Menu

Woltair verified

Naszą misją jest zapewnienie, aby nowa generacja urządzeń energetycznych była łatwo dostępna dla każdego. Nasza platforma cyfrowa umożliwia klientom łatwe i przyjemne doświadczenie, od wyboru najbardziej odpowiedniego rozwiązania po bezproblemową instalację i późniejszy serwis. Nie jesteśmy uzależnieni od żadnego z producentów. Ceny porównujemy obiektywnie i niezależnie.

3 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Warszawa

WOLTAIR to dynamiczny startup o wysokim wzroście, zatrudniający ponad 170 osób, który przynosi rewolucję w branży HVAC i energetyce budowlanej. Działamy z sukcesem na rynku czeskim od ponad 3 lat osiągając rocznie 4 krotny wzrost, a obecnie wkraczamy na rynek polski. W 2021 roku zainstalowaliśmy ponad 1000 pomp ciepła i dodaliśmy do naszego portfolio panele fotowoltaiczne oraz carporty.


 

Naszą misją jest zapewnienie, aby nowa generacja urządzeń energetycznych budynków była łatwo dostępna dla każdego. Nasza platforma cyfrowa gwarantuje klientom bezproblemowe i przyjemne doświadczenie - od wyboru najbardziej odpowiedniego rozwiązania do bezproblemowej instalacji. Współpracujemy bezpośrednio z topowymi producentami m.in: Alpha Innotec, Buderus, Vaillant, Viessmann. Posiadamy własne magazyny, które gwarantują terminowość realizacji.


 

Wierzymy w to, że prawdziwa sprzedaż to pomaganie ludziom. Wiemy, że wysokie standardy sprzedaży oraz obsługi klienta dają satysfakcję, zadowolenie z pracy i pozytywne rekomendacje klientów. W naszym procesie skupiamy się na identyfikacji potrzeb oraz doborze właściwych rozwiązań..

Woltair pracuje z producentami:

Woltair korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Woltair

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Woltair

Adres Woltair

Szyszkowa 35/37, 02-285 Warszawa

Woltair - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Woltair

Woltair nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Woltair na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Woltair?