COVID-19: Czy to dobry czas na inwestycję w fotowoltaikę?

Ranking monterów fotowoltaiki w woj. Pomorskim

Fotowoltaika w Polsce nieustannie zdobywa popularność. Czy województwo pomorskie to dobre miejsce na własną elektrownię? Gdzie w woj. pomorskim znajdziesz aktywne już instalacje OZE? Jak znaleźć dobrą firmę instalującą PV?

Nasłonecznienie w pomorskiem

Nasłonecznienie w województwie pomorskim należy do jednych z najniższych (900kWh/m2- 1000kWh/m2). Wciąż jednak jest to region korzystny dla instalacji fotowoltaicznych. Dowodem tego są działające już instalacje PV. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Kartuzy, oraz sporo mniejszych okolicznych miejscowości - tam znajdziesz gospodarstwa wyposażone w panele fotowoltaiczne.

Gdzie na pomorzu znajdziesz najlepsze firmy instalujące PV? Gdynia, Gdańsk, Kwidzyń, Słupsk, Starogard Szczeciński - to tylko kilka lokalizacji w których znajdziesz polecane firmy instalacyjne. W liście poniżej znajdziesz ponad 40 instalatorów godnych zaufania.

Pomorskie – dotacje na fotowoltaikę

Jakie dotacje obowiązują w pomorskiem? W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 planowany jest między innymi projekt instalacji PV w gminach Przywidz i Somonino. Instalacje mają produkować energię dla budynków publicznych i około 400 budynków mieszkalnych. Interesuje Cię dofinansowanie na fotowoltaikę 2019 w województwie pomorskim? Po szczegółowe informacje zgłoś się do najbliższego urzędu gminy lub w WFOŚiGW w Gdańsku.

Warunkiem skorzystania z dotacji jest wybór certyfikowanej firmy instalującej PV. Poniżej znajduje się lista najlepszych instalatorów w województwie pomorskim. Jak wybrać odpowiednią firmę? Skorzystaj z darmowej wyceny instalacji PV. Dostępna tu opcja porównywania ofert, z pewnością ułatwi wybór właściwej firmy.

Hymon Energy Oddział Gdynia

Gdynia

Sun Pro

Gdańsk

EcoSystems

Gdynia

Ekodel Sp. z o.o.

Kościerzyna

Copyright 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone