Menu

Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A.

Wszechstronny wykonawca profesjonalnych rozwiązań fotowoltaicznych. Specjalista EPC z 18 letnim doświadczeniem przy prowadzeniu projektów, a od 2019 roku, Spółka Akcyjna będąca aktywnym partnerem największych firm sektora energetycznego w Polsce.

22 lat doświadczenia

50-200 pracowników

100-500 realizacji

location-dark Warszawa

Jesteśmy Spółką obsługującą projekty korporacyjne w całym kraju. Zapewniamy kompleksową, efektywną i sprawną obsługę projektu instalacji fotowoltaicznej. Możesz nam powierzyć całość przedsięwzięcia od wykonania projektu, aż po montaż i monitoring.

Zrealizujemy projekt zgodnie z ustalonym harmonogramem prac instalacyjnych oraz obowiązującymi normami i przepisami prawa. Cała nasza kadra inżynierska posiada stosowne uprawnienia do budowy instalacji fotowoltaicznych, a instalatorzy posiadają certyfikaty instalatora OZE potwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego. Po sprawnym montażu, przekażemy Ci uruchomioną i w pełni działającą instalację. Dodatkowym atutem jest montaż na konstrukcji naszego partnera CORAB, który jest największym polskim producentem konstrukcji do fotowoltaiki w Polsce, zapewniającym ochronę antykorozyjną konstrukcji na min 25 lat.

Po za montażem prowadzimy też przeglądy techniczne oraz usługi czyszczenia modułów PV. W przypadku awarii serwis zostanie niezwłocznie poinformowany za pomocą naszego systemu ASSISTANCE 24/7, który pozwala nam oraz klientowi na bieżąco monitorować wszystkie parametry instalacji.

 

 

Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A. pracuje z producentami:

Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A. korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A.

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A.

Adres Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A.

ul. Trakt Lubelski 135, 04-790 Warszawa

Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A. - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A.

Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A. nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A. na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Polska Korporacja Fotowoltaiczna S.A.?