od początku do końca oraz również aktualnie mam wrażenie, że wszystko jest pod dobrą opieką.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Adam, Sopot. Dodano: 5/20/2021

Szybko zrealizowana instalacja i sprawna pomoc przy wszystkich formalnościach. Panele zainstalowane i czekam na efekty słoneczne od maja ; )

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Ryszard, Szczyrzyc. Dodano: 5/20/2021

Bardzo profesjonalna i wesoła ekipa. Sprawnie wszystko zamontowali w jeden dzień. Chwilę czekałem na przyłączenie, teraz już wszystko działa, jak należy i mogę podglądac dzialanie instalacji z poziomu aplikajic.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Michał, Żory. Dodano: 5/19/2021

Polecam firmę Edison! Mega profesjonalna obsługa w postaci p. Łukasza Wesołowskiego. Montaż bez zastrzeżeń... no i instalacja sprawdzona przez audytora. Rewelacja

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Adam, Rybnik. Dodano: 5/19/2021

Doradca Techniczny Pan Marcin... Bardzo fachowy człowiek,, rzetelnie wszystko wyjaśnił , pokazał jak to rzeczywiście wygląda, nie naciskał, jak inni Jego poprzednicy. umowa podpisana pod koniec marca, i już od maja śmiga i piękna produkcja jest.. Firma może poza tym ze troszkę ciężka komunikacja bo instalacja miała odbyć się wcześniej niż doszło do faktycznej realizacji, ale pan Marcin zadbał o terminy i 3 dniowe opóźnienie przy tak dużej firmie to nie opóźnienie, zadbali o wszystko, Ekipa bardzo profesjonalna , i rzetelni panowie, montaż jeden dzień,, Panowie posprzątali po sobie , wiec żadnych zastrzeżeń. Ogólnie polecę firmę , . Ogólna ocena na 5+ ... Osobista uwaga, proszę poprawić komunikacje, obsługę klienta , bo dzwoniłem trzy razy i ciężko było coś się dowiedzieć. Poza tym same plusy ... Zdecydowanie Polecam ....

check Polecam Edison Energia

Obsługa

4.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Marcin, Zgorzelec. Dodano: 5/13/2021

Mam instalacje już od pół roku. Codziennie zaglądam na aplikacje jak pracuje. Z Edisona jestem bardzo zadowolony, doradca Tomek z okolic Zgorzelca bardzo rzeczowy. Montaż tez był bardzo szybki. Polecam w 100%

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Urszula, Grodzisk Mazowiecki. Dodano: 5/12/2021

Instalacje mam od Lutego ubiegłego roku, jestem zadowolona, oprócz opłat stałych nie płace za prąd. Wykonanie bardzo staranne, estetyczne, Panowie instalatorzy bardzo uprzejmi i kulturalni. Technik regularnie kontaktuje się z nami informując o aktualnych konkursach dla klientów. Bardzo fajna firma

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Piotrek, Warszawa. Dodano: 5/11/2021

Jestem bardzo zadowolony z instalacji w tej firmie. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, instalacja już dawno na dachy a rachunki przychodzą po 30-40 zł za samo przyłącze do instalacji. Polecam serdecznie firmę Edison i Pana Andrzeja, audytora z tej firmy.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Zenon, Bolesławiec. Dodano: 5/11/2021

Wszystko w jak najlepszym porządku. Znam się na instalacjach, bo pracowałem przy nich w Niemczech. I muszę szczerze przyznać, ze większość firm proponuje bardzo słabych producentów paneli, czy falownikow. Edison porządnie podchodzi do spawy. Już od spotkania z Dordca wiedziałem ze jakość maja na bardzo dobry poziomie. I się nie zawiodłem. Polecam każdemu kto chce mieć sprawna i dobrze działająca instalacje.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Victor, Warszawianka. Dodano: 5/11/2021

Jestem bardzo zadowolony z ekipy Edisona. Szybka realizacja, kompleksowa obsługa. Nawet jeśli miałem po drodze kilka wątpliwości, to szybko zostały one rozwiane, a moje uwagi zrealizowane. Polecam.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Janek, Budy. Dodano: 5/11/2021

Polecam. Dwa miesiące już mi działa i wszystkim zajęła się firma. Co ciekawe mimo, że dawno jest już po wszystkim dostałem telefon od Pana Konrada czy wszystko działa i czy nie mam zastrzeżeń. Dbanie o klienta bardzo na plus.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Michał, Wolniak. Dodano: 5/11/2021

