Menu

Sunday Polska

4.3

(50 ocen)

Sunday tworzy zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE oraz sieć kilkuset wyspecjalizowanych doradców i montażystów na terenie całego kraju.

9 lat doświadczenia

>200 pracowników

>500 realizacji

location-dark Warszawa

Zasilamy energią już od 2015 roku. Zaufało nam już 22 000 klientów, którym zamontowaliśmy blisko 300 000 paneli i dostarczyliśmy instalacje o mocy ponad 110 MW, zamieniając energię słoneczną w elektryczną.

Współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi instalatorami, którzy posiadają szerokie kompetencje do wykonywania mikroinstalacji fotowoltaicznych, dlatego nasi klienci cenią nas nie tylko za najwyższy poziom obsługi, ale także za jakość oferowanych produktów i terminowość.

Sunday Polska pracuje z producentami:

Sunday Polska korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Sunday Polska

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Sunday Polska

Adres Sunday Polska

Konstruktorska 13, 02-673 Warszawa

Sunday Polska - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Sunday Polska

top-company-medal

82% POLECANY

4.3
Ilość recenzji: 50

Jakość

4.3

Cena

4.2

Obsługa

4.4

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Stanisława, Bondyrz. Dodano: 2/2/2024

Polecam wszystkim Pana Piotra Żuławskiego z firmy Sunday Polska. Fachowiec w każdym calu. Poleca zadowolony klient z Bondyrza na Roztoczu, gmina Adamów, powiat zamojski.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Krzysztof, Krosno. Dodano: 6/5/2023

Brat jako posiadacz instalacji z sunday polecił nam firmę i to był dobry wybór - wcześniej mieliśmy kilka spotkań i rzeczywiście firma wypadła najbardziej profesjonalnie. Panele już zamotowane, czekamy tylko jeszcze na dofinansowanie i oczywiście będziemy polecać dalej, dziękujemy!

cancel Nie polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Alicja, Strzyżów. Dodano: 6/5/2023

Wszystko zgodnie z ustaleniami zamontowane, licznik wymieniony, wniosek o dofinansowanie złożony. Przedstawicielka kompetentna, zawsze odbiera/oddzwania i szczegółowo odpowiada na wszystkie nasze pytania.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Bogdan, Bielsko-Biała. Dodano: 4/20/2023

W dniu 8.11.2022 r. zawarłem z Sunday Polska sp. z o.o. umowę na wykonanie montażu instalacji systemu fotowoltaicznego nr 211081252/MK. Dopiero 16.01.2023 r. dostarczono elementy do montażu. W dniu 17.01.2023 r. przybyła do Bielska-Białej ekipa montażowa stwierdziła, że dostrzega ogromne trudności z montażem i odstąpiła od wykonania usługi. Zażądałem przeprowadzenia u nie audytu montażu paneli fotowoltaicznych i sporządzenia projektu przebiegu okablowania. Audyt taki został przeprowadzony w dniu 23.01.2023 r., nie otrzymałem jednak od Sunday Polska żadnego stanowiska ani nawet kopii ustaleń dokonanych przez audytora. Nikt też nie kontaktował się ze mną celem ustalenia warunków i terminu montażu instalacji. Z tego względu w dniu 3.02.2023 r. odstąpiłem od umowy nr 211081252/MK i zażądałem zwrotu kwoty 20244,-zł w terminie 14-tu dni od dnia 3.03.2023 r. SUNDAY POLSKA długo nie chciała zgodzić się na odstąpienie. Ostatecznie dniu 9 marca 2023 r. na zlecenie SUNDAY POLSKA zostały odebrane ode mnie panele fotowoltaiczne na palecie oraz wszystkie dostarczone wcześniej elementy montażowe systemu fotowoltaicznego. W ten sposób Spółka SUNDAY POLSKA jednoznacznie potwierdziła odstąpienie od umowy. Na moje ostateczne wezwanie do zwrotu kwoty 2044,-zł z dnia 27.03.2023. Sunday Polska pismem z dnia 27.03.2023 r., doręczonym za potwierdzeniem odbioru, zobowiązała się do zwrotu kwoty 2044,-zł do dnia 31.03.2023 r.. Pieniędzy tych do chwili obecnej nie otrzymałem. W dniu 13.04.2023. złożyłem SKARGĘ NA NIEUCZCIWE PRAKTYKI HANDLOWE do Mazowieckiego Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej w Warszawie. Przestrzegam przed nierzetelnością Spółki SUNDAY POLSKA !!!

