Menu

Inco Energy

Gwarancją zadowolenia naszych Klientów jest stosowanie w instalacjach paneli oraz inwerterów renomowanych i certyfikowanych producentów. Zapewnieniem bezpieczeństwa i jakości wykonania jest wysoko wykwalifikowany zespół inżynierski. www.inco-energy.pl    ​biuro@inco-energy.pl

5 lat doświadczenia

5-15 pracowników

>500 realizacji

location-dark Gdańsk

Firma Inco Energy powstała w skutek dynamicznego rozwoju gałęzi fotowoltaicznej w polskich przedsiębiorstwach i gospodarstwach domowych. Przedsiębiorstwo Inco Energy ma swój początek w przemyśle jako Inco System – integrator i dostawca systemów automatyki dla firm. Dzięki znanej jakości świadczonych usług w przemyśle wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom Klientów indywidualnych poszerzając obszar działalności o branżę fotowoltaiki. Nasze doświadczenie w branży przemysłowej pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających inwestycji.

Zakres naszej działalności obejmuje kompleksowe rozwiązania dla instalacji fotowoltaicznych bez względu na ich wielkość. Dostarczamy również systemy automatyki budynkowej.

Gwarancją zadowolenia naszych Klientów jest stosowanie w instalacjach paneli fotowoltaicznych oraz inwerterów renomowanych i certyfikowanych producentów. Zapewnieniem bezpieczeństwa i jakości wykonania jest wysoko wykwalifikowany zespół inżynierski oraz profesjonalne ekipy monterskie.

Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z bezpłatnego audytu w Państwa domu lub przedsiębiorstwie.

Inco Energy pracuje z producentami:

Inco Energy korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Inco Energy

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Inco Energy

Adres Inco Energy

Jana Bażyńskiego 32, 80-309 Gdańsk

Inco Energy - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Inco Energy

Inco Energy nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Inco Energy na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Inco Energy?