Firmę Edison polecił mi znajomy, który ma instalacja od zeszłego roku. U mnie całość od momentu podpisania umowy do momentu montażu zamknęła się w jednym miesiącu. Projekt po tygodniu, ekipa na montaż po niecałych trzech od projektu. Póki co złego słowa powiedzieć nie mogę, wszystko działa i teraz już tylko czekam na lato i dotacje.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

3.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Konrad, Warszawa. Dodano: 5/11/2021

Ogólnie jestem mega zadowolony i panicznie bałem się komentarzy które są w internecie odnośnie edisona i tak naprawdę przekonał mnie brat, że im większa firma tym więcej negatywnych komentarzy. Udało mi się uzyskać rabat ok 8% z czego byłem mega zadowolony. Później już tylko z górki, w 5 dni dostałem projekt po ponad 2 tyg istalacja już na dachu. W trakcie audytu extra szkolenie za 5 dni ma przyjechać elektrownia wymienić licznik. Dodam, że edison ma sprzedaż zdalną i tak się własnie doszliśmy do porozumienia, (z racji mojej kwarantanny) bez większego problemu i 15 spotkań z róznymi osobami. Bardzo POLECAM!

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Leszek, Żyrardów. Dodano: 5/7/2021

Jestem zadowolony ze współpracy przy mojej instalacji na dachu. Bardzo dobra współpraca z doradcą i ekipą montującą. Zdecydowałem się na Edisona ze względu na profesjonalizm. Dziękuję.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Anna, Sopot. Dodano: 5/12/2021

Jestem zadowolona ze współpracy. Wszystko mogłam załatwić z doradzą przez internet i telefon. Bardzo miły profesjonalny audytor, który odbierał moją instalację. Energetyka również szybko wymieniła nam licznik. Bardzo dziękuję doradcy za ciągły kontakt ze mną. Już produkuję prąd.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Katarzyna B., Tarnów. Dodano: 5/7/2021

Doradca wciskał mi instalację obiecując gwarantowane "co najmniej" 5 tys. z programu moj prąd, ze musze szybko zalozyc bo zaraz pieniadze sie wyczerpią. Dobrze ze poczytalam troche bo okazuje sie ze nawet w NFOŚ nie wiedzą jeszcze jaka bedzie kwota dofinansowania. Jak to inaczej nazwać jak nie naciągactwem?

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

2.0

Jakość

2.0

location Recenzent: Bartek, Elbląg. Dodano: 5/12/2021

Trafił mi się jeden uczciwy handlowiec który z miejsca zaproponował instalacje na gruncie, a nie jak większość kłamała w żywe oczy, że mam świetny dach (wschód-zachód). Na tyle ile się znam to komponenty ok. Towar wiadomo z Chin, jak teraz wszystko. Jakoś sam nie wierzę w te zachodnie panele, bo np. pod względem mocy wydają się przestarzałe. 3 tygodnie po podpisaniu umowy instalacja była już postawiona. Montaż ok, tyle co mi trochę chłopaki działkę zaorali. Instalacja pod pompę ciepła więc sam montaż przeciągnął się do 2 dni (instalacja 9,88kW). Obsługa ok, handlowiec po sprzedaży dzwonił do mnie jeszcze raz, żeby poinformować, że projekt jest już na skrzynce. Sama firma wysyła dużo smsów i "pilnuje" klienta.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Jolanta, Skrzydlice. Dodano: 5/7/2021

Miesiąc temu podpisałam umowę na dołożenie już istniejącej instalacji która zakładał mi Columbia im to że wszystkim zajęło dwa tygodnie a Edison się zastawia projektem dla zainstalowania 8 paneli .Dlatego odradzam dzisiaj na rynku jest tyle firm że jest wybór .Omijajcie firmę Edison doradcy pięknie bajeruja a jeszcze w realizacji mam pompę ciepła i zastanawiam się czy kupować węgiel na przyszłą zimę i czy zdążą ją założyć przed zima