cancel Nie polecam Sunday Polska

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Daria, Leszno. Dodano: 2/21/2023

Panele fotowoltaiczne założone 2 lata temu. Z piątku na sobotę podczas wiatru konstrukcja uległa zniszczeniu jeden panel leżał u sąsiada w ogrodzie, 3 zostały naderwane. Szczęście w nieszczęściu, że do jakieś tragedii nie doszło. Przy sobocie brak kontaktu, udało nam się osobiście ustalić, żeby zadzwonić po straż pożarną w celu zdjęcia 3 naderwanych paneli - zagrożenie. W poniedziałek odebrali telefon i oczywiście firma chce umyć całkowicie ręce, bo nie widzą problemu i twierdzą, że to nie z ich winy, no po prostu brak słów, gdzie tutaj ewidentnie był zły montaż. Najwcześniej w środę może sie zjawić firma, która zakładała panele, gdzie nie wiadomo jak na chwilę obecną to wszystko pracuję, a zapowiadają kolejne silne wiatry. Chciałam żeby ktoś się zjawił w ten sam dzień, bo jest to poważna sprawa a nie jakaś drobna usterka. Nikt już później nie raczył odebrać telefonu, ciekawe czy zjawią się w rzekomą środę. Nie polecam!!! Zostaliśmy z tak ogromnym problemem sami!

cancel Nie polecam Sunday Polska

Obsługa

1.0

Cena

2.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Katarzyna, Dobieszyn. Dodano: 1/26/2023

Nie polecam firmy SUNDAY. Od 8 tygodni nie potrafią naprawić mojej pompy ciepła, pomimo zapewnień, że robią wszystko ale nadal jest zimno w domu. GRATULACJE za takie traktowanie klientów. Na serwis czeka się po 7 -10 dni a w tym czasie radź sobie sam. zastanawiam się kto tej firmie dał znak TYERAZ POLSKA- WSTYD!!!!!!!!!

cancel Nie polecam Sunday Polska

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Rudolf, Bolszewo. Dodano: 10/10/2022

Wszystko pięknie ładnie do momentu podpisania umowy. FIRMA DNO OMIJAĆ Przyjeżdża podwykonawca montować panele. Niestety zaczęli mocować uchwyty do dachu (gont bitumiczny) bez jakiegokolwiek uszczelnienia . Narobili wiele dziur dodatkowo gdyż nie trafiali w krokwie. Do tego panele nie zgadzają się z moim zamówieniem - inna kolorystyka. Kable wiszą i dotykają dachu. Następnego dnia padało i dach od wewnątrz miał na deskach mokre plamy. Już w trakcie montażu sygnalizowałem te problemy wysyłałem zdjęcia ,ale albo pani nie odbiera albo sprawę przekaże dalej. Minęły dwa tygodnie i nikt mimo wielu telefonów i maili nie odezwał się w tej sprawie. Nie tędy droga. Kasować klienta a potem mieć go w ..... DRAMAT. Myślę że sprawa skończy się w sądzie.

cancel Nie polecam Sunday Polska

Obsługa

1.0

Cena

3.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Anna, Józefosław. Dodano: 9/26/2022

Ta firma to jakieś dno dna. -Przedstawicielka niekompetentna zamówiła panele fotowoltaiczne, które nie mieściły się na dachu i musiałam czekać ponad 3 tygodnie na inne, a przechowywać musiałam je w garażu, i przez ten okres nie mogłam parkować w garażu -W dniu montażu paneli / na który straciłam dzień urlopu/ okazało się, że nie da się zamontować paneli, bo nie dojechały bloczki obciążające z hurtowni, i montażyści pojechali do domu -Ponad to zamontowano popsute urządzenie do do pomiaru mocy foltowoltaiki / w połowie lipca 2022r. odbył się montaż /, i do tej pory, mimo pierwszej interwencji kilka dni po montażu, nie zostało nic zrobione. W międzyczasie zaproponowano mi inne urządzenie zastępcze, ale monter na widok tego urządzenia tylko się roześmiał i powiedział, że się to niczego nie nadaje. Do tej pory, mimo dziesiątek telefonów do serwisu – na infolinii odbiera telefon za każdym razem inna osoba i udaje zdziwioną, rozmowa kończy się na tym, że wszystko będzie przekazane dalej, ale kiedy będzie załatwione, nie jest w stanie nikt powiedzieć, a osoba odpowiedzialna za montaż – pod numerem tel. 725 438 128 – nie znam nazwiska, skutecznie unika odbierania telefonu. Przedstawicielka nie raczy odebrać telefonu wcale. Tak więc, przestrzegam wszystkich, w razie jakiejkolwiek reklamacji dotyczącej montażu fotowoltaiki w firmie sunday Polska, klienci zostaną sami z problemami, ta firma ma gdzieś klienta, po pełnej wpłacie za usługę.

