Menu

VIMA Energia verified

VIMA Energia to >> kompleksowe instalacje fotowoltaiczne dla firm i odbiorców indywidualnych > magazyny energii > zasilanie gwarantowane i awaryjne > instalacje elektryczne > konstrukcje nośne. Klienci cenią nas za fachowość, rzetelność, zaangażowanie w projekt, profesjonalną obsługę.

6 lat doświadczenia

5-15 pracowników

>500 realizacji

location-dark Raszyn

VIMA Energia >> działamy w branży PV od 2015 roku. Kompetencje nasze rozwijamy równolegle do zmieniających się technologii. Większość naszych instalacji stanowią elektrownie słoneczne powyżej 20kWp. Realizujemy projekty kompleksowo, od projektu i uzgodnień procesu ofertowego do zgłoszenia odbioru i p/poż

Integrujemy elektrownie fotowoltaiczne z magazynami energii, zasilaniem gwarantowanym (UPS) i awaryjnym (agregaty prądotwórcze) oraz innymi źródłami energii. Projektujemy instalacje dachowe, naziemne, w ogrodzeniach. Stawiamy dedykowane konstrukcje zadaszeń garażowych i wiat parkingowych dostosowane do montażu paneli.

Stale monitorujemy rynek producentów i rozwiązań technologicznych branży PV, dzięki czemu gwarantujemy maksymalną efektywność realizowanych instalacji.

Odważnie mówimy, że cena ma wpływ na jakość. Oferujemy rozwiązania wyłącznie dobre lub najlepsze, zawsze w idealnych proporcjach do ceny. Rekomendowane przez nas rozwiązania szczegółowo uzasadniamy. Bierzemy odpowiedzialność za realizowane projekty. Instalacje nasze obejmujemy monitoringiem, serwisem i gwarancją z SLA na czas reakcji.

Każdą instalację formalizujemy Umową, Projektem technicznym, Protokołem zdawczo-odbiorczym i Dokumentacją p/poż. W przypadku wymagań ze strony Klienta przygotowujemy szczegółowe instrukcje BHP dla prowadzonych prac wraz z oznaczeniami w częściach wspólnych budynków komercyjnych.

Pracownicy nasi posiadają certyfikaty Instalatorów OZE (UDT), specjalistyczne Fronius i SolarEdge, uprawnienia elektryczne oraz szkolenia BHP w zakresie prac na wysokości.

VIMA Energia pracuje z producentami:

VIMA Energia korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje VIMA Energia

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez VIMA Energia

Adres VIMA Energia

Na Skraju 75, 05-090 Raszyn

VIMA Energia - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o VIMA Energia

VIMA Energia nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz VIMA Energia na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz VIMA Energia?