Menu

VIMA Energia verified

4.8

(3 ocen)

Top company medal

Najlepiej oceniany

VIMA Energia to >> kompleksowe instalacje fotowoltaiczne dla firm i odbiorców indywidualnych > magazyny energii > zasilanie gwarantowane i awaryjne > instalacje elektryczne > stacje ładowania pojazdów elektrycznych/ładowarki domowe do samochodów elektrycznych > konstrukcje nośne.Klienci cenią nas za fachowość, rzetelność, zaangażowanie w projekt, profesjonalną obsługę. Niezmiennie.

9 lat doświadczenia

5-15 pracowników

>500 realizacji

location-dark Raszyn

VIMA Energia >> działamy w branży PV od 2015 roku. Kompetencje nasze rozwijamy równolegle do zmieniających się technologii. Większość naszych instalacji stanowią elektrownie słoneczne powyżej 20kWp. Realizujemy projekty kompleksowo, od projektu i uzgodnień procesu ofertowego do zgłoszenia odbioru i p/poż.

Pracownicy nasi posiadają certyfikaty Instalatorów OZE (UDT) od 2015 r., specjalistyczne Fronius i SolarEdge, uprawnienia elektryczne oraz szkolenia BHP w zakresie prac na wysokości.

Integrujemy elektrownie fotowoltaiczne z magazynami energii, zasilaniem gwarantowanym (UPS) i awaryjnym (agregaty prądotwórcze) oraz innymi źródłami energii. Projektujemy instalacje dachowe, naziemne, w ogrodzeniach. Stawiamy dedykowane konstrukcje zadaszeń garażowych i wiat parkingowych dostosowane do montażu paneli.

Stale monitorujemy rynek producentów i rozwiązań technologicznych branży PV, dzięki czemu gwarantujemy maksymalną efektywność realizowanych instalacji.

Odważnie mówimy, że cena ma wpływ na jakość. Oferujemy rozwiązania wyłącznie dobre lub najlepsze, zawsze w idealnych proporcjach do ceny. Rekomendowane przez nas rozwiązania szczegółowo uzasadniamy. Bierzemy odpowiedzialność za realizowane projekty. Instalacje nasze obejmujemy monitoringiem, serwisem i gwarancją z SLA na czas reakcji.

Każdą instalację formalizujemy Umową, Projektem technicznym, Protokołem zdawczo-odbiorczym i Dokumentacją p/poż. W przypadku wymagań ze strony Klienta przygotowujemy szczegółowe instrukcje BHP dla prowadzonych prac wraz z oznaczeniami w częściach wspólnych budynków komercyjnych.

Realizujemy audyty instalacji fotowoltaicznych.

 

Rekomendowany instalator

Ten instalator jest doświadczony na rynku fotowoltaicznym. Ponadto, uzyskał dobre opinie od klientów

Top company
  • Pracuje tylko na sprawdzonych komponentach
  • Posiada certyfikaty UDT i SEP
  • Posiada sprawdzone pozytywne opinie od byłych klientów
  • Ranking co najmniej 4.5 / 5

VIMA Energia pracuje z producentami:

VIMA Energia korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje VIMA Energia

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez VIMA Energia

Adres VIMA Energia

Na Skraju 75, 05-090 Raszyn

VIMA Energia - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o VIMA Energia

top-company-medal

100% POLECANY

4.8
Ilość recenzji: 3

Jakość

5.0

Cena

5.0

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Sebastian, Zaborów. Dodano: 1/18/2024

Profesjonalne podejście do klienta od etapu oferty po realizację i uruchomienie. Na etapie oferty rozwiane wszelkie wątpliwości, odpowiedzi/wyjaśnienia na etapie doboru i projektu - rzeczowo i wyczerpująco. Ekipa montażowa zdyscyplinowana i pracująca z należytą starannością. Sprawny i rzetelny montaż. Instalacja PV uruchomiona i działa 2 lata bez zastrzeżeń. Polecam usługi VIMA.

check Polecam VIMA Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Marek, Raszyn. Dodano: 11/2/2022

Mogę szczerze polecić firmę Vima Energia, wycena jak i kontakt z firmą bardzo sprawny i profesjonalny. Cena może wydawać się lekko większa na tle konkurencji, aczkolwiek warto z uwagi na staranność wykonania i profesjonalizm. Kable jak i wszelkie podłączenia wykonane nienagannie. Skrzyneczki z bezpiecznikami uporządkowane. Fotowoltaika działa z pełną wydajnością.

check Polecam VIMA Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Maciej, Józefów. Dodano: 7/14/2021

Instalacja została zaprojektowana i zainstalowana szybko i sprawnie. Polecam

check Polecam VIMA Energia

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz VIMA Energia na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz VIMA Energia?