cancel Nie polecam Sunday Polska

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

2.0

location Recenzent: Marian Woźniak, Służewo. Dodano: 8/2/2022

Dziękuje za montaż fotowoltaiki.Usługę wykonaliście jak przystało na Firmę wyróżnioną znakiem Teraz Polska. Szczególnie dziękuję Panu Marcinowi Kłodawskiemu.który w profesjonalny sposób załatwiał wszystkie etapy usługi.Jestem usatysfakcjonowany i polecam Wasze usługi. pozdrawiam Marian W.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Justyna, Magnuszew. Dodano: 5/18/2022

Założyliśmy dwie instalacje, zostały podłączone do sieci 21/04. 22/04 monitowałam już rozbieżne wskazania instalacji, wiec 25/04 został zamówiony audytor. 29/04 audytor stwierdził, że w jednej instalacji jest przerwa w obwodzie i dlatego generuje o połowę mocy mniej. Dodatkowo, instalacje były wykonanie niechlujnie. Od tego czasu 3 serwisy, zdjęte panele i założone ponownie (problem jest dalej), po czym dziś przyjeżdża nowa ekipa, która nie zrobiła nic - jedynie poinformowała, że trzeba zdjąć DRUGI RAZ panele i założyć je TRZECI raz - obłęd, ale to już za tydzień, bo nie mają czasu. Od miesiąca spędzam czas na infolinii, obietnice, że ktoś się zajmie problemem, ale chyba brak kompetentnych pracowników. Dużo nerwów na samym starcie, pieniądze wydane, a instalacja wadliwa. Dodam jeszcze, że od początku było brak 2 modułów wi-fi - jeden dotarł tydzień temu, drugi wczoraj, bo ktoś się pomylił i wysłał tylko 1 szt. Dziś Panowie serwisanci założyli drugą sztukę, której nie można dodać w aplikacji - powiedzieli, że zgłoszą do biura i ktoś doda ręcznie - oczywiście cały czas status offine.... Na każdym polu klapa. Ja rozumiem, że rzeczy mogą być wadliwe, mógł być źle zrobiony montaż, ale trzeba reagować i naprawiać, a w naszym przypadku przez prawie 4 tygodnie nie usunięto problemu, który powstał już na początku i dalej nie widać rozwiązania sytuacji, a my każdego dnia jesteśmy startni w te słoneczne dni.

cancel Nie polecam Sunday Polska

Obsługa

2.0

Cena

2.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Ewa, Kalisz. Dodano: 5/18/2022

Najgorsza firma na rynku. Nie polecam. Pieniądze wziąć pierwsi, a na dodatyk są drodzy. Obsługa klienta i dział reklamacji to prawdziwy koszmar. Wysłanie od jednego do drugiego. Zakładają sprzęt nowy, który wiedzą, że jest wadliwy. Około 4 miesiące od założenia instalacji nie działały. W ramach reklamacji dają bony. To już w ogóle jest upodlenie. Mogłam ja im zapłacić w bonach, a nie w gotówce. Kiedy pisałam i rozmawiałam o rozwiązaniu umowy wysłali bez pytania bony na 200 zł. a odpowiedzi żadnej, jak rozwiązać umowę. Robią co chcą i jak chcą. Teraz wiem, o innych firmach, które mogę polecić z czystem sumieniem. Natomiast Sunday Polska to najgorsza decyzja jaką podjęłam. NIE POLECAM I OSTRZEGAM przed tą firmą.

cancel Nie polecam Sunday Polska

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Bartłomiej Włodarczyk, Dąbrowa Górnicza. Dodano: 4/20/2022

