Menu

Sun Gift Fotowoltaika

4.2

(10 ocen)

Szybka wycena - Sprawdzone komponenty - Tylko własne ekipy - Montaż w 10 dni - Zgłoszenie do zakładu energetycznego - Pomoc w pozyskaniu dotacji

7 lat doświadczenia

5-15 pracowników

>500 realizacji

location-dark WARSZAWA

Działamy w branży paneli fotowoltaicznych od 2017 roku. Nasz teren działania to głównie województwa mazowieckie, podlaskie, lubelskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie.

W ZAKRESIE PANELI FOTOWOLTAICZNYCH OBSŁUGUJEMY OD A DO Z

Dla naszych Klientów świadczymy kompleksowe usługi odnośnie paneli fotowoltaicznych. Zajmujemy się sprzedażą paneli oraz wykonujemy w pełni profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznych. Działamy bez korzystania z usług podwykonawców. Wszelkie montaże wykonują nasi doświadczeni instalatorzy.

Każdy Klient może liczyć na bezpłatny audyt, który przeprowadzamy by ocenić możliwości wykonania montażu instalacji. Zawsze służymy swoją radą, przy każdym zleceniu korzystamy z naszej wiedzy i bogatego doświadczenia. Warto wspomnieć, iż posiadamy również wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie pac dekarskich, dlatego też znamy się na dachach, co znacznie ułatwia nam przeprowadzenie właściwego montażu paneli fotowoltaicznych.

Aby w pełni odpowiedzieć na Państwa potrzeby przeprowadzony audyt jest dokładny. Sprawdzamy Państwa zużycie energii, weryfikujemy warunki techniczne na budynku. Dzięki temu jak najlepiej możemy dobrać do Państwa potrzeb i oczekiwań najlepszy sprzęt oraz moc zestawu. Działamy z różnymi dostawcami paneli fotowoltaicznych, co pozwala nam zapewnić Państwu sprzęt o właściwej specyfikacji. Jesteśmy w stanie również zaproponować zestawy, które można założyć na "niewygodnych dachach", np. z zacienieniem, czy też na dachach nierównych. Postaramy się znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji oraz dobrać właściwy sprzęt i technikę montażu.
Korzystamy jedynie z paneli i komponentów znanych marek (panele z top-rankingu TIER 1).

Dla naszych Klientów zapewniamy również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Pomagamy także w kwestiach formalnych. Wspomożemy Państwa przy procesie ubiegania się o dotację oraz zajmiemy się wszelkimi zgłoszeniami do zakładu energetycznego.

SZYBKIE REALIZACJE I WYSOKA DOSTĘPNOŚĆ TERMINÓW

Zapraszamy do kontaktu. Na bieżąco odpowiadamy na Państwa maile, telefony. Chętnie także spotkamy się bezpośrednio. Pragniemy zaznaczyć, iż działamy sprawnie, zachowujemy ustalone terminy realizacji zlecenia. Od podpisania umowy do zakończenia montażu zazwyczaj mija okres do 10 dni.

Zapraszamy do współpracy. Zajmiemy się Państwa inwestycją związaną z panelami fotowoltaicznymi w pełni profesjonalnie, sumiennie, rzetelnie i z pełnym zrozumieniem Państwa potrzeb i wymagań.

 

Obszar działania

Śląskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Łódzkie, Mazowieckie, Małopolskie, Pomorskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie, Kujawsko-pomorskie, Podlaskie, Warmińsko-mazurskie, Opolskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie, Lubelskie

 

Sun Gift Fotowoltaika pracuje z producentami:

Sun Gift Fotowoltaika korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Sun Gift Fotowoltaika

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Sun Gift Fotowoltaika

Adres Sun Gift Fotowoltaika

ul.WITOSZYŃSKIEGO 8, 03-983 WARSZAWA

Sun Gift Fotowoltaika - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Sun Gift Fotowoltaika

top-company-medal

80% POLECANY

4.2
Ilość recenzji: 10

Jakość

4.3

Cena

4.2

Obsługa

4.2

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Andrzej, plock. Dodano: 8/16/2022

Dalem zaliczke w marcu do dzis foto, newykonane wlasciciel nieodbiera tel, niechce zwrucic pieniedzy

cancel Nie polecam Sun Gift Fotowoltaika

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Mariusz, Skawica. Dodano: 5/16/2022

Witam, nie polecam firmy Sun Gift , zostałem oszukany przez jej właściciela, nie wywiązuje się z umowy , bardzo opóźnione montaże ,nie odbiera telefonów, sprzęt niezgodny z umowami , podmienia falowniki lub panele,w umowach termin realizacji 30 dni w rzeczywistości 3 miesiące , wiem bo sprzedawałem dla tego Pana , umowa z 2 lutego u Pani Agaty nadal nie zamontowana , niestety za swoją pracę nie otrzymałem wynagrodzenia ! Sprawa będzie zgłoszona do sądu, Państwu nie polecam bo szkoda nerwów na cwaniaków i kombinatorów.

