Menu

Smartsolar Oddział Mazowieckie

Instalacje fotowoltaiczne "pod klucz" wraz z preferencyjnym finansowaniem i dotacją "Mój Prąd". Nasza firma zajmuje się sprzedażą (darmowy audyt na miejscu inwestycji), montażem i serwisem instalacji fotowoltaicznych.

1-5 pracowników

>500 realizacji

location-dark Warszawa

 

Na rynku energii elektrycznej działamy od 2010 roku. Jako jedni z pierwszych zaczęliśmy oferować naszym Klientom kompleksową obsługę sprzedaży energii elektrycznej w połączeniu z doradztwem w zakresie optymalizacji zużycia i minimalizacji kosztów związanych z jej dostawami.

Posiadanie własnej elektrowni pozwala na niezależność względem firm energetycznych, które mogą podwyższać stawki lub mieć problemy z linią energetyczną. Samo produkowanie własnego prądu pozwala na znaczne oszczędności na rachunkach za energię.
Korzystając z energii słonecznej można być pewnym, że jej cena nie wzrośnie, co prawdopodobnie nastąpi w przypadku źródeł konwencjnalnych. Zużywanie energii słonecznej przyczynia się do ochrony środowiska, ponieważ instalacja fotowoltaiczna w żaden sposób go nie zanieczyszcza.
‍Budynki wykorzystujące nowoczesne technologie stają się energooszczędne, co znacznie podwyższa ich wartość. Możliwość odbioru nadwyżek energii przekazanej do sieci pozwala na dodatkowe oszczędności w momencie, kiedy instalacja jej nie produkuje.

Kontrolujemy jakość realizacji całej inwestycji od początku do końca. Elektrownia słoneczna to inwestycja na lata, dlatego całość opieramy na najwyższej jakości komponentach technicznych, a realizację powierzamy wyszkolonym, posiadającym wszystkie wymagane uprawnienia ekipom montażowym.

Smartsolar Oddział Mazowieckie pracuje z producentami:

Smartsolar Oddział Mazowieckie korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Smartsolar Oddział Mazowieckie

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Smartsolar Oddział Mazowieckie

Adres Smartsolar Oddział Mazowieckie

Plac Konesera 8, 03-736 Warszawa

Smartsolar Oddział Mazowieckie - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Smartsolar Oddział Mazowieckie

Smartsolar Oddział Mazowieckie nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Smartsolar Oddział Mazowieckie na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Smartsolar Oddział Mazowieckie?