Menu

Smart Solar-Mazowieckie

Kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznych, wraz z finansowaniem i dotacją "Mój Prąd". Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą w celu wykonania audytu technicznego oceniającego możliwości wykonania instalacji fotowoltaicznej oraz bezpłatnej wyceny.

50-200 pracowników

>500 realizacji

location-dark Warszawa

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana budową własnej elektrowni solarnej to zgłoś się do Nas.
Nasza firma zajmuje się sprzedażą (darmowy audyt na miejscu inwestycji), montażem i serwisem instalacji fotowoltaicznych. Załatwimy również za Państwa wszystkie formalności z obecnym dostawcą energii - od projektu do odbioru inwestycji.

BEZPŁATNIE wykonamy dla Państwa analizę techniczną i ekonomiczną inwestycji wraz z projektem instalacji oraz wyliczeniem czasu zwrotu. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

MOŻLIWOŚĆ PREFERENCYJNEGO KREDYTOWANIA Z MINIMALNYM WKŁADEM WŁASNYM.

W Naszej ofercie posiadamy bardzo bogatą ofertę paneli monokrystalicznych ze światowej czołówki rankingu Tier 1 takich producentów jak: Trina Solar, JASolar, Seraphim, GCL, Sun Power i inne (również opcja FULL BLACK) oraz falowników renomowanych firm.

OBSŁUGUJEMY: OSOBY FIZYCZNE, FIRMY, ROLNIKÓW

Gwarantujemy krótki czas realizacji projektu. Na każdym etapie inwestycji nasi pracownicy służą poradą i wsparciem Klienta.

Chcemy być najlepsi w branży, dlatego staramy się bardziej niż inni. Doceniają to klienci, dlatego zachęcamy do zapoznania się z opiniami w internecie na nasz temat. Jesteśmy również w czołówce rankingu firm fotowoltaicznych popularnego serwisu z branży energetyki enerad.pl .

Smart Solar-Mazowieckie pracuje z producentami:

Smart Solar-Mazowieckie korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Smart Solar-Mazowieckie

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Smart Solar-Mazowieckie

Adres Smart Solar-Mazowieckie

Plac Konesera 8, 03-736 Warszawa

Smart Solar-Mazowieckie - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Smart Solar-Mazowieckie

Smart Solar-Mazowieckie nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Smart Solar-Mazowieckie na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Smart Solar-Mazowieckie?