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

2.0

Cena

2.0

Jakość

3.0

location Recenzent: Rafał, Zabrze. Dodano: 5/12/2021

Wszystkie negatywne komentarze z kwietnia konkurencja najwyraźniej nie śpi :D ogólnie polecam super kontakt szybka instalacja i gwarancja niepłacenia rachunków. Polecam zapłacić ciut więcej porządnej firmy niż jakiemuś Waldkowi spod sklepu

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Elżbieta, Lubin. Dodano: 5/12/2021

Żadna inna firma tak rzetelnie nie podeszła do tematu od początku spotkania jak Edison. Przedstawiciel świadomie opowiadał o plusach i minusach. Pan Mariusz Cynk przeprowadził nas przez cały proces do projektu. Sprawny montaż i audytor na końcu tez bardzo kompetentny.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Teresa, Lubin. Dodano: 5/12/2021

Żadna inna firma nie opowiedziała tak rzetelnie o fotowoltaice jak Edison, od technicznych spraw po formalności, które trzeba spełnić. Polecam przedstawiciela Mariusz Cynk, bardzo uczciwy i kompetentny. Pełen profesjonalizm na każdym etapie. Projektat zrobił nam nawet 3 dodatkowe projekty na moje widzi mi się. Montaż bardzo szybki. Polecam każdemu!

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Daniel, Grodzisk Mazowiecki. Dodano: 4/29/2021

Doradca mocno naciskał na sprzedaż i skusił mnie czasowym rabatem. Żałuję bo jak się później okazalo to była czysta manipulacja. Montaż oczywiście opóźniony, miałem wiele uwag. Poprawili, ale i tak co chwilę mam problemy typu błędy na falowniku. Instalacja działa jak chcę, a zazwyczaj nie chce. Szkoda słów. Nie polecam

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

2.0

Jakość

3.0

location Recenzent: Ewelina, Radom. Dodano: 4/28/2021

Nie polecam! Pomyłki już przy projekcie. Po przyjechaniu ekipa montażowa oznajmiła, że tyle paneli co mi zaproponowali w zyciu mi sie na dachu nie zmiesci. Oczywiscie montaz nie doszedl do skutku. Handlowec zaproponował instalację na gruncie, gdzie u mnie po prosu nie ma na to miejsca, mieszkam w bliźniaku i mam bardzo malutką działkę. Ostatecznie nie zdecydowałam się na żadną instalację po czym były problemy z zerwaniem umowy, a przeciez to ich wina ze projekt był zły! Na szczęście uwolniłam się od Edisona ale niesmak pozostał :/

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Tomasz, Zawady. Dodano: 4/27/2021

Witam, uważajcie na tą firmę!!! Jest bardzo nierzetelna, wszytko ładnie pięknie dopóki nie wpłaci się pieniędzy. Potem tylko same problemy. Inwestycja na kwotę 29000zł. Dwa miesiące temu założone panele i do tej pory nie możemy doprosić się poprawek. Nie mamy uziemienia zgodnie z normami, profile z pod paneli wystają 35cm, nie ma zaślepek na końcach profili, a szanowna firma Edison twierdzi, że to tak ma być. Natomiast firma podwykonawcza jak przyjechała montować panele pytała się czy nie mamy dużego bosza. Miała być to wyszkolona ekipa a to zwykli panowie z powiatu opoczyńskiego. Jeśli usterki nie będą usunięte w najbliższym czasie, 4 maja kieruje sprawę do sądu w Łodzi. Kto chce dołączyć do tej sprawy, proszę dzwonić po 20-tej, tel. 508960629, podam wskazówki.

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

2.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Dominika, Jałowiec. Dodano: 4/23/2021

Dno kompletne -pompę ciepła zakładają już 2 miesiace ,a płacę raty do banku za foto i pompę ,bałagan z papierami, panienki z infolinii ie wiedzą co sie dzieje z zamontowaniem pompy brak mozliwosci rozwiazania sprawy .pozostaje pozew. Odradzam

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

2.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Adam, Fajsławice. Dodano: 4/22/2021

Jesteśm szóstą osobą w mojej okolicy która zdecydowała się z polecenia na tą firmą. Dziwią mnie te komentarze lub pseudokomentarze, które zreszta pokazywał mi doradca przed podpisaniem umowy. Podzielam jego zdanie że firma zdobywa swoim profesjonalizmem - bo tak oceniam ich ja na tle innych firm - i dobrą jakością, plus długimi gwarancjami. Rozumiem że tak szybko rozwijająca się firma nie jest na rękę małym dostawcom ale pamiętajmy że oni też zaczynali od zera. Znam praktyki komentarzy internetowych bo sam pracowałem kiedyś w agencji reklamowej dlatego postanowiłem otworzyć oczy tym, którzy ich nie znają. Małe firmy weźcie się do pracy a nie próbujcie dyskredytować firmę która jest bardzo nastawiona na zadowolenie klienta.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Ewa, Rzeszów. Dodano: 4/21/2021

