Menu

Twoja Energia

5.0

(1 ocen)

Top company medal

Najlepiej oceniany

Zajmiemy się kompleksową realizacją projektów fotowoltaicznych, od wstępnej, bezpłatnej oceny lokalizacji, przez montaż, aż po uruchomienie instalacji. Gwarantujemy aceptację instalacji przez Zakład Energetyczny. Mamy świetne ceny, najwyższej jakości komponenty (tylko UE) oraz fachowe ekipy montażowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty instalacji na raty 0% na 36 miesięcy. 

location-dark Warszawa

Twoja Energia Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych od 2014 roku. Jesteśmy z klientem na wszystkich etapach realizacji - począwszy od wstępnej analizy lokalizacji, poprzez wykonanie projektu, dostawę komponentów, montaż i uruchomienie, kończąc na skoordynowaniu z zakładem energetycznym przyłączenia instalacji fotowoltaicznej – pomagamy również w pozyskaniu dofinansowania na realizację inwestycji. Dzięki inwestowanie w najwyższej jakości komponenty oraz doświadczoną kadrę projektantów i instalatorów, nasze instalacje będą bezawaryjnie funkcjonować przez wiele lat.


Do końca 2017 roku Twoja Energia zamontowała instalacje fotowoltaiczne o mocy ponad 1500 kWp i może pochwalić się 100% zadowolonych klientów. Poza montażem mikroinstalacji, nasze doświadczenie obejmuje również realizację dużych inwestycji z udziałem środków pochodzących z Unii Europejskiej m.in. 2 farm wiatrowych o łącznej mocy 8,5 MW oraz farmy fotowoltaicznej o mocy 920 kWp. Jesteśmy obecnie jedną z najprężniej rozwijających się firm w branży fotowoltaiki w Polsce.

Adres Twoja Energia

Felińskiego 40/1, 05-077 Warszawa

Twoja Energia - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Twoja Energia

top-company-medal

100% POLECANY

5.0
Ilość recenzji: 1

Jakość

5.0

Cena

5.0

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Jarek D, Warszawa. Dodano: 5/9/2019

Bardzo fachowe podejście do tematu, szybka i sprawna realizacja, pomoc na każdym etapie realizacji, od projektu po wykonanie, jak i najważniejsze - pomoc w uzyskaniu dotacji.

check Polecam Twoja Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Twoja Energia na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Twoja Energia?