COVID-19: Czy to dobry czas na inwestycję w fotowoltaikę?

JKT SOLAR


4.8 Najlepiej oceniany 5 ocen

Oficjalny partner NFOŚiGW - z nami uzyskasz 5000 zł dotacji z programu Mój Prąd. Bez zaliczek przy podpisaniu umowy, krótkie terminy montażu. 30 lat GWARANCJI producenta. W 2019 r. zrealizowaliśmy ponad 3000 instalacji fotowoltaicznych. Bezpłatny audyt ONLINE od lidera rynku fotowoltaiki.

JKT SOLAR to lider rynku fotowoltaiki 
z ponad 12-sto letnim doświadczeniem w branży OZE. Zaufało nam już tysiące klientów.

Specjalizujmy się w kompletnej usłudze sprzedaży, montażu oraz serwisowaniu elektrowni słonecznych na terenie całej Polski. Ponadto firma oferuje profesjonalną pomoc w zakresie najtańszego finansowania. 

Dlaczego fotowoltaika od JKT SOLAR?

  • Bezpłatny AUDYT ONLINE lub na miejscu, dobierzemy instalacje pod Twoje potrzeby bez wychodzenia z domu
  • Nie pobieramy zaliczek przy podpisaniu umowy - 100% płatności po zamontowaniu intalacji
  • Krótkie terminy realizacji
  • Oferujemy sprzęt klasy PREMIUM z 30-letnią GWARANCJĄ
  • Gwarancja uzysków energii na umowie
  • Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z Zakładem Energetycznym oraz dotacją Mój Prąd.
  • Ponad 40 ekip montażowych i serwisowych w całej Polsce
  • Ponad 3000 zamontowanych instalacji w 2019 roku

Jako nieliczni w Polsce oferujemy najwyższej klasy inwertery firmy GOODWE.

Skorzystaj z naszej Wiosennej PROMOCJI Cenowej i zapisz się na bezpłatny audyt. 

www.jkt-solar.pl

JKT SOLAR pracuje z producentami:

JKT SOLAR współpracuje z następującymi markami w zakresie paneli słonecznych, falowników i materiałów budowlanych.

QCells Logo
Sharp Logo
LONGi Logo
LG Solar Logo
Ja Solar Logo
Fronius Logo
SolarEdge Logo

Skontaktuj się z JKT SOLAR


Twoje dane (nigdy nie wyślemy ich nigdzie bez Twojej zgody)
+ Drugi telefon (opcjonalnie)

Lokalizacja instalacji (abyśmy mogli połączyć Cię z firmami w okolicy)

Powiedz nam o swoim projekcie
Czym pokryty jest dach? Czy dom jest w budowie? Czy reprezentujesz firmę?
pln/mies.

  Prześlij moje zapytanie do podobnych firm


  Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności

Twoje dane są bezpieczne

5 ocen

100% POLECANY 4.8

Recenzent: Rafał, Kielce. Dodano: 5/8/2020

Witam, od prawie roku mam na dachu 12 sztuk paneli firmy JKT SOLAR. Trafiłem na firmę gdzie nie owijali w bawełnę tylko wszystko konkretnie wytłumaczyli i wyjaśnili. Dobrali odpowiednią moc instalacji do zużycia energii. Ekipa monterska fachowo podeszła do montażu i bez żadnych problemów zamontowała panele na dachu. Cena bardzo konkurencyjna na rynku przy tak dużej ilości firm fotowoltaicznych. Serwisy wykonują na terenie całej Polski. Polecam firmę JKT SOLAR ponieważ jestem bardzo zadowolony.

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Recenzent: Anita, Bolesławiec. Dodano: 4/28/2020

Jestem bardzo zadowolona z instalacji fotowoltaicznej zamontowanej przez firmę JKT Solar. Profesionalna obsługa od początku do końca. Dokładna i sprawna analiza położenia domu oraz wysokości rachunków za prąd w celu dobrania położenia instalacji oraz mocy. Firma wykonuje instalacje na wysokiej jakości materiałach co daje w efekcie najlepszą jakość oraz cenę. Panele są produkowane w Polsce, co dla mnie jest ważne. Od dnia podpisania umowy bardzo krótki termin wykonania inwestycji. Polcem serdecznie. Ważna kwestią jest również kontak z firmą po wykonaniu inwestycji. Jako jedna z nielicznych firm, JKT Solar wykonuje przeglądy gwarancyjne. Dziękuję za sprawne i szybkie zamontowanie instalacji, fachowa pomoc przed i po mntażu.

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Recenzent: Sandra, Ostrowiec. Dodano: 5/4/2020

Polecam w 100% Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Jak pierwszy raz zadzwoniłam z prośba o ofertę, wszystko mi wytłumaczyli dokładnie i zadali sporo pytań, było to strasznie miłe, bo w niektórych firmach dzwoniąc z prośba o ofertę, dostawałam tylko ofertę i dowodzenia bez żadnych pytań bez doradzania. Ofertę od naszej pierwszej rozmowy dostałam może po max 10 min. Oferta jest strasznie dokładna co za tym idzie, umowa była bardzo przejrzysta, bez żadnych rzeczy nie do zrozumienia, nie na tysiąc stron. Po zamontowaniu już wszystkiego, dokumenty dostałam kurierem po 2 dniach. Instalacja zrobiona bardzo profesjonalnie bez nierówności, działa jak należy, bez żadnych problemów. Chłopaki pomagali mi również w uzyskaniu dofinansowania, co z ich strony było bardzo profesjonalne. Jeszcze w dzień montażu jeden z chłopaków, dzwonił i pytał czy wszystko idzie pomyślnie, to naprawdę bardzo miłe. Oby ze wszystkim współpracowało się jak z wami.

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Recenzent: Małgorzata, Radom. Dodano: 4/27/2020

Firma bez zarzutów. Audyt odbył się bezpłatnie. Oferta przygotowana była bardzo szybko. Ekipa monterska też pojawila się szybko i sprawnie zostały zamontowane panele na dachu bez żadnych problemów. Dokumentacja do zakładu energetycznego została przygotowana kompletnie i szybko. Otrzymałam też pomoc w dofinansowaniu.

Obsługa 5.0 Cena 4.0 Jakość 5.0

Recenzent: Ela, Szydłowiec. Dodano: 4/24/2020

Panele na moim dachu z JKT SOLAR mam już od roku. Od samego początku jak tylko się pojawiły nie miałam z nimi żadnych problemów. Nie było awarii, ani usterek, wszystko sprawnie działa i oby tak zostało. Firma JKT Solar zajmuje się wszystkim. Dosłownie od A do Z załatwia kwestie związane z montażem instalacji. Przygotowuje indywidualne oferty pod każdego klienta, nie leci masówką, tylko wysłuchują klientów, jakie mają potrzeby i nie wciskają instalacji na wyrost. Dokładnie wyjaśniają ile paneli, jakiej mocy trzeba zainstalować, aby instalacja była efektywna i pokrywała zapotrzebowanie na prąd całej rodziny. Muszę jeszcze pochwalić ekipę, która montowała panele. Dach pozostał w nienaruszonym stanie, nic nie uszkodzili, bardzo się przykładali do swojej pracy, wszystko osobiście nadzorowaliśmy. Dowiedzieliśmy się przy okazji że firma oferuje serwis na terenie całej Polski. Brawo! :)

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone