Menu

Ekoinstal o. Mazowieckie verified

Firma P.P.H.U. Ekoinstal Sebastian Dudek i Ekoinstal SD została założona w 2012 r. z siedzibą w Przasnyszu.  Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem, montażem oraz serwisem instalacji OZE takich jak instalacje fotowoltaiczne, turbiny wiatrowe, pompy ciepła, magazyny energii.

12 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Przasnysz

EKOINSTAL to prężnie rozwijająca się polska marka działająca w sektorze odnawialnych źródeł energii Potencjał i pozycja firmy zostały dostrzeżone przez inwestorów praktycznie z całej Polski co potwierdza liczba już ponad 16000 zamontowanych instalacji PV. Ponadto EKOINSTAL wykonuje kompleksowe projekty instalacji. Klient końcowy otrzymuje kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, finansowania i wykonywania systemów fotowoltaicznych - „pod klucz”, dzięki czemu EKOINSTAL cieszy się wielkim zainteresowaniem i zaufaniem odbiorcy końcowego. Firma to również dystrybutor najlepszych na świecie producentów komponentów OZE. 12 WŁASNYCH EKIP MONTERSKICH  pozwala zrealizować miesięcznie ponad 300 instalacji fotowoltaicznych, zapewniając ciągłość i wysoką jakość serwisu. Jednym z głównych celów działalności firmy jest również stały rozwój systemów PV pod kątem innowacyjności i zwiększenia ich efektywności, poprzez wprowadzanie technologicznego "know-how" dla naszych ekip monterskich i przedstawicieli handlowych.  Ekoinstal posiada certyfikat instalatora  wykorzystujący odnawialne źródła energii, wydany przez Urząd Dozoru Technicznego. Przedmiotowy certyfikat stanowi potwierdzenie kwalifikacji do projektowania, montażu oraz wykonywania dokumentacji zgłoszeniowej instalacji fotowoltaicznych do zakładu energetycznego.

Ekoinstal o. Mazowieckie pracuje z producentami:

Ekoinstal o. Mazowieckie korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Ekoinstal o. Mazowieckie

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Ekoinstal o. Mazowieckie

Adres Ekoinstal o. Mazowieckie

Baranowska 2, 06-300 Przasnysz

Ekoinstal o. Mazowieckie - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Ekoinstal o. Mazowieckie

Ekoinstal o. Mazowieckie nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Ekoinstal o. Mazowieckie na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Ekoinstal o. Mazowieckie?