cancel Nie polecam Sun Gift Fotowoltaika

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

2.0

location Recenzent: Radosław, Bełchatów. Dodano: 3/8/2021

Wszystko zgodnie z ustaleniami, potwierdzone podpisaniem umowy. Dostawa elementów instalacji potwierdzona tel. a następnie na pocztę e-mail, dotarła terminowo, wg wcześniejszych ustaleń. Ekipa montażowa terminowa, bardzo zgrana i kulturalna, czas montażu kpl. instalacji (21 szt. paneli ) wraz z konfiguracją inwertera i próbą działania ok. 7h. BRAWO!!!

check Polecam Sun Gift Fotowoltaika

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: ZBIGNIEW, STASZÓW. Dodano: 3/8/2021

Firma na najwyższym poziomie montaż, doradztwo, szybkość działania.

check Polecam Sun Gift Fotowoltaika

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Zbigniew, Nowinki. Dodano: 2/11/2021

Szybki czas realizacji i super cena i wykonanie profesjonalne podejście do klienta polecam wszystkim współpracy

check Polecam Sun Gift Fotowoltaika

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Renata, Łowicz. Dodano: 2/4/2021

Firma bardzo profesjonalna, ze znakomitym podejściem do klienta. Cena najlepsza na rynku. Szybkie wykonanie i zgrana ekipa. Wszystko wykonane solidnie.

check Polecam Sun Gift Fotowoltaika

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Konrad, Warszawa. Dodano: 2/4/2021

Firma pełen profesjonalizm.Bardzo dobry kontakt jak i przed tak i po zakończeniu montażu firma odbiera telefon w razie jakich kolwiek pytań co do instalacji i działania.

check Polecam Sun Gift Fotowoltaika

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Darek, Bibiampol. Dodano: 2/3/2021

Super kontakt z właścicielem. Ekipa zgrana, oferta jedna z najlepszych na rynku polecam

check Polecam Sun Gift Fotowoltaika

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Mariusz, Grzegorzew. Dodano: 2/3/2021

Dostałem namiary na firmę Sun Gift od kolegi i nie żałuję. Pełen profesjonalizm, zero przypadku. Firma nastawiona głównie na zadowolenie klienta, a nie na zysk. Robiłem już wiele inwestycji budowlanych, ale takiej firmy jeszcze nie miałem. Współpraca z właścicielem firmy jak i jego pracownikami przebiegała bez żadnych zastrzeżeń, jakbyśmy znali się kilka ładnych lat. Pracownicy nie podchodzą do montażu fotowoltaiki na zasadzie ,,My wiemy najlepiej", ale potrafią wysłuchać opinii inwestora i zrealizować jego pomysły i sugestie w tym zakresie, nawet kosztem zwiększenia zakresu prac, jeśli oczywiście są uzasadnione i okażą się być lepsze od zaproponowanych rozwiązań. Potrafią w spokoju wytłumaczyć zasadę działania całej instalacji, jak i poszczególnych podzespołów. A dla mnie osobiście największą wartością dodaną do inwestycji jest samo podejście ekipy do realizacji prac, w tym prac nie wchodzących w zakres przedmiotowej umowy. Pracownicy firmy Sun Gift poprawili mi drobne usterki na dachu, które stwierdzili podczas montażu mikroinstalacji fotowoltaicznej, a które wynikały z normalnego użytkowania budynku i zużycia elementów konstrukcyjnych dachu, zabezpieczając tym samym więźbę dachową przed dalszym niszczeniem. Mogli przejść obojętnie obok tej sprawy, ale tego nie zrobili, za co jestem im wdzięczny. A co do samej ceny za instalację fotowoltaiczną? Jedna z najniższych na runku, ustalona oczywiści po półrocznym przeglądzie ofert rynkowych w Polsce., w przedmiotowym zakresie. Firmę Sun Gift poleciłem już swojemu koledze u którego założono instalację fotowoltaiczną, i jest on również zadowolony z zakresu wykonanych prac. Komentarz stosunkowo długi, ale uważam, że firma na niego zasłużyła, a tego typu przykłady warto pokazywać. Dlatego bardzo serdecznie polecam, a firmie Sun Gift życzę dalszego rozwoju.

check Polecam Sun Gift Fotowoltaika

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: andrzej, Mała wieś. Dodano: 2/3/2021

Usługa wykona bardzo szybko i w dobrej cenie a jednoczesnie z materiałóów wysokiej jakości. Firma zajmuje sie całą dokumentacją. Polecam

check Polecam Sun Gift Fotowoltaika

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Sun Gift Fotowoltaika na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Sun Gift Fotowoltaika?