Menu

Soon Energy Poland sp. z o.o.

Jesteśmy ogólnopolską firmą, specjalizującą sie w budowie każdego rodzaju instalacji fotowoltaicznych. Jesteśmy autorami między innymi największej instalacji dachowej w Polsce, pracujemy na sprawdzonych i wyselekcjonowanych komponentach, z korzyścią dla naszych Klientów.

location-dark Warszawa

Doświadczenie, które zebraliśmy podczas 5 lat działalności w tej branży, jak również kilku tysięcy realizacji, z sukcesem przekładamy na realizacje wszelkich projektów dla naszych Partnerów biznesowych.

Dysponowanie własnymi ekipami instalatorskimi, zespółem projektowym oraz finansowym (w zakresie pozyskiwania środków finansowania i dofinansowania Inwestycji) jest przez naszych Klientów bardzo doceniane.

Nie bez znaczenia jest również fakt zaplecza finansowego jakim dysponujemy, polisy ubezpieczeniowej o wartości 12 mln. zł oraz współpracy z najlepszymi producentami komponentów, niezbędnych do budowy nowoczesnej i wydajnej instalacji fotowoltaicznej.

Zależy Ci na profesjonaliźmie, sprawdzonym i wiarygodnym partnerze do realizacji Twojej Inwestycji - skontaktuj się z nami info@soonenergy.pl.

Z A P R A S Z A M Y :)

www.soonenergy.pl

Soon Energy Poland sp. z o.o. pracuje z producentami:

Soon Energy Poland sp. z o.o. współpracuje z następującymi markami w zakresie paneli słonecznych, falowników i materiałów budowlanych.

Realizacje Soon Energy Poland sp. z o.o.

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Soon Energy Poland sp. z o.o.

Adres Soon Energy Poland sp. z o.o.

Al. Krakowska 22A, 02-284 Warszawa

Soon Energy Poland sp. z o.o. - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Soon Energy Poland sp. z o.o.

Soon Energy Poland sp. z o.o. nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Soon Energy Poland sp. z o.o. na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Soon Energy Poland sp. z o.o.?