Menu

IAM3 (IamFree) verified

4.8

(4 ocen)

Top company medal

Najlepiej oceniany

Początki naszego działana na rynku energetycznym to 2009 r. Powstaliśmy by być najbardziej cenioną Firmą techniczno-konsultingową kreującą rozwiązania gwarantujące niezależność energetyczną swoim Klientom w Polsce. Jesteśmy dumni, że wszyscy nasi Klienci odeniają nas 5/5! 

location-dark Warszawa

Jesteśmy niedużą firmą zatrudniającą mniej niż 50 osób i nie planujemy zwiększania struktury. Taka wielkość struktury powoduje, że wszyscy doskonale się znamy, możemy na sobie polegać i mamy jeden wpólny cel: maksymalne zadowolenie Klientów! Jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie wykonać duże projekty przemysłowe jak i mniejsze prosumenckie. Dysponujemy olbrzymim zapleczem sprzętowym, więc praktycznie dla każdego projektu jesteśmy w stanie zaproponować kilka wariantów sprzętowych. Stałe, własne ekipy to nasza dodatkowa jakościowa przewaga nad konkurencją. Działamy w całej Polsce, ale głównie nasze realizacje można spotkać w województwie mazowieckiem oraz dolnośląskim. Do każdej inwestycji podchodzimy w sposób indywidualny starając się zaspokoić 110% oczekiwań Klienta - co nam całkiem nieźle wychodzi!

Rekomendowany instalator

Ten instalator jest doświadczony na rynku fotowoltaicznym. Ponadto, uzyskał dobre opinie od klientów

Top company
  • Pracuje tylko na sprawdzonych komponentach
  • Posiada certyfikaty UDT i SEP
  • Posiada sprawdzone pozytywne opinie od byłych klientów
  • Ranking co najmniej 4.5 / 5

IAM3 (IamFree) pracuje z producentami:

IAM3 (IamFree) korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje IAM3 (IamFree)

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez IAM3 (IamFree)

Adres IAM3 (IamFree)

Ogórkowa 96, 04-998 Warszawa

IAM3 (IamFree) - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o IAM3 (IamFree)

top-company-medal

100% POLECANY

4.8
Ilość recenzji: 4

Jakość

5.0

Cena

4.5

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Marek, Józefów. Dodano: 6/7/2021

Instalacja wykonana w listopadzie 2020, czyli w najgorszym okresie dla produkcji prądu ze słońca. Teraz w czerwcu cieszy oczy i zmniejsza koszty energii. Doradca sympatyczny i wzbudzający zaufanie i najważniejsze, posiada wiedzę w temacie. Instalacja całego zestawu trwała szybko, bez usterek na dachu oraz schludnie jeśli chodzi o instalację falownika w budynku i jego podłączenie. Planujemy dorzucić jeszcze w tym roku kolejne panele wykorzystując pozostałą część dachu od strony południowej. Oczywiście korzystając z usługi firmy IAM3

check Polecam IAM3 (IamFree)

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: marek, warszawa. Dodano: 5/6/2021

Daradca Krzysztof to liga światowa ,pełeny profesjonalizm . Profesjonalny i szybki montaż. Bardzo serdeczni ludzie.

check Polecam IAM3 (IamFree)

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Piotr, Warszawa. Dodano: 3/23/2021

Profesjonalna firma, szybki montaż, instalacja działa bardzo dobrze i to już nawet w zimowych miesiącach.

check Polecam IAM3 (IamFree)

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Malwina, Babice Nowe. Dodano: 12/1/2020

Przeprowadzając się do nowego domu, z mężem podjęliśmy decyzję, że instalację fotowoltaiczną na pewno zamontujemy jednak w późniejszym terminie. Wraz z upływem czasu przekonaliśmy się na własnym „portfelu”, że jest to decyzja, z którą nie należy zbyt długo czekać- rachunki przy 3 osobowej rodzinie sięgały rzędu 350zł/mc. Na firmę IAM3 trafiliśmy z polecenia kilku niezależnych osób. Pan Krzysztof z pełnym zaangażowaniem i pasją wprowadził nas w tajniki całego procesu. Pomógł nam w realizacji wszelkich formalności związanych z instalacją, a także co najważniejsze z dofinansowaniem. Firma bardzo prężnie zrealizowała cały montaż nie pozostawiając po sobie ani śladu oprócz subtelnie wyglądających paneli na dachu. W obecnej sytuacji zminimalizowaliśmy opłaty praktycznie do zera, wykorzystując energię do codziennego użytku a przede wszystkim do klimatyzacji kanałowej rozprowadzającej ciepłe powietrze zimą a zimne latem do wszystkim pomieszczeń. W ten sposób udało nam się znacznie obniżyć także rachunki za gaz a tym samym dobrze spożytkować energię elektryczną.

check Polecam IAM3 (IamFree)

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz IAM3 (IamFree) na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz IAM3 (IamFree)?