Menu

Energyeco verified

Energyeco Sp. z o.o. to firma zajmująca się dostarczaniem rozwiązań związanych z OZE dla klientów indywidualnych, firm i rolników. Naszym celem jest poprawa energetyki domów jednorodzinnych oraz jakości powietrza. Jesteśmy uznaną firmą na rynku odnawialnych źródeł energii.

5-15 pracowników

>500 realizacji

location-dark Białystok

Działamy na terenie województwa podlaskiego. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: od sporządzenia darmowego audytu do ostatniego etapu instalacji oraz serwis. Nasi klienci nie muszą martwić się o formalności, jak np. dotacje z programów „Czyste Powietrze”, „Mój Prąd”.

Do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie z ogromną starannością.  Nie zlecamy instalacji podwykonawcom. Nadzorujemy każdy etap Twojej inwestycji. 

Oferujemy darmowy audyt fotowoltaiczny. Sporządzamy wnikliwą analizę opłacalności i wykonalności instalacji oraz oferujemy kompleksową pomoc w zakresie wszelkich formalności.

Specjalizacja firmy to przede wszystkim instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, instalacje związane z elektromobilnością oraz ekologiczne ogrzewanie.

Energyeco pracuje z producentami:

Energyeco korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Energyeco

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Energyeco

Adres Energyeco

Baranowicka 117, 15-501 Białystok

Energyeco - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Energyeco

Energyeco nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Energyeco na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Energyeco?