COVID-19: Czy to dobry czas na inwestycję w fotowoltaikę?

Twoja Energia


5.0 Najlepiej oceniany 1 ocen

Zajmiemy się kompleksową realizacją projektów fotowoltaicznych, od wstępnej, bezpłatnej oceny lokalizacji, przez montaż, aż po uruchomienie instalacji. Gwarantujemy aceptację instalacji przez Zakład Energetyczny. Mamy świetne ceny, najwyższej jakości komponenty (tylko UE) oraz fachowe ekipy montażowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty instalacji na raty 0% na 36 miesięcy. 

Twoja Energia Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową realizacją instalacji fotowoltaicznych od 2014 roku. Jesteśmy z klientem na wszystkich etapach realizacji - począwszy od wstępnej analizy lokalizacji, poprzez wykonanie projektu, dostawę komponentów, montaż i uruchomienie, kończąc na skoordynowaniu z zakładem energetycznym przyłączenia instalacji fotowoltaicznej – pomagamy również w pozyskaniu dofinansowania na realizację inwestycji. Dzięki inwestowanie w najwyższej jakości komponenty oraz doświadczoną kadrę projektantów i instalatorów, nasze instalacje będą bezawaryjnie funkcjonować przez wiele lat.


Do końca 2017 roku Twoja Energia zamontowała instalacje fotowoltaiczne o mocy ponad 1500 kWp i może pochwalić się 100% zadowolonych klientów. Poza montażem mikroinstalacji, nasze doświadczenie obejmuje również realizację dużych inwestycji z udziałem środków pochodzących z Unii Europejskiej m.in. 2 farm wiatrowych o łącznej mocy 8,5 MW oraz farmy fotowoltaicznej o mocy 920 kWp. Jesteśmy obecnie jedną z najprężniej rozwijających się firm w branży fotowoltaiki w Polsce.

Skontaktuj się z Twoja Energia


Twoje dane (nigdy nie wyślemy ich nigdzie bez Twojej zgody)
+ Drugi telefon (opcjonalnie)

Lokalizacja instalacji (abyśmy mogli połączyć Cię z firmami w okolicy)

Powiedz nam o swoim projekcie
Czym pokryty jest dach? Czy dom jest w budowie? Czy reprezentujesz firmę?
pln/mies.

  Prześlij moje zapytanie do podobnych firm


  Akceptuję Regulamin oraz Politykę Prywatności

Twoje dane są bezpieczne

1 ocen

100% POLECANY 5.0

Recenzent: Jarek D, Warszawa. Dodano: 5/9/2019

Bardzo fachowe podejście do tematu, szybka i sprawna realizacja, pomoc na każdym etapie realizacji, od projektu po wykonanie, jak i najważniejsze - pomoc w uzyskaniu dotacji.

Obsługa 5.0 Cena 5.0 Jakość 5.0

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone