Menu

POWER-SUN.PL verified

Jesteśmy firmą instalatorską Power-Sun.pl (Gredo Sp.z o.o.). Działamy głównie na Opolszczyźnie oraz w Kotlinie Kłodzkiej. Nasza aktualna baza mieści się w Nysie. Posiadamy 3 własne ekipy montażowe w Nysie, Prudniku i Opolu. Doradzimy, dobierzemy instalację i załatwimy formalności.

22 lat doświadczenia

5-15 pracowników

>500 realizacji

location-dark Nysa

Jesteśmy firmą rodzinną. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się traktować go tak, jak my chcielibyśmy być traktowani. Poprzez to, że sami szukamy sobie klientów (omijając sprzedażowców z wielkimi prowizjami) możemy zaoferować konkurencyjne ceny. Najwięcej realizacji wykonaliśmy na Opolszczyźnie oraz na Dolnym Śląsku (w szczególności w Kotlinie Kłodzkiej). Właściciel firmy - Grzegorz Grębowiec osobiście dogląda każdej naszej realizacji. Jeśli szukasz konkretnej firmy z regionu i nie chcesz czekać miesiącami na termin realizacji, a także mieć dobry kontakt z wykonawcą w procesie tworzenia swojej instalacji odezwij się do nas. Do tematu podchodzimy komplekoswo, załatwiamy wszystko od A do Z.

POWER-SUN.PL pracuje z producentami:

POWER-SUN.PL korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje POWER-SUN.PL

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez POWER-SUN.PL

Adres POWER-SUN.PL

Armii Krajowej 15, 48-300 Nysa

POWER-SUN.PL - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o POWER-SUN.PL

POWER-SUN.PL nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz POWER-SUN.PL na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz POWER-SUN.PL?