COVID-19: Czy to dobry czas na inwestycję w fotowoltaikę?

Zastanawiasz się nad inwestycją w panele fotowoltaiczne? Szukasz dobrego instalatora? Zapoznaj się z profilami najlepszych firm w woj. mazowieckim.

Fotowoltaika w woj. mazowieckim, to najczęściej wybierane eko-rozwiązanie pozyskiwania prądu. Energia słoneczna jest przyjazna dla środowiska, a Ty, posiadając własną mini-elektrownię, zyskujesz dzięki sporym oszczędnościom. Dlaczego Mazowsze jest dobrym miejscem na panele słoneczne? Jak znaleźć dobrą firmę instalacyjną PV.

Mazowsze jest największym powierzchniowo województwem, co za tym idzie, jest także na pierwszym miejscu biorąc pod uwagę ilość mieszkańców. Czynniki te wpływają na szczególną potrzebę ochrony środowiska. Korzystne nasłonecznienie, które w większej części woj. wynosi ponad 1100 kWh/m, jest kolejnym powodem, dla którego, mieszkańcy wybierają panele słoneczne. Warszawa, Ostrołęka, Płock, Radom, Siedlce, Węgrów, Ostrów Mazowiecka, Pułtusk - to tylko część miejscowości w których odnotowano wzrost gospodarstw zaopatrzonych w panele fotowoltaiczne.

W jakich rejonach Mazowsza znajdują się siedziby firm montujących PV? Warszawa, Przasnysz, Płock, Radom oraz Płońsk – to tutaj znajdziesz najwięcej ofert instalacji. Jednak w mniejszych miejscowościach takich jak: Słupno, Zalesie Górne, Wołomin czy Stare Babice – również znajdują się godne zaufania firmy instalatorskie.

Dofinansowania przyznawane również dla mieszkańców woj. mazowieckiego, to najlepszy sposób by zmniejszyć koszty instalacji fotowoltaicznej. Szybciej także nastąpi spodziewany zwrot z inwestycji. 1 września 2018 roku, Urząd Miasta St. Warszawa, po raz kolejny zorganizował nabór wniosków na dofinansowanie paneli słonecznych instalowanych na dachach miasta dla osób prywatnych. Z podobnych dotacji korzystają już budynki społeczne (szpitale, przedszkola, szkoły, urzędy) w miastach i gminach takich jak: Płońsk, Wiśniew, oraz oczywiście Warszawa. Interesuje Cię dofinansowanie: fotowoltaika 2019? Zastanawiasz się, jak dostać dotację na panele słoneczne? Aktualne informacje zdobędziesz w najbliższym Urzędzie Gminy, Miasta lub Starostwie Powiatowym, a także w WFOŚiGW w Warszawie

Jednym z wymagań dla korzystających z dotacji, to wybór certyfikowanej firmy instalatorskiej. Poniżej udostępniamy listę niemal 80 instalatorów ogłaszających się w woj. mazowieckim. Jak wybrać najlepszą firmę instalującą PV? Zachęcamy do skorzystania z darmowych ofert instalacji PV, dzięki której z łatwością porównasz dostępne oferty.

 

Edison Energia

Warszawa

4.8 Najlepiej oceniany

Twoja Energia

Warszawa

5.0 Najlepiej oceniany

K&K Investment Sp. z o.o.

Warszawa

4.6 Najlepiej oceniany

Sun Energy Solutions

Warszawa

Topcoat S.C.

Łomianki

AVM Engineering

Warszawa

Soon Energy Poland sp. z o.o.

Warszawa

EPG Eco o. mazowieckie

Piaseczno

PVGE o. Mazowieckie

Mława

Solarmax

Warszawa

Green Mark Sp. z o.o.

Warszawa

POL - SOLAR

Warszawa

MEGAWATY

Warszawa

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone