Menu

Otovo verified

Jesteśmy firmą z Norwegii, działamy w 13 krajach Europy. Nasze biuro w Polsce znajduje się w Warszawie, gdzie również znajduje się nasz dział techniczny. Zajmujemy się montażem fotowoltaiki oraz magazynów energii na terenie całej Polski. W naszej ofercie oprócz zakupu fotowoltaiki w kredycie i za gotówkę, można uzyskać leasing konsumencki. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce oferującą takie rozwiązanie. Stawiamy na wysoką jakość w konkurencyjnej cenie.

8 lat doświadczenia

50-200 pracowników

>500 realizacji

location-dark Warszawa

Założona w 2016 roku w Oslo firma OTOVO odniosła na rodzimym rynku bardzo duży sukces jako dostawca najwyższej jakości paneli fotowoltaicznych, inwerterów, a przede wszystkim profesjonalnych i rzetelnych usług instalatorskich. Od początku swojej działalności OTOVO wykonała ponad 20.000 instalacji w 13 krajach Europy i od kilku lat rozwija się również w Polsce. Recenzowany podmiot wykorzystuje w swoich systemach panele renomowanych marek, takich jak Ja Solar, LONGi Solar czy Trina Solar, które uwzględnione zostały w pierwszej dziesiątce rankingu paneli fotowoltaicznych.


Otovo jak większość firm w Polsce, współpracuje z podwykonawcami. Co warto jednak podkreślić, Otovo przejmuje całą gwarancję i zapewnia serwisowanie przez 10 lat od odebrania instalacji. Co istotne, firma stawia tylko na doświadczone ekipy – skrupulatnie sprawdza swoich instalatorów pod kątem jakości wykonywanej przez nich pracy i zadowolenia klientów, regularnie poddając grupy montażowe audytom.


Otovo gwarantuje wysokie standardy i jakość, która jest unikalna na polskim rynku. Jako jedyni w Polsce wprowadzili leasing konsumencki dla fotowoltaiki, aby każdy mógł oszczędzać na rachunkach za prąd w atrakcyjnej cenie już od 129 zł miesięcznie z 20-letnią gwarncją bez wkłądu własnego!

Otovo pracuje z producentami:

Otovo korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Otovo

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Otovo

Adres Otovo

Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

Otovo - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Otovo

Otovo nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Otovo na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Otovo?