Menu

Fotowoltaika VESTRAM

VESTRAM opracuje dla Państwa projekt instalacji własnej elektrowni fotowoltaicznej na podstawie rzetelnego audytu i dzięki indywidualnemu podejściu do każdej inwestycji. Nasi doświadczeni instalatorzy pracują na sprawdzonych komponentach. Jeszcze formalności... u nas to formalność.

8 lat doświadczenia

5-15 pracowników

>500 realizacji

location-dark Gdynia

Nasza firma od początku istnienia zajmuje się instalacjami systemów "inteligentnego domu". Od roku samodzielnie zajmujemy się również kompleksowym montażem instalacji fotowoltaicznych. Doświadczenie naszego zespołu w branży fotowoltaiki sięga 6 lat. W swoim zespole posiadamy doświadczonych projektantów, którzy ciągle poszerzają swoją wiedzę o nowe technologie, abyśmy mogli oferować Państwu najwyższej klasy rozwiązania. Pracujemy na modułach fotowoltaicznych z Tier 1. Inwertery stosowane w naszych instalacjach to Fronius, SolarEdge, Sofar, Solax. Cenimy niezawodność używanych przez nas urządzeń,  a także jesteśmy w stanie zaoferować monitoring zdalny Państwa elektrowni domowej. Nasi instalatorzy to wykwalifikowani elektrycy i dekarze, którzy doświadczenie budowali na rynku europejskim. Zajmujemy się również formalnościami związanymi z przyłączeniem mikroinstalacji do sieci energetycznej. Pomagamy w zdobyciu dotacji z programów Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej takich jak "Mój Prąd" dla gospodarstw domowych czy "Agroenergia" przeznaczonych dla rolników.
Zapraszamy na fotowoltaika.vestram.pl  Vestram, to gwarancja solidności sprzętów, montażu i serwisów.

Fotowoltaika VESTRAM pracuje z producentami:

Fotowoltaika VESTRAM korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Fotowoltaika VESTRAM

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Fotowoltaika VESTRAM

Adres Fotowoltaika VESTRAM

Hutnicza 59, 81-061 Gdynia

Fotowoltaika VESTRAM - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Fotowoltaika VESTRAM

Fotowoltaika VESTRAM nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Fotowoltaika VESTRAM na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Fotowoltaika VESTRAM?