Odradzam. Brak wsparcia posprzedazowego. Montują przestarzałe panele. Sam ich podwykonawca je odradza.

cancel Nie polecam Sunday Polska

Obsługa

2.0

Cena

2.0

Jakość

2.0

location Recenzent: Wiesław, Jasło. Dodano: 4/13/2022

Firma godna polecenia, współpraca z kierownikiem regionu Mateuszem J. bardzo dobra i konstruktywna, pełen profesjonalizm,super odejście do klienta. Po podpisaniu umowy bardzo szybki czas realizacji dostawy materiału oraz montażu.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Ewa, Trzebinia. Dodano: 4/6/2022

Doradca p.Janusz Kulas odpowiadał na wszelkie pytania konkretnie i rzeczowo. Wszelkie formalności zostały załatwione przez firmę.Ekipa montażowa bardzo sprawna, a przy tym miła i grzeczna. Cała inwestycja była przeprowadzona w ciągu 14-tu dni - do zamontowania licznika dwukierunkowego. Polecam, bo sama jestem zadowolona.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Magdalena, Podhorce. Dodano: 3/28/2022

Super doradztwo i opieka przedstawiciela pana Piotra Żuławskiego.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Magdalena, Podhorce. Dodano: 3/28/2022

Bardzo, godny polecenia - pan Piotr Żurawski

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Leszek, Tyczyn. Dodano: 2/16/2022

Witam, polecam Pana Jakuba Gutkowskiego jako profesjonalnego doradcę i przedstawiciela Firmy Sunday. Dzięki jego przygotowaniu merytorycznemu dowiedziałem się dużo o mojej instalacji, poprowadził mnie przez cały proces do podpisania umowy oraz wspiera po zamontowaniu instalacji. Firmę Sunday polecili mi znajomi, którzy byli zadowoleni ze współpracy podczas wykonywania ich własnej instalacji. Umówione spotkanie z przedstawicielem nastąpiło bardzo szybko i w trakcie profesjonalnego przedstawienia szczegółów instalacji podpisaliśmy umowę na dostawę i montaż. Dostawa nastąpiła już po dwóch tygodniach i montaż na drugi dzień po dostawie. Montaż wykonany został bardzo profesjonalnie, firma posegregowała odpady i posprzątała miejsce wykonania instalacji. Wszelkie formalności zostały obsłużone przez Firmę Sunday. Podsumowując - profesjonalnie i rzeczowo, na czas.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Maciej, Kaniów. Dodano: 12/6/2021

Firma solidna i godna polecenia. Od wizyty pana Radosława (polecam), poprzez zamówienie, wykonanie i montaż. Wszystko sprawnie i na najwyższym poziomie.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Marzysław, Odrano Wola. Dodano: 11/30/2021

Współpracę z Sunday w zakresie oferty i całego procesu zakupu i montażu mogę szczerze polecić. Profesjonalna obsługa przez doradcę p. Małgorzatę

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Mateusz, Sosnowiec. Dodano: 11/29/2021

Doradca profesjonalny wszystko szczegółowo omówił, dali upust, umowa podpisana zaraz na spotkaniu. Montaż w 14 dni było po wszystkim. Na każdym etapie informacja i pomoc. Kredyt tez u nich uruchomiliśmy.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Tomasz, Straszyn. Dodano: 11/28/2021

Firma godna polecenia.Od oferty aż po montaż na najwyższym poziomie.Fachowa pomoc, odpowiedzi na każde pytanie, doractwo i bardzo dobry kontakt na każdym etapie inwestycji.Polecam i pozdrawiam

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Sebastian, Jędrzejów. Dodano: 11/25/2021

Polecam firmę, profesjonalna obsługa i montaż paneli.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Joanna, Gocek. Dodano: 11/19/2021

Instalację mam od ponad roku i jestem bardzo zadowolona z działania. Tak jak zapowiadał przedstawiciel Sunday produkuje tyle ile pierwotnie zakładaliśmy. Z montażu też jestem zadowolona bo zrobili szybko, czysto i widać, że chłopaki wiedzą co robią i znają się na robocie. Poleciłam już paru znajomym handlowca Janusza Kulasa i każdy ma już zamontowaną instalację od Was. Oby więcej takich firm jak Sunday to wszystkim nam żyłoby się lepiej !

