Menu

Evoltim Sp. z o.o. verified

5.0

(7 ocen)

Top company medal

Najlepiej oceniany

Bezpieczne instalacje fotowoltaiczne na sprawdzonych komponentach renomowanych firm. Szybki zwrot z inwestycji, długie okresy gwarancyjne, profesjonalny montaż oraz możliwość skorzystania z atrakcyjnych form finansowania.

8 lat doświadczenia

5-15 pracowników

100-500 realizacji

location-dark Gdynia

Firma Evoltim zajmuje się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych dla domu, firmy, gospodarstw rolnych oraz organizacji publicznych. Usługi wykonywane są w sposób kompleksowy: rozpoczynając od audytu, indywidualnej oferty i doboru komponentów, projektu, wsparcia w zakresie finansowania, profesjonalnego montażu, kończąc na załatwieniu niezbędnych formalności związanych z przyłączeniem instalacji oraz uzyskaniem dofinansowań. Instalacje tylko na sprawdzonych komponentach renomowanych firm. Usługi świadczone na terenie całego województwa pomorskiego.

Rekomendowany instalator

Ten instalator jest doświadczony na rynku fotowoltaicznym. Ponadto, uzyskał dobre opinie od klientów

Top company
  • Pracuje tylko na sprawdzonych komponentach
  • Posiada certyfikaty UDT i SEP
  • Posiada sprawdzone pozytywne opinie od byłych klientów
  • Ranking co najmniej 4.5 / 5

Evoltim Sp. z o.o. pracuje z producentami:

Evoltim Sp. z o.o. korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Evoltim Sp. z o.o.

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Evoltim Sp. z o.o.

Adres Evoltim Sp. z o.o.

Aleja Jana Pawła II 1, 81-345 Gdynia

Evoltim Sp. z o.o. - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Evoltim Sp. z o.o.

top-company-medal

100% POLECANY

5.0
Ilość recenzji: 7

Jakość

5.0

Cena

5.0

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Krzysztof, Łuby. Dodano: 7/6/2021

Wzorowa współpraca na każdym etapie. Bardzo duża wiedza fachowa, świetny projekt, cierpliwe odpowiadanie na wszelkie pytania. Dotrzymanie wszelkich terminów, bardzo czysty i porządny montaż. Załatwienie wszelkich formalności z operatorem energetycznym oraz związanych z programem Mój Prąd. Cena może nie najniższa z ofert które rozpatrywałem, ale na pewno konkurencyjna. A super współpraca i wykonanie na pewno jest tego warte. Polecam gorąco!

check Polecam Evoltim Sp. z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Witold, Pogorze. Dodano: 3/9/2021

Bardzo sprawne przeprowadzenie projektu i instalacji. Serdecznie polecam Evoltim!

check Polecam Evoltim Sp. z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Bożena, Gdynia. Dodano: 1/22/2021

Jesteśmy w pełni zadowoleni z usługi firmy Evoltim , która nie zawiodła nas na żadnym etapie inwestycji. Od momentu planowania, czyli przedstawienia najbardziej optymalnych dla nas rozwiązań i możliwości posadowienia paneli na gruncie- co okazało się korzystniejsze ze względu na skomplikowaną budowę dachu, po przeprowadzenie przez formalności z operatorem Energa aż po wykonawstwo końcowe, czyli montaż na zewnątrz i wewnątrz budynku. Na każdym z tych etapów panowie z Evoltim okazali się niezawodni i profesjonalni, a do tego również po prostu sympatyczni. Cena usługi sprzedaży i montażu paneli okazała się dla nas korzystniejszą propozycją od innych firm, których propozycje braliśmy pod uwagę. Terminy również zostały dotrzymane. Podsumowując z czystym sumieniem polecamy firmę Evoltim.

check Polecam Evoltim Sp. z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: LESZEK, GDYNIA. Dodano: 8/20/2020

W pełni polecam usługi firmy Evoltim sp.z o.o. co uzasadniam: W etapie ofertowym Firma przedstawiła kompletny, profesjonalny projekt instalacji foto-wolt. poprzedzony wykonaniem solidnej analizy miejscowego zapotrzebowania na energię. Przedłożona następnie oferta wykonania systemu okazała się bezkonkurencyjna w zakresie kosztów instalacji. System zamontowano sprawnie i szybko, ponadto Firma skutecznie zajęła się całością formalności dotyczących zainstalowania licznika dwukierunkowego przez Operatora ENERGA SA a także wnioskiem o dofinansowanie w ramach programu „Mój prąd”. Przedstawiciele Evoltim są kompetentni, komunikatywni, znają swój fach. Polecam.

check Polecam Evoltim Sp. z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Grzegorz, Rotmanka. Dodano: 8/20/2020

Doradcy o dużej wiedzy udzielili wyczerpujących informacji zarówno co do strony technicznej i w jaki sposobu montażu i umiejscowienia poszczególnych paneli na naszym blaszanym dachu pod kątem najlepszego wykorzystania czyli najmniejszego zacienienia. Polecam pełna fachowość i profesjonalizm. Ponadto obsługa dokumentów do kontaktu z Energą i Moim Prądem całkowita. Jestem zadowolony. Jeszcze raz polecam

check Polecam Evoltim Sp. z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Dominik, Rekowo Górne. Dodano: 8/20/2020

Bardzo dobry kontakt od początku inwestycji do zakończenia. Fachowo i uprzejmie. Instalacja wykonana w terminie. 29 paneli na pojedynczej połaci dachu.

check Polecam Evoltim Sp. z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Zygmunt, Słupsk. Dodano: 6/29/2020

Zdecydowanie polecam firmę Evoltim. Panowie skontaktowali się z nami przedstawiając konkurencyjną ofertę na 19 paneli. Obawiałem się rozmiaru inwestycji z uwagi na nietypowe położenie, natomiast cały proces przebiegł bardzo sprawnie. Wszystkie formalności, pomiary, montaż itd. zostały wykonane przez Evoltim. Polecam!

check Polecam Evoltim Sp. z o.o.

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Evoltim Sp. z o.o. na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Evoltim Sp. z o.o.?