Menu

MSC Fotowoltaika

MSC Fotowoltaika - montaże fotowoltaiczne - oferujemy kompleksową budowę instalacji paneli fotowoltaicznych "pod klucz" w całym kraju. Nasze ceny są konkurencyjne, a terminy ekspresowe! Należymy do MS Consulting Group - firmy działającej na rynku energetyki od 2007 roku.

location-dark Wieliszew

MS Consulting Group jest obecne na rynku Odnawialnych Źródeł Energii od roku 2007. Zajmujemy się instalacjami paneli fotowoltaicznych (zarówno mikro, jak i duże instalacje). Posiadamy własne doświadczone i wyszkolone ekipy instalacyjne (obecnie 7 ekip i uruchamiamy kolejne) z autami i kompletem profesjonalnego sprzętu (w tym certyfikowane mierniki, młoty udarowe do uziomów, certyfikowany sprzęt BHP, itp.). Wszyscy członkowie ekip mają duże lub bardzo duże doświadczenie w instalacjach fotowoltaicznych, w każdej ekipie jest dekarz i elektryk, naturalnie z uprawnieniami Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Działamy głównie na terenie województw: mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, świętokrzyskiego i lubelskiego, aczkolwiek przeprowadzamy montaże na terenie całego kraju. Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi dystrybutorami urządzeń fotowoltaicznych. Obecni emontujemy już 400 kW miesięcznie.

MSC Fotowoltaika pracuje z producentami:

MSC Fotowoltaika korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Adres MSC Fotowoltaika

Al. Solidarności 70A lok.32, 05-135 Wieliszew

MSC Fotowoltaika - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o MSC Fotowoltaika

MSC Fotowoltaika nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz MSC Fotowoltaika na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz MSC Fotowoltaika?