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Iwona, Platerów. Dodano: 11/2/2021

Bardzo profesjonalny doradca. Wszystko rzeczowo i sprawnie. Polecam.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Ewa, Siedlce. Dodano: 10/27/2021

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Sunday Polska. Mamy dwie instalacje od ponad roku. Wszystko przebiegło bezproblemowo i szybko. Błyskawiczny i profesjonalny montaż. Polecam serdecznie

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Halina, Sulistrowa. Dodano: 10/25/2021

Polecam 100 % firmę Sunday. Szybki kontakt. Montaz profesjonalnie na gruncie. Ładnie upięte kable. Doradca profesjonalny.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Damian, Sulistrowa. Dodano: 10/22/2021

Polecam firmę Sunday Polska. Bardzo dobry kontakt! Przedstawiciel wyjaśnił wszystko co trzeba. Ekipa do montażu też dobra. Wszystko ładnie i estetycznie nie wiszą kable jak to w niektórych instalacjach z innych firm... Polecam 100 % Już 2 raz korzystałem z tej firmy Raz dach a drugi raz grunt!!

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Tomasz, Bukowno. Dodano: 10/19/2021

Szybko, fachowo, profesjonalnie. Polecam

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Piotr, Sanok. Dodano: 10/14/2021

Polecam. Wszystko sprawnie i rzetelnie

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Antek, Białystok. Dodano: 10/11/2021

Polecam firmy ,super doświadczenie i kontakt.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Filip, Białystok. Dodano: 10/11/2021

Wysoko wykwalikowane ekipy monterski, świetna obsługa gorąco polecam.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Kasia, Justynów. Dodano: 10/11/2021

Bardzo dobry kontakt. Kompetentni pracownicy począwszy od doradcy, po montażystów. W ciągu dwóch tygodni po podpisaniu umowy cieszymy się własną elektrownia :) serdecznie polecam!

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Iwona, Warszawa. Dodano: 10/7/2021

Wysoko wykwalifikowani pracownicy SUNDAY POLSKA spełnią Państwa wymagania odnośnie energii odnawialnej. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Sylwester, Ujście. Dodano: 9/27/2021

Doradcy byli profesjonalni i bardzo mili, pod każdym względem merytorycznym jestem bardzo zadowolony, i mam stały kontakt

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Sławomir J., Trzcianka. Dodano: 9/24/2021

Profesjonalny doradca pomógł mi dobrać odpowiednią dla mnie instalacje. Montaż, nie dość, że już 2 tygodnie po podpisaniu umowy, to odbył się bardzo sprawnie i bezproblemowo. Polecam serdecznie firme Sunday Polska.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Tomasz Wrona, Kobiór. Dodano: 9/23/2021

Profesjonalne doradztwo,solidność wykonania. Dobra cena. Wysoka jakość urządzeń. To główne cechy firmy SUNDAY POLSKA. Gorąco polecam.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Mirka, Łeba. Dodano: 9/22/2021

Serdecznie polecam, bardzo szybko i sprawnie, nader miła obsługa. Gorąco polecam panią Anię Ciszak, która wszystko wyjaśniła zjawiskowo w najdrobniejszym szczególe. Opiekuje się nami do tej pory, jeśli mamy jakieś pytania nigdy nie zostajemy bez odpowiedzi. Ekipa montażowa do pozazdroszczenia, sprawnie szybko i czysto, kabelki niewidoczne. Pełna kultura.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Ilona, Kodeń. Dodano: 9/20/2021

Firma godna polecenia. Jesteśmy zadowoleni z całego przebiegu załatwiania spraw z instalacja. Doradca... Pełen profesjonalizm. Polecamy...

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Łukasz, Żychlin. Dodano: 9/15/2021

Firma godna polecenia. Solidnie przygotowany projekt foto jak i pompy ciepła. Profesjonalne podejście do klienta. Każdy etap prac potwierdzony mailowo jak i smsem. Wnioski na dofinansowanie sprawnie złożone przez Sunday. Coraz mniej tak dobrych firm. Bardzo fajne ekipy monterskie. Polecam! #EnergiaOdSunday

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Wiesław, Połaniec. Dodano: 9/10/2021

Jestem bardzo zadowolony z firmy sunday. Serdecznie polecam

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Iwona, Białystok. Dodano: 9/10/2021

