Menu

Najlepsi instalatorzy na Podlasiu

Fotowoltaika w Polsce do coraz bardziej popularne źródło “zielonego prądu”. Energia pozyskiwana z promieni słonecznych jest przyjazna dla środowiska, a Ty zyskujesz spore oszczędności dzięki własnej mini elektrowni. Czy opłaca się instalować panele fotowoltaiczne w województwie podlaskim? Jak wybrać dobrą firmę instalującą PV?

Nasłonecznienie w podlaskim

Nasłonecznienie w północnej i wschodniej części regionu to 1100 kWh/m2, w pozostałej - 1000 kWh/m2 - co stawia Podlasie wysoko na liście najlepiej nasłonecznionych województw w Polsce. Pomimo stosunkowo niskiej ilość mieszkańców, działa tu już sporo instalacji fotowoltaicznych. Białystok, Kolno, Hajnówka, Suwałki, Augustów - to miejscowości w których odnotowano znaczący wzrost instalacji.

Gdzie w woj. podlaskim można znaleźć firmy świadczące usługi w branży instalacji PV? Suwałki, Białystok, Augustów, oraz okoliczne mniejsze miejscowości to najczęstsze lokalizacje. Poniżej znajdziesz pełną listę najlepszych instalatorów na Podlasiu.

Decydując się na instalacje fotowoltaiczną warto sprawdzić dostępne dofinansowania, w tym dotacje unijne na PV. Znacząco zmniejszy to koszty, a oczekiwany zwrot inwestycji nastąpi szybciej. Już w 2017 roku największe jak dotąd dotacje na Podlasiu trafiły do gmin Mońki (1,59 mln zł), Czeremcha (1,55 mln zł), Zambrowa (1,49 mln zł) oraz Augustowa (1,47 mln zł). Jak uzyskać dotacje? Po dokładne i szczegółowe informacje zgłoś się do WFOŚiGW w Białymstoku lub do najbliższego Urzędu Gminy lub Miasta.

By skorzystać z dofinansowania, korzystaj z usług tylko certyfikowanych firm instalatorskich, których znajdziesz poniżej. Jak wybrać instalatora paneli słonecznych? Wypełnij formularz by skorzystać z darmowych wycen kilku firm - porównanie ofert ułatwi Ci wybór najlepszej firmy.

Top company

Rekomendowani instalatorzy fotowoltaiczni

Rekomendowani przez nas instalatorzy paneli fotowoltaicznych zostali sprawdzeni na podstawie ponad 20 kryteriow. Podpisujac z nimi umowe, mozesz byc pewny, ze cały proces pojdzie gładko.

Nasza Energetyka sp. z o.o.

location Białystok

Instalacje fotowoltaiczne dla firm i klientów indywidualnych.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Energyeco

location Białystok

Energyeco Sp. z o.o. to firma zajmująca się dostarczaniem rozwiązań związanych z OZE dla klientów indywidualnych, firm i rolników. Naszym celem jest poprawa energetyki domów jednorodzinnych oraz jakości powietrza. Jesteśmy uznaną firmą na rynku odnawialnych źródeł energii.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Solcity

location Białystok

Autoryzowany instalator REC z certyfikatem REC Solar Professional oraz autoryzowany instalator firmy Solaredge. Doświadczenie, przeszkolenie i zaangażowanie pozwala nam twierdzić, że wykonamy Twoją instalację na najwyższym poziomie.   

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
SunGrant

location Białystok

Firma SunGrant zaangażowana jest w ochronę środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom usługi i produkty najwyższej jakości, które wykorzystywać będą odnawialne źródła energii. Oferowane przez nas rozwiązania charakteryzują

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Soletech

location Szepietowo

Pomagamy obniżać rachunki za prąd dla mieszkańców województwa Podlaskiego. Działamy lokalnie i pomagamy lokalnie.    

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil