Menu

PV Poland verified

2.4

(6 ocen)

Jesteśmy ekspertami od planowania, pozyskiwania finansowania i montażu paneli fotowoltaicznych. Nasz zespół specjalistów kompleksowo zadba o Twoją inwestycję!

9 lat doświadczenia

50-200 pracowników

>500 realizacji

location-dark Warszawa

Oferujemy najwyższej jakości panele fotowoltaiczne i dajemy naszym Klientom 30 lat absolutnej gwarancji. Naszą misją jest racjonalny rozwój sektora energetyki rozproszonej i prosumenckiej w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniki.

PV Poland pracuje z producentami:

PV Poland korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje PV Poland

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez PV Poland

Adres PV Poland

Branickiego 15, 02-972 Warszawa

PV Poland - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o PV Poland

top-company-medal

17% POLECANY

2.4
Ilość recenzji: 6

Jakość

1.7

Cena

3.2

Obsługa

1.7

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Jacek, Kuźnica Stara. Dodano: 10/17/2022

Umowa na prąd i pompę ciepła podpisana w lipcu, przedstawiciel przemilczał problemy firmy, które już wtedy były jak czytam z opinii, na chwilę obecną nic nie zostało zamontowane, swoich praw muszę raczej dochodzić w sądzie

cancel Nie polecam PV Poland

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Dariusz, Warka. Dodano: 8/29/2022

Złodzieje! Kasę wzięli i nic prawie zrobili. Parę rur i zbiornik do pompy ciepła zainstalowali i koniec. 5 mięsiecy od zamówienia i nic. Nikt już nawet nie odpowiada na telefony i reklamacje. Spotkamy się w sądzie! Co za beznadziejna firma.

cancel Nie polecam PV Poland

Obsługa

1.0

Cena

2.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Anita, Steblów. Dodano: 7/11/2022

Niestety, przy podpisaniu umowy wszystko pięknie ,ładnie powiedziane. Po montażu pompy ciepła, złożona reklamacja, czekam na rozpatrzenie. Panele fotowoltaiczne nie dotrzymana data montażu,umowa z marca po terminie z umowy nadal czekam na dostawę i montaż. Brak kontaktu i wyjaśnień ze strony firmy. Reklamują pomoc przy dofinansowaniu z Programu czyste powietrze po czym przedstawiciel mówi ,że dam sobie sama radę ,że to prosta sprawa. Niestety tak nie jest, dużo załatwiania ,papierologi i trudności. Czekam 14 dni na rozpatrzenie reklamacji i sprawę oddaję do odpowiednich służb. Drugi miesiąc odkładam wyjazd do pracy za granicę z powodu niedotrzymanego terminu, koszty i nerwy przy tym. W garażu od trzech miesięcy stoją stelaże zajmują miejsce a samochód pod chmurką Nie polecam

cancel Nie polecam PV Poland

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: marek, Osieczna. Dodano: 5/23/2022

wybitnie niekompetentna firma. Instalacja założona ponad dwa miesiące temu . Do tej pory robi tylko za obciążenie dachu . Nic nie produkuje bo zgłoszenie dziwnym trafem nie dotarło do enei . człowiek niby fachowiec od tych spraw telefon odbiera średnio raz w tygodniu i to raczej przez przypadek . ma wysyłać maile do enei , zapomina ma wywalone na wszystko . na infolinii nikt nic nie wie bo to nie oni się tym zajmują mam sobie dzwonić do niego a nie im zawracać gitarę Odradzam i zaczynam rozmowę z prawnikiem w sprawie rozwiązania umowy

cancel Nie polecam PV Poland

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Aga, Wiązowna. Dodano: 4/11/2022

Bardzo profesjonalna obsługa, do ty, jakościowy produkt. Mam panele podwoje szkło i pompę ciepła LG. Wszystko działa. Jestem bardzo zadowolona. Polecam Pana Pawła handlowca, również ze strony biura dobra współpraca i dobry kontakt.

check Polecam PV Poland

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Katarzyna, ok. mińsk maz.. Dodano: 2/17/2022

PV Poland to firma, która od października nie jest w stanie wywiązać się z podpisanej umowy na wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Nawet do końca nie za bardzo zna warunki umowy. Od czasu podpisania umowy, zero kontakt, nikt nie jest w stanie udzielić merytorycznej konkretnej informacji, a osoby ze wschodnim akcentem twierdzą, że nie mogą przełączyć do osób, które są odpowiedzialne za realizacje projektu. To jednak jeszcze nic. Po ciągłym mailowaniu i telefonowaniu doszło do montażu, ALE W ZWIAZKU Z NIEPRAWIDŁOWYM PODPIECIEM DO SIECI SPALILI MI DUŻĄ CZEŚĆ SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO W TYM USZKODZILI POMPY CIEPŁA!!!! Cisza, nikt się nie odzywa. Chętnych do pozwu zbiorowego w związku z niewykonaniem warunków umowy prosze o zamieszczanie komentarzy na facebooku PV Poland, odezwę się w wiadomości prywatnej, bo widzę, że nie tylko ja mam problem z tą firmą.

cancel Nie polecam PV Poland

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz PV Poland na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz PV Poland?