Menu

Ranking monterów fotowoltaiki w woj. Pomorskim

Fotowoltaika w Polsce nieustannie zdobywa popularność. Czy województwo pomorskie to dobre miejsce na własną elektrownię? Gdzie w woj. pomorskim znajdziesz aktywne już instalacje OZE? Jak znaleźć dobrą firmę instalującą PV?

Nasłonecznienie w pomorskiem

Nasłonecznienie w województwie pomorskim należy do jednych z najniższych (900kWh/m2- 1000kWh/m2). Wciąż jednak jest to region korzystny dla instalacji fotowoltaicznych. Dowodem tego są działające już instalacje PV. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Kartuzy, oraz sporo mniejszych okolicznych miejscowości - tam znajdziesz gospodarstwa wyposażone w panele fotowoltaiczne.

Gdzie na pomorzu znajdziesz najlepsze firmy instalujące PV? Gdynia, Gdańsk, Kwidzyń, Słupsk, Starogard Szczeciński - to tylko kilka lokalizacji w których znajdziesz polecane firmy instalacyjne. W liście poniżej znajdziesz ponad 40 instalatorów godnych zaufania.

Pomorskie – dotacje na fotowoltaikę

Jakie dotacje obowiązują w pomorskiem? W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 planowany jest między innymi projekt instalacji PV w gminach Przywidz i Somonino. Instalacje mają produkować energię dla budynków publicznych i około 400 budynków mieszkalnych. Interesuje Cię dofinansowanie na fotowoltaikę 2019 w województwie pomorskim? Po szczegółowe informacje zgłoś się do najbliższego urzędu gminy lub w WFOŚiGW w Gdańsku.

Warunkiem skorzystania z dotacji jest wybór certyfikowanej firmy instalującej PV. Poniżej znajduje się lista najlepszych instalatorów w województwie pomorskim. Jak wybrać odpowiednią firmę? Skorzystaj z darmowej wyceny instalacji PV. Dostępna tu opcja porównywania ofert, z pewnością ułatwi wybór właściwej firmy.

Top company

Rekomendowani instalatorzy fotowoltaiczni

Rekomendowani przez nas instalatorzy paneli fotowoltaicznych zostali sprawdzeni na podstawie ponad 20 kryteriow. Podpisujac z nimi umowe, mozesz byc pewny, ze cały proces pojdzie gładko.

recommended Polecany instalator

Intek-Tech Technika Instalacji
4.7

(Oceny: 1)

location Subkowy

INTEK-TECH jest prężnie rozwijającą się firmą rodzinną, bezpośrednim wykonawcą instalacji fotowoltaicznych i elektrycznych, działającą na rynku od 2011r. Montaż przeprowadzamy swoimi pracownikami (bez podwykonawców) a proponowne przez nas komponenty są sprawdzone i wysoko wydajne.  

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil

recommended Polecany instalator

Evoltim Sp. z o.o.
4.7

(Oceny: 1)

location Gdynia

Bezpieczne instalacje fotowoltaiczne na sprawdzonych komponentach renomowanych firm. Szybki zwrot z inwestycji, długie okresy gwarancyjne, profesjonalny montaż. Atrakcyjne formy finansowania, możliwość zakupu w systemie abonamentowym.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil

recommended Polecany instalator

SOLAR HELIOS Piotr Kucab
4.7

(Oceny: 1)

location Swarzewo

Zajmuję się instalacjami fotowoltaicznymi: doradztwo, montaż, odbiory powykonawcze i okresowe oraz pomiary wydajności instalacji PV, czyszczenie paneli fotowoltaicznych

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Ekodel Sp. z o.o.

location Kościerzyna

Ekodel to dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna z branży odnawialnych źródeł energii. Główną gałęzią naszej działalności jest sprzedaż instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę realizacji inwestycji-od projektu, po wykonawstwo i serwis.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
EcoSystems

location Gdynia

Eco Systems – „Energia ze Słońca” to młoda dynamiczna firma powstała w 2015 roku. Od początku skupiona była na realizacji projektów proekologicznych. Zaprojektujemy, zamontujemy i zgłosimy do Zakładu Energetycznego Twoją instalację fotowoltaiczną. Zespół Eco Systems.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil

recommended Polecany instalator

QualitelService
4.8

(Oceny: 4)

location Gdańsk

Firma Qualitel Service Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku działa na rynku fotowoltaiki od 18 czerwca 2018 roku. W  okresie tym zrealizowaliśmy około 100 instalacji dzięki czemu zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów. Chcesz do nich dołączyć, skontaktuj się z nami. 

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
TECHNIT

location Borkowo

Profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem i wykonawstwem systemów fotowoltaicznych. Nasze doświadczenie w OZE sięga roku 2013, kiedy jaki jedni z pierwszych na Pomorzu rozpoczynaliśmy przygodę z fotowoltaiką

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
SOLAR CONSULT

location Drawsko pomorskie

Jesteśmy doświadczoną firmą zatrudniającą monterów z certyfikatami montażu PV, elektryków z uprawnieniami, dekarzy i monterów. Firma jest mobilna - busy, sprzęt i narzędzia. 

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil
Sun Pro

location Gdańsk

Jesteśmy liderem branży fotowoltaicznej na północy Polski. Wyróżnia nas solidny, profesjonalny montaż oraz sprzęt najwyższej jakości.

bookmark Weź wycenę eye Zobacz profil