Menu

EKOINSTAL verified

4.1

(19 ocen)

Firma Ekoinstal SD Sp. z.o.o. dawniej P.P.H.U. Ekoinstal Sebastian Dudek została założona w 2012 r. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem, montażem oraz serwisem instalacji odnawialnych źródeł energii takich jak kolektory słoneczne, instalacje fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe, pompy ciepła oraz rekuperację, instalację podłogowe.

12 lat doświadczenia

50-200 pracowników

>500 realizacji

location-dark Przasnysz

Projektujemy i wykonujemy systemy oparte na kolektorach słonecznych płaskich i próżniowych oraz na panelach fotowoltaicznych, inwerterach i turbinach wiatrowych czołowych producentów. Każda zamontowana przez nas gruntowa i powietrzna pompa ciepła, wyróżnia się nowoczesną konstrukcją opartą o bogatą wiedzę z zakresu geotermii i aerotermii. Zaawansowana wiedza inżynierska, wysoka jakość projektów i materiałów użytych do produkcji oraz najwyższe standardy wykonania mają zapewnić niezawodność urządzeń oraz ich trwałość.

Wykonujemy instalacje dla domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, pensjonatów i innych. Ekoinstal posiada certyfikat instalatora mikroinstalacji i małych instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii, wydany przez Urząd Dozoru Technicznego. Przedmiotowy certyfikat stanowi potwierdzenie kwalifikacji do projektowania, montażu oraz wykonywania dokumentacji zgłoszeniowej instalacji fotowoltaicznych do zakładu energetycznego.

Stworzone przez Nas instalacje ułatwiają ogrzewanie obiektów, wody użytkowej oraz produkcję energii elektrycznej. Dostępne w ofercie rozwiązania odznaczają się wysoką skutecznością działania i niezawodną pracą, a wydajna i korzystna z punktu widzenia ekonomii i ekologii technologia wydaje się naturalnym rozwiązaniem, najlepiej odpowiadającym na krótko- lub długoterminowe oczekiwania naszych klientów. Szeroka gama dostępnych rozwiązań pozwoli na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

EKOINSTAL pracuje z producentami:

EKOINSTAL korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje EKOINSTAL

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez EKOINSTAL

Adres EKOINSTAL

Baranowska 2, 06-300 Przasnysz

EKOINSTAL - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o EKOINSTAL

top-company-medal

74% POLECANY

4.1
Ilość recenzji: 19

Jakość

4.0

Cena

4.2

Obsługa

4.1

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: ANDRZEJ, CHOJNOWO. Dodano: 7/3/2023

Bardzo dziękuję Panu Sylwestrowi O. oraz Arkadiuszowi Z. z firmy Ekoinstal za szybkie i profesjonalne zajęcie się moimi sprawami. Wszystko zostało załatwione i wyjaśnione w ekspresowym tempie. Bardzo dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie.

check Polecam EKOINSTAL

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: ANDRZEJ, CHOJNOWO. Dodano: 6/28/2023

Nie polecam a wręcz przeciwnie, stanowczo odradzam firmę Ekoinstal. Montaż pompy ciepła to amatorszczyzna i fuszera.Po montażu pozostawili uszkodzoną elweację,zniszczoną łąke kwiatową,zbędną wylewkę betonową oraz totalny syf. Nie rozliczono się ze mną za nie wykonane przez nich przyłącza piecy.Przedstawiciel firmy Ekoinstal Grzegorz K. nie odbiera telefonów i nie przyjeżdża na umówione spotkania.Pomimo kilkunastu telefonów do wielu osób z firmy Ekoinstal nikt od miesiąca nie jest w stanie mi odpowiedzieć .Dla zainteresowanych podeślę fotki po montażu pompy ciepła.

cancel Nie polecam EKOINSTAL

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Marek, Wołomin. Dodano: 4/14/2023