Obsługa klienta natarczywa, nęka telefonami z różnych numerów telefonu. Nieuczciwość i szybkie "złapanie klienta", Umowa jest skonstruowana tak, aby zniechęcić klienta do odstąpienia od niej, bo niestety sprytnie ukryte są koszty - oczywiści ten szczegół jest pomijany w prezentacji warunków umowy, Przeciętny klient tego nie wyłapie w umowie, którą musi podpisać w dniu podjęcia decyzji na tak, bez możliwości zostawienia jej do przeczytania w spokoju, Presja szybkiej wpłaty pierwszej transzy w dniu podpisania umowy, kolorowanie opłacalności ( nie wlicza się kosztów kredytu, odsetek, które klient zapłaci), czyli ostrzegam przed rozczarowaniem.

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

3.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Mirosław, Lubawa. Dodano: 4/19/2021

Doradca kłamał jak z nut . Po roku panele nie wyprodukowały tyle prądu , ile mam w umowie .Dzwoniłem z reklamacją ,parę razy tylko mnie zbywają .montaż zwisające kable dotykające dachu jednym słowem masakra .Nie polecam Edison Energia .

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Dariusz, Plebanka. Dodano: 4/15/2021

Dramat. Obiecali, że gdy podpiszemy umowę do konkretnego dnia, to załapiemy się na dotację. Malowaliśmy dach na cito drogą farbą, bo była późna jesień. Nie złożyli wniosku i nawet nic nie powiedzieli. A teraz rżną głupa. Wystrzegać się naciągaczy.

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

4.0

location Recenzent: Mirosława, Smolna. Dodano: 4/15/2021

Od początku z transportem problemy. Duża paleta z małym dźwigiem w samochodzie. Na drugi dzień miał przyjechać samochód z większym dźwigiem i ludźmi do rozładunku. Niestety ten sam samochód, ten sam dźwig ta sama paleta, inny kierowca. Po wielkich trudach paleta ląduje na ziemi. Montaż pompy ciepła trwa 4 dni z mnóstwem problemów. Cieknie instalacja, problem z kolektorami słonecznymi które miałam wcześniej (gotował się płyn chłodniczy). Na drugi dzień świąt przyjeżdża fachowiec z WARSZAWY w końcu uruchamia ogrzewanie, ale za to zostaje bez ciepłej wody, dodatkowo nanosi poprawki dla fachowców którzy to montiwali. Po porawkach jest ogrzewanie w grzejnikach i ciepła woda ale brak ogrzewania podłogowego. Dzwonię na infolinię, obiecują zająć się sprawą,jednak nikt nie przyjeżdża, nikt nie oddzwania i tak w kółko. Nie polecam

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Arek, Słupca. Dodano: 4/9/2021

Doradcy handlowi beznadziejni. Obiecują złote góry (benefity za reklamowanie firmy, za wywieszenie ich banera) żeby tylko podpisać umowę, a potem z tych obiecanek nie ma nic. Audyt powykonawczy to też wielka farsa. Stwierdzili u mnie uszkodzona różnicówkę (zawiesza się) mieli wymienić. Minęły 4 miesiące od podłączenia instalacji i nikt się nie skontaktował w sprawie wymiany. Mimo nacisków z mojej strony dzwoniąc na ich infolinie , bo tylko jest taki kontakt, nie ma tam kompetentnej osoby która udzieliła by jakiejkolwiek informacji. odsyłają z powrotem do kontaktu z doradca handlowym. W ten sposób koło się zamyka i nic się nie dzieje. Ważne ,że złapali klienta, zarobili pieniądze a dalej radź sobie sam.

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

2.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Jerzy, Torzym. Dodano: 3/22/2021

Doradca jak doradca obiecuje złote góry miało być super a wyszło słabo.

