Menu

INFO ENERGIA verified

4.2

(10 ocen)

INFO ENERGIA to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo o dużym doświadczeniu, które zajmuje się montażem pomp ciepła i fotowoltaiki na obszarze prawie całej Polski. Firma gwarantuje wysoką jakość usług i produktów, a jej  wysoką pozycję na rynku potwierdzają liczne pozytywne opinie. 

10 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Kwidzyn

INFO ENERGIA jest przedsiębiorstwem zajmującym się wdrażaniem ekologicznych rozwiązań w postaci paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła dla domu i biznesu. Firma została założona w roku 2014 przez Dawida Widelskiego w Kwidzynie, gdzie też znajduje się siedziba. Obecnie zasięg działania INFO ENERGIA obejmuje obszar prawie całej Polski. Polityka firmy, wspierana zaangażowaniem i doświadczeniem pracowników, a także wysoka jakość produktów i usług, umożliwiają dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.. Potwierdzeniem profesjonalizmu i wysokich kwalifikacji są liczne certyfikaty, wyróżnienia i setki pozytywnych opinii. 

Dwukierunkowa misja firmy nastawiona jest na podejmowanie działań na rzecz ekologii poprzez oferowanie rozwiązań, które mają na celu zmniejszenie zanieczyszczenia  powietrza, a po drugie dostarczanie rozwiązań przynoszących oszczędności i komfort Klientom. Celem obu filarów przedsiębiorstwa jest dostarczanie rozwiązań poprawiających jakość życia. Przewagą INFO ENERGIA jest rozbudowana struktura, w której skład wchodzą działy: Techniczny, Serwisowy, Handlowy, Marketingu, a także sieć doradców techniczno-handlowych. Firmę wyróżnia kompleksowa obsługa, od momentu pierwszego kontaktu z Klientem, poprzez audyt, przygotowanie projektu, wycenę, aż po pomoc w uzyskaniu dofinansowania i realizację.

Naszymi priorytetami są bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów, dlatego nasze produkty spełniają najwyższe standardy, wysoką trwałość i żywotność sięgającą minimum 25 lat. Współpracujemy z takimi markami jak: Corab, SolarEdge i Sofar. 

INFO ENERGIA pracuje z producentami:

INFO ENERGIA korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje INFO ENERGIA

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez INFO ENERGIA

Adres INFO ENERGIA

15-ego Sierpnia 15, 82-500 Kwidzyn

INFO ENERGIA - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o INFO ENERGIA

top-company-medal

70% POLECANY

4.2
Ilość recenzji: 10

Jakość

4.2

Cena

4.3

Obsługa

4.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Agnieszka, Olsztyn. Dodano: 12/18/2023

Oszuści, wzieli zaliczki od moich rodziców i innych ludzi na instalację pompy ciepła i nie dokończyli inwestycji. Kontaktu brak !

cancel Nie polecam INFO ENERGIA

Obsługa

1.0

Cena

1.0

Jakość

1.0

location Recenzent: Zbigniew, Gdańsk. Dodano: 12/19/2022

Do montażu i obsługi nie mam zastrzeżeń!Ale do serwisu już tak!Dwa tygodnie leje mi się woda, ze zle uszczelnionej rury przy pompie ciepła.Ciśnienie spada ,pompa się wyłącza, na dworze mróz!A serwisant nie ma czasu albo jest w innym miejscu i przyjachać nie może,tylko obiecuje że jutro,w środę ,piątek!Teraz to nawet nikt telefonu nie odbiera!I tak minęły dwa tygodnie.Są mili i uczynni dopóki nie zgarną kasy,pózniej mają cię gdzieś !Nie polecam

cancel Nie polecam INFO ENERGIA

Obsługa

2.0

Cena

4.0

Jakość

4.0

location Recenzent: Andrzej, Łubowo. Dodano: 11/26/2021

Jestem kilka dni po montażu instalacji fotowoltaicznej na gruncie i nie mogę się doprosić rozpatrzenia reklamacji w terenie (wszystko zdalnie-nawet pomiary) .Przedstawiciele firmy stosują zasadę ,że zdalnie można rozwiązać problemy złego montażu , przenosząc całą winę na inwestora od którego skasowano zapłatę i obwinia się za wszystko. Doradca przestał odbierać telefon. Jak można nieprofesjonalnie zamontować konstrukcję pod montaż paneli - zapraszam do obejrzenia. Jak na dzień dzisiejszy usterki nie zostały usunięte. W razie pytań kontakt pod numerem: 692480059.