Instalacja z zamontowana na koniec 2022 (z opóźnieniem)... do pierwszej awarii falownika (spowodowanej nieprawidłowym podłączeniem) doszło w niespełna dwa tygodnie (serwis zabrał falownik na 3 tygodnie)... po ponownym zamontowaniu działała niespełna 2 miesiące... we wtorek zgłoszona usterka... i cisza. Telefonów nikt nie odbiera! instalacja nie działa... jak już udało mi się po kilkunastu próbach dodzwonić..to dowiedziałem się, że prawdopodobnie falownik znowu będzie zabrany do serwisu producenta!!! SPRZĘT, który został zamontowany jako nowy, w ciągu 3 miesięcy idzie 2 raz do naprawy... nie wiem czy nie podjąć kroków prawnych, gdyż bez wątpienia coś tu jest nie tak... albo sprzęt albo instalacja.

cancel Nie polecam EKOINSTAL

Obsługa

2.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Marcin, Radom. Dodano: 1/30/2023

Jestem bardzo zadowolony z działania tej firmy, zarówno wycena jak i sam montaż odbył się bardzo profesjonalnie, może troszkę cena mogła by być niższa ale za jakość trzeba zapłacić. Polecam.

check Polecam EKOINSTAL

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Jan, Młynarze. Dodano: 1/26/2023

Bardzo jestem zadowolony z usług firmy, wszystko było zgodne z ustaleniami, szybki i sprawny montaż. Polecam z czystym sumieniem.

check Polecam EKOINSTAL

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Paweł, Ciechanów. Dodano: 12/19/2022

Jestem bardzo zadowolony z tej firmy. Od przyjazdu przedstawiciela po montaż instalacji. P.H. konkretny , ekipa uwinęla się szybko. Wszystko działa. Nie mam zarzutów . Z czystym sumienie polecałem i będę polecał Ekoinstal.

check Polecam EKOINSTAL

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Aneta, Żyrardów. Dodano: 12/9/2022

Nie polecam tej firmy przy podpisywaniu umowy powiedzieli że to oni wszystko załatwiają łącznie z dotacja a nic nie jest załatwione minęło pół roku i okazuje się że dotacji nie dostanę oszusci

cancel Nie polecam EKOINSTAL

Obsługa

2.0

Cena

3.0

Jakość

2.0

location Recenzent: Wiesław, warszawa. Dodano: 11/22/2022

miałem montowaną pompę ciepła i fotowoltaikę na nowym domu. Przy odbiorach domu niezależny elektryk zerknął na moją instalację fotowoltaiczną bo go poprosiłem i powiedział że widział już wiele innych instalacji ale moja jest zrobiona z niezwykłą dbałością co widać po kablach zabezpieczeniach i innych elementach z czego oczywiścię się cieszę i jak najbardziej polecam. Co do pompy nie miałem niezależnej opinii ale wszystko działa sprawnie i nie było żądnych niespodzianek przy ani po montażu gdzie słyszałem nawet od moich kolegów że przy podpisaniu umowy było wszystko okey a później już zaczęły się komplikacje. Mały minusik że montaż się opóźnił 2 tygodnie ale w kontekście całej pracy i kompetencji monterów jest to na prawdę nic wielkiego

check Polecam EKOINSTAL

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Marcin, Krzynowłoga Mała. Dodano: 11/14/2022

Szczerze polecam tą firmę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z montażu pompy ciepła. Profesjonalne wykonanie. Wyceny i wyjaśnień dokonał Pan Sebastian N. - wszystko pozytywnie. Super kompetentna ekipa montująca Pana Daniela O. - fachowo i bez zastrzeżeń. Kwestia dofinansowania, przeprowadzona przez Panią Ewelinę S. - również bardzo ekspresowa i rzetelna.

check Polecam EKOINSTAL

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Dorota, Warszawa. Dodano: 7/13/2022

Bardzo polecam firmę Ekoinstal. Założyli mi fotowoltaike + magazyn energii. Obsługa bardzo dobra, specjalne podziękowania Panu Dominikowi za bardzo dobry kontakt.

check Polecam EKOINSTAL

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Marian, Łążynek. Dodano: 7/6/2022

