Menu

Metis Polska verified

4.6

(9 ocen)

Top company medal

Najlepiej oceniany

Specjalizujemy się w wysokiej jakości montażu systemów fotowoltaicznych. Jednym z założycieli Metis Polska jest Rzeczoznawca ds. Zabezpieczeń Przeciwpożarowych. Stawiamy na jakość, obsługę Klienta i rzetelne podejście do potrzeb naszych Klientów. 

4 lat doświadczenia

5-15 pracowników

101-500 realizacji

location-dark Warszawa

Sami lubimy być dobrze obsłużeni. W taki sam sposób podchodzimy do każdego naszego klienta. Dlatego w swojej ofercie zadbamy o każdy szczegół Państwa inwestycji (od strony technicznej, formalnej oraz związanej z bezpieczeństwem). 

Jednym z założycieli Metis Polska jest Rzeczoznawca ds. Zabezpieczeń Przeciwpożarowych.

Skupiamy się głównie na obsłudze Klienta biznesowego (mamy na swoim koncie współpracę z generalnymi wykonawcami, urzędami oraz innymi wymagającymi organizacjami). 

 

Dbałość o środowisko
Środowisko nie jest dla nas pustym sloganem. Wprost przeciwnie - dbałość o czyste i zdrowe otoczenie jest wpisana w nasze DNA. Bardzo zależy nam na tym, aby nasze dzieci, wnuki i prawnuki żyły w czystej i pięknej Polsce. Każdy z Nas jest od zawsze zaangażowany w ekologię, wspiera inicjatywy związane z recyklingiem oraz ekologicznym ogrodnictwem.

Rekomendowany instalator

Ten instalator jest doświadczony na rynku fotowoltaicznym. Ponadto, uzyskał dobre opinie od klientów

Top company
  • Pracuje tylko na sprawdzonych komponentach
  • Posiada certyfikaty UDT i SEP
  • Posiada sprawdzone pozytywne opinie od byłych klientów
  • Ranking co najmniej 4.5 / 5

Metis Polska pracuje z producentami:

Metis Polska korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Metis Polska

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Metis Polska

Adres Metis Polska

Twarda 18 18, 00-105 Warszawa

Metis Polska - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Metis Polska

top-company-medal

89% POLECANY

4.6
Ilość recenzji: 9

Jakość

4.7

Cena

4.7

Obsługa

4.6

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Tomasz, Poznań. Dodano: 4/20/2022

Jeżeli planujecie wydać swoje pieniądze w tej firmie to bądźcie gotowi na: Znaczącym opóźnieniu i braku realizacji instalacji w terminie widniejącym z umowy Kilkukrotnej zmiany terminów dostaw sprzętu, zmieniających się z dnia na dzień. Wysyłki 6 metrowych elementów konstrukcji stalowego carportu, do samodzielnego rozładowania, waga ponad 1 tonę. Wysyłki niekompletnej konstrukcji wiaty samochodowej. Ratalnej wysyłki elementów instalacji i konieczność ich przechowywania przez ponad 2 miesiące. Odwoływania dostaw sprzętu kilka h przed zaplanowaną dostawą . Uszkodzonych paneli fotowoltaicznych podczas transportu Spychologii i uzasadnianie problemów podwykonawcami Opieszałości w podejściu do ww. problemów Uszkodzenia elementów konstrukcji podczas montażu Źle wykonaną konstrukcją o błędnie nagwintowanych otworach do montażu paneli A tu dla Was wisienka na torcie, oficjalne odniesienie się do ww. uwag formy Metis, pisownia oryginalna: „Wymaga użycia czarnej farby aby zakryć zarysowania. Z naszej strony możemy przesłać Państwu farbę oryginalną i wystarczy ją nanieść na zarysowania pędzelkiem” „Źle nagwintowane otwory to pomyłka podczas produkcji wynikająca z winy producenta – jako Firma montująca, staraliśmy się zrobić to jak najmniej widocznie dla efektu zewnętrznego.” Do tego brak jakiejkolwiek propozycji rekompensaty ze strony firmy Metis i uzależnienie otwarcia procedury reklamacyjnej od przelania ostatniej transzy płatności i podpisaniem protokołu odbioru usługi. Jeżeli kusi Was cena to jest ona w uzasadniona takimi historiami. Jezeli jesteście gotowi na niesamowita ilość maili, stresu, podniesionego ciśnienia oraz wykonanych telefonów to tak, ta firma to gwarantuje w najlepszym możliwym poziomie.

cancel Nie polecam Metis Polska

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

2.0

location Recenzent: Agnieszka, Warszawa. Dodano: 7/26/2021

Profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do klienta. Możliwość dopasowania oferty do potrzeb oraz możliwości finansowych. Montaż bez zarzutu, szybko i sprawnie. Polecam!

check Polecam Metis Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Joanna, Marki. Dodano: 7/19/2021

Bardzo dobry kontakt z firmą. Szybki montaż, sprzęt dobrej jakości. Na każdym etapie bardzo pomocna obsługa. Polecam

check Polecam Metis Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Ewa, WARSZAWA. Dodano: 7/16/2021

Zdecydowanie polecam tę firmę. Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Doradca pomógł nam wybrać produkty najbardziej dopasowane do Naszych potrzeb, a montaż był szybki i jakościowy. Ceny są rozsądne patrząc na jakość zarówno sprzętu jak i samej obsługi klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że spośród wielu innych firm wybraliśmy Metis Polska. Serdecznie polecamy!

check Polecam Metis Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Weronika, Łomianki. Dodano: 7/16/2021

Serdecznie polecam Metis Polska. Profesjonalizm na każdym kroku - od obsługi klienta, aż do samego montażu!

check Polecam Metis Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Krzysztof, WARSZAWA. Dodano: 7/16/2021

Profesjonalna firma! Handlowiec z dużą wiedzą, wszystko dokładnie wyjaśnił! Ekipa monterska sprawnie i czysto. Polecam!!!

check Polecam Metis Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Wojtek, Poznań. Dodano: 6/30/2021

Na początku podczas zakupu ciężko było mi zaryzykować, ale było warto! Po podpisaniu umowy cała realizacja do samego końca była nadzorowana przez ich firmę. Montaż nadzorowany przez ich człowieka z firmy. Po podpisnaniu umowy montaz odbył sie 15 dnia, a 20 dnia miałem juz wymieniony licznik, do tego wszytkiego komplet dokumetnów wraz z dokumntacją pożarową. Cena za taką obsługę jest swietna !

check Polecam Metis Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Krzysztof, Warszawa. Dodano: 6/16/2021

Tak. Doradca wykazał się profesjonalizmem i wyczerpująco zaprezentował ofertę.

check Polecam Metis Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Ireneusz, Grzywacz. Dodano: 6/16/2021

Profesjonalne podejście do tematu instalacji od samego początku, widać że nie miałem do czynienia z osobą która zajmuje się tym od wczoraj, doradca przeprowadził mnie przez cały proces zwracając szczególną uwagę na moje potrzeby, fachowa konsultacja, projekt, sprawny montaż, świetna jakość wykonania, POLECAM! Moje Ocena 5+

check Polecam Metis Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Metis Polska na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Metis Polska?