Menu

DEK SOLAR

DEK SOLAR -Zajmujemy się dostawą najlepszych podzespołów do instalacji fotowoltaicznych wraz z montażem. Sami montujemy nasze instalacje. Nasi montażyści to ludzie zawodowo zajmujący się montażami dachów. Elektrycy od wielu lat pracują przy instalacjach elektrycznych i pomiarach

1-5 pracowników

>500 realizacji

location-dark Hajnówka

Jako DEK SOLAR tworzymy zgrany i doświadczony zaspół pasjonatów w dziedzinie FOTOWOLTAIKI. Instalacja zlecona właśnie DEK SOLAR daje gwarancje profesjonalnie wykonanego montażu. Nasza ekipa składa się z ludzi, którzy zawodowo od wielu lat montują dachy na budynkach mieszkalnych co daje gwarancje dobrze przeprowadzonych prac instalacyjnych profili montażowych jak i samych paneli. Co do instalacji elektrycznej Nasi elektrycy to specjaliści od instalacji elektrycznych, zabezpieczeń i pomiarów wykonanych przez siebie instalacji.

Firma DEK SOLAR pracuje tylko i wyłącznie, na sprawdzonych podzespołach instalacji fotowoltaicznej. Moduły znanych i popularnych firm z grupy Tier 1 , ale również paneli skłądanych w europie. Co do falowników to oferujemy wyłącznie te najlepszej jakości.

DEK SOLAR pracuje z producentami:

DEK SOLAR korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje DEK SOLAR

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez DEK SOLAR

Adres DEK SOLAR

Lipowa 69b, 17-200 Hajnówka

DEK SOLAR - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o DEK SOLAR

DEK SOLAR nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz DEK SOLAR na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz DEK SOLAR?