Nikomu nie polecam firmy ekoinstal Montują uszkodzone uzywane kolektory słoneczne które po paru miesiącach użytkowania po prostu są wadliwe Numery seryjne urządzenia zostały starte ewidentnie to widać Na całej wsi zamontowali wadliwy sprzęt i nie raczą przyjechać i tego naprawić tymbardziej że jest jeszcze gwarancja Firma to totalne dno nie polecam z czystym sumieniem i każdemu będę odradzał tych patalachow

cancel Nie polecam EKOINSTAL

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

reply

Odpowiedź od EKOINSTAL z dn. 7/11/2022

Firma montuje tylko fabrycznie nowe kolektory słoneczne. Nie ma możliwości aby były one używane przed zamontowaniem. Proszę o kontakt z biurem.

location Recenzent: Roman, Brody, gm. Płońsk. Dodano: 12/27/2021

Szczerze mogę polecić tą firmę. Wyceny i wyjaśnień dokonywał pan Sylwester - wszystko profesjonalnie. Montaż to już dzieło ekip- też wszystko fachowo, terminowo i czysto. Najpierw montowaliśmy same foto, a po dobrych doświadczeniach wzięliśmy też pompę ciepła. Na dzisiejsze czasy idealnie.

check Polecam EKOINSTAL

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od EKOINSTAL z dn. 2/10/2022

Dziękujemy ! :)

location Recenzent: Dariusz, Olszyny. Dodano: 11/8/2021

Po dłuższej weryfikacji kilku firm trudniących sie montażem fotowoltaiki i pomp ciepła padło na Ekoinstal, od wykonania pierwszego tel. po zakończenie inwestycji jestesmy w 100 % zadowoleni.Procedura wyceny i papierologia wykonana przez Pana Sylwestra, terminy montażu ustalone wg.mojej potrzebny za co dziekuje Panu Łukaszowi S. ekipie montującej panele za doradztwo,i ekipie montujacej pompę (Sylwester, Bartłomiej,Kamil) i za kontrole Pana Huberta, wszystkim dziekuje za rzetelne podejście do klienta i fachowe przeprowadzenie inwestycji.Z czystym sumieniem polecam firmę Ekoinstal.

check Polecam EKOINSTAL

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od EKOINSTAL z dn. 2/10/2022

Dziękujemy ! :)

location Recenzent: Michał, Szczytno. Dodano: 9/20/2021

Bardzo ostrzegamy przed tą firmą. Pobrali 400zl zaliczki i nie dostarczyli żadnych dokumentów oraz nie zamontowali paneli

cancel Nie polecam EKOINSTAL

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

reply

Odpowiedź od EKOINSTAL z dn. 2/10/2022

Proszę o kontakt z biurem. Na pewno jest to nieporozumienie.

location Recenzent: Ewa, Chylice Jaktorów. Dodano: 5/18/2021

Szybko, sprawnie i profesjonalnie w przystępnej cenie. Bardzo dobry kontakt. Polecam!

check Polecam EKOINSTAL

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od EKOINSTAL z dn. 5/18/2021

Dziękujemy ! :)

location Recenzent: Sebastian, Warszawa. Dodano: 1/21/2021

Polecam serdecznie! Mi polecił znajomy i się nie zawiodłem. Panowie zostawiają po sobie porządek. Instalacje montują bardzo szybko. Pełen profesjonalizm.

check Polecam EKOINSTAL

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od EKOINSTAL z dn. 1/21/2021

Dziękujemy ! :)

location Recenzent: Sylwia, Warszawa. Dodano: 1/20/2021

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Ekoinstal. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Montaż przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Polecam!

check Polecam EKOINSTAL

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od EKOINSTAL z dn. 1/20/2021

Dziękujemy ! :)

location Recenzent: Adrian, Warszawa. Dodano: 1/18/2021

Jestem bardzo zadowolony z szybkiego i sprawnego montażu. Szczerze mogę polecić firmę Ekoinstal.

check Polecam EKOINSTAL

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od EKOINSTAL z dn. 1/18/2021

Dziękujemy ! :)

location Recenzent: Nargiza, Rzayev. Dodano: 12/30/2020

Jestem bardzo zadowolona z pełnej i kompleksowej obsługi. Czas realizacji był szybki, nie było opóźnień, wszystko zgodnie z ustaleniami. Bardzo skrupulatni montażyści.

check Polecam EKOINSTAL

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od EKOINSTAL z dn. 12/30/2020

Dziękujemy ! :)

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz EKOINSTAL na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz EKOINSTAL?