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Kazik, Stalowa Wola. Dodano: 3/22/2021

Ja też miałem doczynienia z tą firmą.Wszystko jest cacy dopóki nie podpiszesz umowy której to przedstawiciel zrobił rysunek,wypełnił umowę której nie można z nikim konsultować.Po wpłaceniu zaliczki ponad 5 tys.zł po 10 dniach przesłany mi został nabazgrany nibyprojekt którego nie akceptowałem.Znowu po 10 dniach przysłany mi został projekt którego nie akceptowałem iwypowiedziałem umowę i w dn.19.03.otrzymałem 1.708zł zwrotu.Prosta sprawa nie robiąc nic firma Edison tnie klientów na kasę.Dlatego też piszę tą opinię żeby ostrzec tych którzy chcą instalować panele fotowoltaiczne tylko nie z tą firmą.Jeśli potrzebuje ktoś porozmawiać o moim przypadku proszę o tel.603890262.Ja tak nie przepuszczę tej sprawy i zwrócę się do Rzecznika Praw Konsumenta.

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Olek, Gizycko. Dodano: 3/19/2021

Doradca klamal myslac ze nie będę czytal umowy.

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

2.0

Cena

2.0

Jakość

2.0

location Recenzent: Krzysztof, Wloszczowa. Dodano: 3/14/2021

Nie polecam tej firmy. Oszusci

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Tomek, Zielona Góra. Dodano: 3/3/2021

Pisze ten post aby ostrzec przed praktykami stosowanymi przez handlowców Edison. Byl wczoraj na mojej ulicy taki jeden (Zielona Góra, Łężyca). Kłamiąc próbował uzyskac umowę. Wszystkim rozpowszechniał, cyt" a słyszał pan, że wkrotce nie bedzie mozliwosci zamontowania fotowoltaiki bo kończa sie mozliwosci u dostawcy energii. Trzeba sie spieszyc, w czwartek i piatek robimy podlaczenia..." jak widac stosuja nieuczciwe praktyki. Ponadto są bardzo drodzy. Sprawdzajcie oferty lokalnych dostawców fotowoltaiki, a sami sie przekonacie.

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

3.0

location Recenzent: Iwona, Żyrardów. Dodano: 2/25/2021

Firma rzetelna,godna zaufania.Doradca pełen profesjonalizm. Wszystko zrobione fachowo,sprawnie,szybko. Serdecznie Polecam

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Waldemar, Wysoka. Dodano: 2/24/2021

Nie wiem, ponieważ nie miałem doczynienia z innymi firmami i doradcami. Ich celem jest sprzedaż, i zrobią wszystko żeby dokonać sprzedaży. Przysyłają Ci ofertę do akceptacji i zostawiają Ciebie samego, to jest ta pomoc 24/7. Rzucają liczbami, rozwiązaniami które Ci zupełnie nic nie mówią. Zaufanie,czy tak działa biznes. Chyba nie. Ocena dla pana doradcy 3+. Założone mam dwa strony że względu na wykusz na dachu, ale nikt nie dodał że wydajność będzie słabsza. Co do dofinansowania. Wysłaliśmy wszystkie dokumenty na czas aby otrzymać zwrot z dofinansowania. Z BOK nie było info że muszą Państwo jeszcze coś, bo będzie problem. Braliśmy kredyt na instalacje i część kwoty na konto. Spóźniliśmy się 3 dni i po kilku miesiącach po naszej interwencji dowiedzieliśmy się że to nasza wina że nie otrzymamy dofinansowania. TO JEST TZW OPIEKA 7/24.

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

3.0

Cena

4.0

Jakość

4.0

location Recenzent: Marcin, Warszawa. Dodano: 2/19/2021

Kłamstwo i nic więcej

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Janusz, Warszawa. Dodano: 1/21/2021

1 krok czyli doradca techniczno handlowy i pełne zaskoczenie młody sympatyczny, komunikatywny, z olbrzymią wiedzą w temacie o wysokim stopniu inteligencji człowiek. Ocena jest adekwatna bo za przeciwnika miał emerytowanego energetyka. SZACUN dla Łukasza Trzcinskiego

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: krzysztof, mierucin. Dodano: 12/8/2020

WITAM DORATCA BYŁ PROFESJONALNY I NA TEMAT OPOWIEDZIAŁ KROK PO KROKU CO BĘDZIE ROBIONE WSZYSTKO BYŁO WIADOMO . A MONTARZYŚCI TO CHŁOPAKI BEZ ZARZUTÓW PRACA SZŁA EKSPRESOWA I PORZĄDEK ZOSTAWILI PO SOBIE PRACE NA 6+ CENA BYŁA UZGODNIONA PRZEZ DORACCE IWIEDZIELIĄMY ILE WSZYSTKO KOSZTUJE. JWSTEM BARDZO ZADOWOLONA A TEJ FIRMY MOGĘ ŚMIAŁ POLECIĆ INNYM

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Mieczysław, Stanisława Papczyńskiego 28. Dodano: 10/2/2020

Niestety na żadnym etapie mojej instalacji firma Edison nie sprostała zadaniu.Pomyłki od fazy projektu aż do końca,brak kontaktu z osobą która się na czymś zna,tak jak opisywał mój poprzednik,zawsze na infolinii odbiera osoba mało kompetentna,żadnego kontaktu z doradcą,brak jakiejkolwiek dokumentacji brak dowodów zakupu,brak kart gwarancyjnych,nie ma z kim rozmawiać,firma nastawiona tylko na zysk klienta ma za nic, kompletna porażka.Moja rada nie bierzcie nigdy dużej firmy bo tam zatrudnia się ludzi z ulicy na niczym się nieznających,nigdy więcej takiej firmy uważajcie na nią,gdyż tylko zdrowie można stracić.

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Bogdan, Nowe Boryszewo 67, Płock. Dodano: 10/2/2020

Bardzo polecam. Doradca profesjonalny, wykonanie w terminie i fachowo. instalacja działa bez zarzutu :)))

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Joanna, Bukowina. Dodano: 9/14/2020

Profesjonalna obsługa serdecznie polecam.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

4.0

Cena

4.0

Jakość

4.0

location Recenzent: Agata, Kościerzyna-Wybudowanie. Dodano: 9/9/2020

Jestem ogólnie zadowolona z instalacji fotowoltaicznej. Po drodze napotkałam na kilka problemów ale zostały one szybko rozwiązane. Polecam.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

4.0

Cena

3.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Przemysław, Chojnice. Dodano: 8/11/2020

Doradca był bardzo profesjonalny i jestem bardzo zadowolony że udało się tak szybko wszystko załatwić Ekipa montażowa bardzo mila tak jak audytor ale cala profesjonalna pracę zrobił przedstawiciel

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Krzysztof, Kraków. Dodano: 8/12/2020

Niestety mimo dobre pierwszego wrażenia firmy zdecydowanie nie polecam.. Możliwe ze dla kogoś kto się nie zna (i nie chce się znać) na fotowoltaice będzie to dobra firma. Niestety ja zawiodłem się na wszystkich etapach.. doradcy handlowego, jego managerki, działu handlowego (który ani razu nie zdecydował sie na rozmowe mimo wielokrotnych próśb), oraz na organizacji infolinii, gdzie za każdym razem odpowiada inna osoba której wszystko trzeba tłumaczyć od początku. Reasumując wszystko jest dobrze jak podążamy za scenariuszem handlowym.. jeśli nie, pełna ignorancja, zero elastyczności.

cancel Nie polecam Edison Energia

Obsługa

2.0

Cena

3.0

Jakość

4.0

location Recenzent: Robert, Mszczonów. Dodano: 8/11/2020

Od pierwszego kontaktu z Przedstawicielem Firmy Edison , wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie szczerze Polecam !

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Krzysztof, Suwałki. Dodano: 8/11/2020

Z ekipy monterów jestem zadowolony ,fachowo położona instalacja .Technik bardzo kompetentny wytłumaczył mi wszystko.Polecam firmę Edison Energia

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Marek, Ełk m. Barany. Dodano: 7/28/2020

Montaż instalacji fotowoltaicznej w budynku mieszkalnym o mocy 6,2 kW wiązał się z profesjonalną obsługa doradców na każdym etapie inwestycji.Jakość i dotrzymanie terminów ..bez uwag. Polecam firmę Edison Energia

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

3.0

Jakość

5.0

location Recenzent: PAWEŁ, TERESIN. Dodano: 7/20/2020

witam,jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą. Miła, szybka obsługa i co najważniejsze bardzo cena, polecam wszystkim!

