Menu

Agri-Sun Mieczysław Mirosław Klaus

Profesjonalna konsultacja, projekt, wycena, finansowanie, montaż, serwis i obsługa posprzedażowa to główne atuty firmy Agri-Sun. Oferta jest w pełni kompleksowa, wszystkim zajmiemy się my.

12 lat doświadczenia

5-15 pracowników

>500 realizacji

location-dark Widlino

Jesteśmy firmą lokalną z siedzibą na trasie Reda-Puck działającą od 2012 roku. Cechuje nas solidność, rzetelność i duże zaangażowanie. Służymy wsparciem na każdym etapie realizacji inwestycji poczynając od doradzenia i przedstawienia oferty, poprzez przygotowanie kompleksowej dokumentacji, pomoc w doborze najkorzystniejszego dofinansowania i ewentualnego kredytu, montaż i serwis gwarancyjny po zrealizowaniu inwestycji. Pracujemy na produktach premium i nie tylko, w zależności od oczekiwań klienta, dopasowując instalacje do indywidualnych potrzeb. Nasz zespół montażystów to stała ekipa fajnych chłopaków z uprawieniami i dużym doświadczeniem.

Ponadto kompleksowo wykonujemy instalacje odnawialnych źródeł energii – pompy ciepła, rekuperacja, kotłownie na pellet i inne ekologiczne systemy grzewcze.

Zapraszamy do naszej siedziby w miejscowości Widlino, ul Spacerowa 12 przy drodze wojewódzkiej Reda-Puck, a także do kontaktu telefonicznego.

Agri-Sun Mieczysław Mirosław Klaus pracuje z producentami:

Agri-Sun Mieczysław Mirosław Klaus korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Agri-Sun Mieczysław Mirosław Klaus

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Agri-Sun Mieczysław Mirosław Klaus

Adres Agri-Sun Mieczysław Mirosław Klaus

Spacerowa 12, 84-123 Widlino

Agri-Sun Mieczysław Mirosław Klaus - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Agri-Sun Mieczysław Mirosław Klaus

Agri-Sun Mieczysław Mirosław Klaus nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Agri-Sun Mieczysław Mirosław Klaus na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Agri-Sun Mieczysław Mirosław Klaus?