Gorąco polecam współpracę z Panem Kamilem Kamińskim z Białegostoku, rzetelny i rzeczowy doradca, na każdym etapie dba o swojego klienta. Szybki kontakt telefoniczny, nawet jeśli nie może odebrać oddzwania w przeciągu godziny maksymalnie. Choć z przyczyn ode mnie niezależnych musiałam odstąpić od wykonania instalacji na razie, na pewno gdy sytuacja się wyklaruje ponownie podejmiemy współpracę. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę, za dotychczas zrealizowany etap, jak również doradcę.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

4.0

location Recenzent: Bogumił, Świerzenko. Dodano: 9/10/2021

Polecam,doradca bardzo profesjonalny

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

3.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Katarzyna, Linowo. Dodano: 9/8/2021

Bardzo dobry kontakt z Panem który sprzedaje ich produkty wszystko wyjasnione od A do Z Gorąco Polecam

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

4.0

location Recenzent: Artur, Dobra. Dodano: 9/2/2021

Bardzo profesjonalna i szybka usługa włącznie z szybkim załatwieniem kredytu na fotowoltaikę, opieka przedstawicieli na każdym kroku, gorąco polecam!

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Bernadeta Karpinska, Kamień Krajeński. Dodano: 8/2/2021

Jestem bardzo zadowolona z p ani Angeliny Osiewalskiej za profesjonalną obsługę i odpowiedź na zadane pytania nie muszę nic załatwiać firma robi to za mnie Panowie którzy montowali panele super polecam

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Sunday Polska z dn. 8/24/2021

Pani Bernadeto, dziękujemy za opinię :)

location Recenzent: Barbara, Chodzież. Dodano: 7/29/2021

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasz doradca Pan Artur Sudoł potrafił doradzić i odpowiedzieć na każde nasze pytanie- dziękujemy.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Sunday Polska z dn. 8/24/2021

Pani Barbaro, cieszymy się, że są Państwo zadowoleni!

location Recenzent: Paweł, Lublin. Dodano: 6/16/2021

Spotkanie i realizacja bardzo sprawnie. Doradzili też przy wyborze strony dachu bo nie było to takie oczywiste na początku.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Sunday Polska z dn. 8/24/2021

Panie Pawle, dziękujemy za miłe słowa!

location Recenzent: Grażyna, Kruszyn. Dodano: 5/31/2021

Jestem bardzo zadowolona zdoradcy Pani Andżeliki Osiewalskiej . Podczas spotkania wprowadziła nas w świat fotowoltaniki.Odpowiedziała na każde nasze pytanie.Wyjaśniła każdą naszą wątpliwość.Umowę podpisaliśmy tego samego dnia W tygodniu panele były już na dachu.Myślę że podjęliśmy dobrą decyzję zakładając instalacje z firmą Sinsay.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

4.0

reply

Odpowiedź od Sunday Polska z dn. 8/24/2021

Pani Grażyno, dziękujemy za udaną współpracę :)

location Recenzent: Michał, Skawina. Dodano: 2/26/2021

Kupiłem od nich instalację w ubiegłym roku. Założyli mi ją w tydzień od podpisania umowy i doradzili fajne czarne panele - dzięki Panie Januszu :) Żona jest zadowolona z wyglądu sprzętu na dachu a ja mogę polecić już po jakimś czasie, że wszystko działa i produkuje prąd. Polecam z czystym sumieniem.

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Sunday Polska z dn. 5/10/2021

Panie Michale, dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że zarówno Pan, jak i Pańska żona, są zadowoleni z naszych usług. Pozdrawiamy!

location Recenzent: Grzegorz P., Szczurowa. Dodano: 12/1/2020

Przedstawiciel przedstawił mi oferte ,po namyśle skorzystałem z ich usług jestem zadowolony wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Instalacja jest już zamontowana wszystkimi dokumentami zajeła się firma sunday polska jeżeli chodzi o dotacje i zgłoszenie do firmy dostarczającej energie o wymiane licznika na dwukierunkowy.Jestem zadowolony z obsługi firmy sunday polska i kontaktu z przedstawicielem…. Pozdrawiam

check Polecam Sunday Polska

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od Sunday Polska z dn. 12/4/2020

Panie Grzegorzu, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej współpracy! Dziękujemy za pozostawienie Pańskiej opinii. Pozdrawiamy!

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Sunday Polska na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Sunday Polska?