Menu

SVERINUS Energy S. A.

Sverinus Energy to zespół ludzi ceniących sobie ekologię. Montujemy elektrownie fotowoltaiczne tam, gdzie potrzebują tego nasi klienci. Działamy na terenie całego kraju od 2015 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości.

9 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Warszawa

SVERINUS Energy S.A. zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa, doboru i montażu instalacji PV dla domu, firmy i gospodarstwa rolnego. Od "A do Z" zajmujemy się instalacjami PV, od złożenia oferty aż po montaż. Udzielamy obsługi pomontażowej, gdy wystąpi taka potrzeba. Dzięki temu kontrolujemy proces i jego jakość na każdym etapie.
Montujemy elektrownie fotowoltaiczne tam, gdzie potrzebują tego nasi klienci. Działamy na terenie całego kraju od 2015 roku. Dzięki długoterminowej i partnerskiej współpracy z dostawcami elementów wchodzących w skład zestawów fotowoltaicznych, możemy zaoferować najbardziej innowacyjne produkty dostępne na rynku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie to gwarancja najwyższego poziomu wykonania i jakości każdej inwestycji.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów Indywidualnych oraz Przedsiębiorców, dla których energia słoneczna, to najlepsza alternatywa dla konwencjonalnych metod produkcji prądu. Wykorzystanie technologii PV to zarówno dbałość o środowisko naturalne, jak i realne obniżenie wysokości rachunków za energię elektryczną.

Etapy współpracy:

- bezpłatny audyt – na podstawie przekazanych informacji przygotujemy raport analizujący parametry techniczne, szacujący możliwości montażu, opcjonalnie rekomendujący alternatywne rozwiązania.
- wsparcie w złożeniu wniosków na dotacje- inwestycje mające na celu wytwarzanie energii ze źródeł odnawialnych są dofinansowywane przez różne instytucje. Sprawdzamy, jakie dodatkowe programy (poza ogólnokrajowymi) są dostępne w danym regionie.
- indywidualny projekt – podobnie, jak w przyrodzie – nie ma dwóch identycznych instalacji. Przygotowując wycenę bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty, aby system fotowoltaiczny był jak najbardziej wydajny.
- montaż instalacji – dopasowujemy termin instalacji do terminarza Klientów.
- szkolenie– obsługa systemów fotowoltaicznych jest łatwa, natomiast zdajemy sobie sprawę, że jak każdą nowość, trzeba się jej nauczyć. Z chęcią odpowiemy na każde pytanie.
- pomoc w złożeniu dokumentacji do obecnego operatora–dotyczy zgłoszenia podłączenia instalacji paneli fotowoltaicznych w celu wymiany licznika na dwukierunkowy oraz podpisania nowej umowy z siecią energetyczną, która będzie regulowała warunki przekazywania nadwyżek wyprodukowanej energii elektrycznej.
- serwis i obsługę pomontażową – na każdy wykonany montaż dajemy ośmioletnią gwarancję.
- korzystny kredyt lub leasing w Banku PKO S.A.
 

SVERINUS Energy S. A. pracuje z producentami:

SVERINUS Energy S. A. korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje SVERINUS Energy S. A.

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez SVERINUS Energy S. A.

Adres SVERINUS Energy S. A.

Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa

SVERINUS Energy S. A. - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o SVERINUS Energy S. A.

SVERINUS Energy S. A. nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz SVERINUS Energy S. A. na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz SVERINUS Energy S. A.?