check Polecam Edison Energia

Obsługa

4.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Bożena, Idzikowice. Dodano: 8/11/2020

Doradca bardzo profesjonalny. Ekipa montażowa solidna, dobrze wszystko wyjaśniająca. Wszelkie prace wykonane w terminie. Kontakt z firmą super, jestem bardzo zadowolona.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Katarzyna, Ostrów Mazowiecka. Dodano: 8/11/2020

Instalacja pracuje bez zarzutu już ponad pół roku. Doradztwo, terminy na wysokim poziomie. Montaż na dobry poziomie.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Rafał, Warka. Dodano: 7/9/2020

Witam, Miałem kilka firm do wyboru, lecz wybrałem firmę Edison Energia za profesjonalne doradztwo i opiekę przedstawiciela. Montaż przebiegł nieco z problemami lecz jestem zadowolony i w szczególności z opieki inżyniera, który nadzorował montaż Serdecznie Pozdrawiam P. Jarku :) Z czystym sumieniem polecam firmę EDISON

check Polecam Edison Energia

Obsługa

4.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Rafał, Zieliński. Dodano: 7/9/2020

Profesjonalna opieka przedstawiciela firmy oraz inżyniera podczas montażu. Serdecznie Polecam Profesjonalna firma

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Małgorzata, Kwiatowa 14. Dodano: 6/30/2020

Tak bardzo miła obsługa

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

3.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Justyna, Skopów. Dodano: 8/11/2020

Firma kompetentna doradca odpowiedział na każde moje pytanie, realizacja bardzo szybka polecam firmę Edison

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Mariusz, Serniki Kolonia. Dodano: 8/11/2020

Firma solidna, rzetelna i profesjonalna,począwszy od doradcy przez ekipę montażową aż po audytora. Widać, że znają się na tym co robią. Instalacja wykonana szybko (1 dzień) i terminowo. Bardzo polecam.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Kasia, Przemyśl. Dodano: 8/11/2020

Polecam tą firmę godna zaufania, doradca podszedł bardzo profesjonalnie, montaż przebiegł bez żadnych zastrzeżeń.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Justyna, Skopów. Dodano: 6/25/2020

Firma edison energia to najlepsza firma. Technik bardzo kompetentny wytłumaczył mi wszystko. Dział projektowy szybko zrobił projekt a montaż odbył się szybko i bez opóźnień . Każdemu polecam ta firmę foton czy Columbus umywają się do usług i jakości. Firma młoda ale kompetentna zdecydowanie lider na rynku fotowoltaicznych POLECAM

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: MARZENA, ŚNIADÓWKO. Dodano: 6/23/2020

Z doradcy jestem bardzo zadowolona, z ekipy montażowej nie bardzo , ogólnie termin się dosyć wydłuża z końcowym podłączeniem, jeżeli chodzi o doradcę to jest zawsze dyspozycyjny i odbiera telefony oraz odpowiada na wszystkie pytania.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

4.0

location Recenzent: Anna, Warszawa. Dodano: 2/7/2020

Zakładałam instalację moim rodzicom. Poszło sprawnie! Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Rodzice są zadowoleni :) Bardzo polecamy!

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Asia, Warszawa. Dodano: 2/13/2020

Montaż przeciągnal się na 2 dni, ale ekipa monterów bardzo sympatyczna i przede wszystkim solidna. Jestem zadowolona i szczerze polecam

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Marta, Czyżew. Dodano: 2/10/2020

Wszystko ok, 2.5 mc od umowy podłączyli do sieci. Kontakt dobry, odpowiadają szybko, pomagają jak trzeba.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Konrad, Warszawa. Dodano: 2/5/2020

Bardzo profesjonalna obsługa ze strony przedstawiciela. Wszystko szybko i sprawnie załatwiłem. Solidna firma. Polecam każdemu.

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Edison Energia z dn. 2/5/2020

Bardzo dziękujemy, polecamy sie na przyszłość!

location Recenzent: Maciej, Olsztyn. Dodano: 2/5/2020

Bardzo ok, działa, sprawnie. Jest ok

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Edison Energia z dn. 2/5/2020

Dziękujemy, życzymy samych słonecznych dni!

location Recenzent: Kacper, Warszawa. Dodano: 4/27/2020

Profesjonalna obsługa i dobre ceny. Polecam! :)

check Polecam Edison Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Edison Energia na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Edison Energia?