Menu

IAM3 (IamFree) verified

Początki naszego działana na rynku energetycznym to 2009 r. Powstaliśmy by być najbardziej cenioną Firmą techniczno-konsultingową kreującą rozwiązania gwarantujące niezależność energetyczną swoim Klientom w Polsce. Jesteśmy dumni, że wszyscy nasi Klienci odeniają nas 5/5! 

location-dark Warszawa

Jesteśmy niedużą firmą zatrudniającą mniej niż 50 osób i nie planujemy zwiększania struktury. Taka wielkość struktury powoduje, że wszyscy doskonale się znamy, możemy na sobie polegać i mamy jeden wpólny cel: maksymalne zadowolenie Klientów! Jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie wykonać duże projekty przemysłowe jak i mniejsze prosumenckie. Dysponujemy olbrzymim zapleczem sprzętowym, więc praktycznie dla każdego projektu jesteśmy w stanie zaproponować kilka wariantów sprzętowych. Stałe, własne ekipy to nasza dodatkowa jakościowa przewaga nad konkurencją. Działamy w całej Polsce, ale głównie nasze realizacje można spotkać w województwie mazowieckiem oraz dolnośląskim. Do każdej inwestycji podchodzimy w sposób indywidualny starając się zaspokoić 110% oczekiwań Klienta - co nam całkiem nieźle wychodzi!

IAM3 (IamFree) pracuje z producentami:

IAM3 (IamFree) korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje IAM3 (IamFree)

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez IAM3 (IamFree)

Adres IAM3 (IamFree)

Ogórkowa 96, 04-998 Warszawa

IAM3 (IamFree) - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o IAM3 (IamFree)

IAM3 (IamFree) nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz IAM3 (IamFree) na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz IAM3 (IamFree)?