Menu

GrantON verified

W GrantON rozmawiasz z ekspertem nie tylko sprzedawcą fotowoltaiki. W GrantON koncentrujemy się na jakości i zapewniamy najnowsze rozwiązania na lata. W GrantON każdą instalację fotowoltaiczną wykonujemy jak dla siebie.

4 lat doświadczenia

15-50 pracowników

100-500 realizacji

location-dark Warszawa

Granton Sp. o.o. jest firmą specjalizującą się w kompleksowej realizacji instalacji z odnawialnych źródeł energii w szczególności instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła wywodzącą się z Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Grocholewicz - firmy istniejącej na rynku od 1995r.

Naszą największą wartością są zadowoleni klienci, dlatego zawsze bacznie wsłuchujemy się w ich potrzeby, dobieramy najlepsze rozwiązania oraz udzielamy rzetelnych informacji związanych z przygotowaną ofertą. Każde nasze działanie jak i cały proces jest tak skonfigurowany, aby wszelkie niejasności zostały wyjaśnione przed podpisaniem Umowy, a realizacja i korzystanie z instalacji były prawdziwą przyjemnością połączoną z ekologią i zauważalnymi oszczędnościami.

Naszą firmę tworzą wspaniali i doświadczeni ludzie z odpowiednimi uprawnieniami (w tym budowlanymi), którzy postrzegają swoje zajęcie jako szansę na dalszy rozwój i kreatywne spędzanie czasu. Z tego powodu nieustannie wprowadzamy nowe rozwiązania usprawniające obsługę klientów i przyspieszające terminy realizacji, czyli zwiększające zadowolenie naszych klientów.

Dla nas ważne jest środowisko naturalne, które od ponad 100 lat jest nieustannie niszczone przez działalność Człowieka. Właśnie teraz kiedy możliwość zapobiegania jego zanieczyszczenia stała się łatwiejsza dokładamy wszelkich starań, aby rozpowszechniać ekologiczne rozwiązania związane z produkcją energii elektrycznej oraz ogrzewania. Mamy świadomość, że ilość zamontowanych instalacji ekologicznych ma bezpośredni wpływ na kształt środowiska naturalnego w jakim będą żyć nasze dzieci i wnuki.

Stawiając na GrantON wybierasz solidnego partnera!

GrantON pracuje z producentami:

GrantON korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje GrantON

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez GrantON

Adres GrantON

Złota 61/100, 00-819 Warszawa

GrantON - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o GrantON

GrantON nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz GrantON na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz GrantON?