Menu

Ekodel Sp. z o.o.

4.7

(1 ocen)

recommended

Najlepiej oceniany

Ekodel to dynamicznie rozwijająca się firma rodzinna z branży odnawialnych źródeł energii. Główną gałęzią naszej działalności jest sprzedaż instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę realizacji inwestycji-od projektu, po wykonawstwo i serwis.

location-dark Kościerzyna

Jesteśmy firmą rodzinną z Kościerzyny, która od 2016 roku prężnie rozwija się w branży odnawialnych źródeł energii -  fotowoltaiki i pomp ciepła. Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki LG Pro i SolarEdge. Starannie dobieramy komponenty instalacji fotowoltaicznych, dzięki czemu  każdy z naszych klientów otrzymuje gwarancję wykonania najlepszej jakościowo instalacji. Produkty, które wykorzystujemy do montażu, spełniają wszystkie normy i wymagania ustalone przez Urząd Regulacji Energetyki. Montaż instalacji z wysokojakościowych materiałów daje pewność, korzystania z energii słonecznej przez wiele lat. Dodatkowo nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne, nie wymagają obsługi i działają bezawaryjnie. Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki LG PRO. Sprzedawane przez nas panele posiadają 25 lat gwarancji. 

Posiadamy zaplecze administracyjne w dwóch oddziałach w Kościerzynie i Chwaszczynie oraz  5 zespołów monterskich. Oferujemy klientom kompleksową obsługę inwestycji od projektu, doboru finansowania, montażu, wszelką dokumentację w zakładzie energetycznym po wsparcie techniczne w trakcie użytkowania.

Wykonaliśmy już ponad 500 instalacji w tym ponad 300 w systemie SolarEdge. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i szerokim gronem zadowolonych klientów.

Ekodel Sp. z o.o. pracuje z producentami:

Ekodel Sp. z o.o. korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Ekodel Sp. z o.o.

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Ekodel Sp. z o.o.

Adres Ekodel Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 3, 83-400 Kościerzyna

Ekodel Sp. z o.o. - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Ekodel Sp. z o.o.

recommended

0% POLECANY

4.7
Ilość recenzji: 1

Jakość

5.0

Cena

5.0

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Zbigniew, Brusy. Dodano: 10/27/2020

To już trzecia instalacja fotowoltaiczna wykonana przez firmę EKODEL gorąco polecam

check Polecam Ekodel Sp. z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Ekodel Sp. z o.o. na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Ekodel Sp. z o.o.?