cancel Nie polecam INFO ENERGIA

Obsługa

2.0

Cena

4.0

Jakość

2.0

location Recenzent: Tomek, Gdańsk. Dodano: 3/22/2021

Jestem świeżo po montażu i śmiało mogę polecić. Duży plus za naprawdę dobrą ekipę. Handlowiec też miał dużą wiedzę, bardzo dobrze wszystko wyjaśnił, dobrał odpowiednią instalację no i odbierał telefony :) Cena bardzo ok jak za taką jakość usługi i komponentów. Jestem na TAK

check Polecam INFO ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Adam, Grudziądz. Dodano: 3/5/2021

Firma godna polecenia. Fachowa obsługa na każdym etapie, zaczynając od doboru instalacji, poprzez sprawny montaż i załatwienie formalności po montażu.

check Polecam INFO ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od INFO ENERGIA z dn. 3/5/2021

Panie Adamie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z realizacji.

location Recenzent: Kamil, Kisielice. Dodano: 3/4/2021

Proces instalacji fotowoltaiki, od pierwszego kontaktu z doradcą, po audyt kończący montaż i uruchomienie instalacji, przeprowadzony bezbłędnie. Przez cały czas miałem wrażenie, jakby ktoś prowadził mnie za rękę. Wszystkie formalności, aspekty techniczne, dobór odpowiednich komponentów, odpowiedzi na trudne pytania- to elementy, z którymi INFO ENERGIA uporała się bez najmniejszych problemów. Co najwazniejsze- kontakt nie urwał się po zakończeniu montażu. Pytania, które nasunęły mi się po całym procesie, nie pozostały bez echa. Cały czas mogę liczyć na pełne wsparcie. Z całego serca polecam współpracę z tą firmą!

check Polecam INFO ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od INFO ENERGIA z dn. 3/5/2021

Wysoka jakość obsługi Klienta jest naszym priorytetem. Dziękujemy!

location Recenzent: Michał, Gdańsk. Dodano: 3/4/2021

Jestem świeżo po montażu. Ekipa monterska super, wszystko sprawnie i profesjonalnie, instalacja działa, nawet po sobie posprzątali co nie jest regułą. Doradca miał bardzo dużą wiedzę, wszystko dobrze i rzeczowo wytłumaczył, a na koniec dobrał odpowiednią instalację. Interesował się nami nawet po podpisaniu umowy co dobrze wróży. Trochę ofert pozbierałem i cena może nie najniższa na rynku, ale bardzo rozsądna przy tej jakości obsługi i komponentów. Jestem zadowolony z wyboru.

check Polecam INFO ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od INFO ENERGIA z dn. 3/5/2021

Dziękujemy za zaufanie. Cieszy nas kolejna udana realizacja. Życzymy wszystkiego dobrego, Panie Michale!

location Recenzent: Kamila, Kwidzyn. Dodano: 3/3/2021

Firma bardzo profesjonalna, działająca kompleksowo. Fachowy doradca, obsługa biurowa również na najwyższym poziomie. Polecam

check Polecam INFO ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od INFO ENERGIA z dn. 3/3/2021

Dziękujemy, Pani Kamilo. Jest nam niezmiernie miło.

location Recenzent: Tomasz, Łasin. Dodano: 3/3/2021

Bardzo profesjonalna firma. Instalacja wykonana bardzo szybko i bez problemów. Pracownicy mają również do każdego osobiste i bardzo dobre podejście, zawsze służą pomocą. POLECAM. ;)

check Polecam INFO ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od INFO ENERGIA z dn. 3/3/2021

Panie Tomaszu, dziękujemy za Pańską opinię!

location Recenzent: Bartek, Kwidzyn. Dodano: 3/3/2021

Bardzo profesjonalne podejście. Kompleksowo realizacja wraz z pomocą w uzyskaniu dofinansowania. Polecam!

check Polecam INFO ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od INFO ENERGIA z dn. 3/3/2021

Panie Bartku, dziękujemy za pozytywną opinię.

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz INFO ENERGIA na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz INFO ENERGIA?