Menu

Najlepsi monterzy fotowoltaiki - województwo opolskie

Fotowoltaika w województwie opolskim, gdzie istnieje wiele firm oferujących montaż paneli słonecznych, nie jest jakąś szczególnie popularną branżą w porównaniu do innych regionów Polski (biorąc pod uwagę zarówno liczbę przedsiębiorstw z branży paneli solarnych, jak i ilość działających instalacji w tym rejonie). Być może jest to spowodowane tym, że opolskie jest najmniejszym województwem w kraju oraz posiada najmniejszą liczbę mieszkańców ( około 1 miliona – dla porównania woj. śląskie, gdzie instalacje fotowoltaiczne są bardzo powszechne - 4,5 mln ).  Z drugiej strony jest to jedno z bardziej słonecznych regionów kraju. W praktycznie całym województwie nasłonecznienie przekracza 1000 kWh/m2 , a w niektórych rejonach nawet 1100 kWh/m2, co przekłada się na wysoką opłacalność paneli fotowoltaicznych w tym regionie.

Najwięcej firm montujących panele słoneczne na miejsce swojej siedziby wybrało stolicę województwa - Opole. Sporo przedsiębiorstw jest zlokalizowana w okolicy takich miast jak Kędzierzyn-Koźle, Brzeg czy Nysa. 

Aby zmniejszyć koszty instalacji  w województwie opolskim możliwe jest dofinansowanie paneli słonecznych. Jednak ze względu na zmieniające się co jakiś czas formy wsparcia, polecamy zasięgnąć aktualnych informacji w WFOŚiGW w Opolu i odpowiednim dla Twojej lokalizacji urzędzie miasta, gminy czy starostwie powiatowym.

Jak wskazuje Ministerstwo Rozwoju, woj. opolskie jest obecnie liderem, wraz z wielkopolskim oraz pomorskim, w wykorzystaniu funduszy unijnych na odnawialne źródła energii (m.in. na panele solarne). 

Instalacje fotwoltaiczne występują w województwie opolskim głównie w okolicach Opola, Kędzierzyna-Koźla oraz w gminie Zębowice. 

Firmy znajdujące się w naszej bazie danych ,działające na rynku fotowoltaiki, które znajdziesz poniżej, oferują zróżnicowane ceny paneli słonecznych, dlatego polecamy zamówienie darmowej oferty instalacji PV, dzięki czemu będziesz mógł wybrać dla siebie najlepszą firmę.

Top company

Rekomendowani instalatorzy fotowoltaiki

Rekomendowani przez nas instalatorzy paneli fotowoltaicznych zostali sprawdzeni na podstawie ponad 20 kryteriow. Podpisujac z nimi umowe, mozesz byc pewny, ze cały proces pojdzie gładko.

recommended Polecany instalator

Pamach
5.0

(Oceny: 4)

location Ligota Turawska

Pamach. Jesteśmy ekspertami w fotowoltaice. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Oferujemy najlepszy sprzęt i niską cenę. Zwrot inwestycji do 7 lat. 

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
POWER-SUN.PL

location Nysa

Jesteśmy firmą instalatorską Power-Sun.pl (Gredo Sp.z o.o.). Działamy głównie na Opolszczyźnie oraz w Kotlinie Kłodzkiej. Nasza aktualna baza mieści się w Nysie. Posiadamy 3 własne ekipy montażowe w Nysie, Prudniku i Opolu. Doradzimy, dobierzemy instalację i załatwimy formalności.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
EPG Eco o. Brzeg

location Brzeg

Fotowoltaika dla Twojego domu i biznesu. Dzięki zespołowi i współpracy z certyfikowanymi partnerami z całej Polski dostarczamy rozwiązania najwyższej jakości, pozwalając klientom redukować koszty rachunków za prąd.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Orion Energy

location Opole

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej realizacji i bezproblemowej pracy instalacji to zapraszamy do kontaktu.. Nasz stand to: komponenty wysokiej jakości, projekt w cenie, nadzór inżyniera elektryka, pomiary, termowizja.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil

recommended Polecany instalator

En-Sky
5.0

location Popielów

20-to letnie doświadczenie w energetyce zawodowej Profesjonalizm, sumienność i rzetelność w konkurencyjnej cenie. Współpraca z największymi dostawcami sprawdzonych podzespołów. Wielotetnia gwarancja. Kompleksowa obsługa od projektu po wykonawstwo Uprawnienia E, D, Budowlane, UDT

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil

recommended Polecany instalator

WDS Energy
4.9

location Opole

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie instalacji fotowoltaicznych i instalacji grzewczych z dużym naciskiem na odnawialne źródła energii. Nasze rozwiązania są indywidualnie dobierane do potrzeb klienta.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
JUNGER S.C.

location Dobrzeń Wielki

Jesteśmy firmą usługową działającą w branży grzewczej i sanitarnej od roku 1992. Na lokalnym rynku zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Instalacje fotowoltaiczne montujemy od 2019 roku. Dostarczamy najwyższej jakości urządzenia w konkurencyjnej cenie.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Craftco Energy sp. z o.o.

location Nysa | nyski | OPOLSKIE

Firma CRAFTCO Energy powstała w 2014 roku. Zaangażowani jesteśmy obecnie w kilka dużych projektów PV. Naszą ideą jest wspieranie rozwoju niezależnych źródeł energii poprzez propagowanie w Polsce instalacji PV opartych o energię ze słońca.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
"WOLAS" Dobra Energia

location Dobrodzień

Jesteśmy lokalną firmą instalacyjną. Tworzymy zespół składający się z dwóch ekip monterskich. Oferujemy szeroki wybór modułów i falowników czołowych producentów takich jak : LG, Sharp, Longi, JA Solar, Trina Solar, Fronius, Solaredge, Huawei

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Enter Energy

location Namysłów

Enter Energy to kompleksowa usługa montażu instalacji fotowoltaicznych. Bazując na naszym doświadczeniu stworzyliśmy produkt, który łączy zarówno wysoką jakość montowanych komponentów a także atrakcyjne ceny.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
HYMON ENERGY OPOLE

location OPOLE

Hymon Energy. Jesteśmy zgraną drużyną, dlatego realizujemy  instalacje z należytą starannością . Mamy własne ekipy montażowe, które mają doświadczenie od lat! Można nam zaufać. 

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Premium Sales Group sp. z o.o.

location Opole

W sposób profesjonalny, prosty i kompleksowy przeprowadzimy Cię przez proces inwestycji we własną elektrownię fotowoltaiczną, tak byś jak najszybciej cieszył się swoimi oszczędnościami!

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
EM Electric

location Łężce

Kompleksowe usługi fotowoltaiczne i elektroinstalacyjne. Darmowy audyt, doradztwo, montaż, serwis, obsługa dotacji.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
PHU Soltra

location Opole

PHU Soltra INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA "POD KLUCZ"

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil