Menu

INFO ENERGIA verified

4.7

(8 ocen)

recommended

Najlepiej oceniany

INFO ENERGIA to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo o dużym doświadczeniu, które zajmuje się montażem pomp ciepła i fotowoltaiki na obszarze prawie całej Polski. Firma gwarantuje wysoką jakość usług i produktów, a jej  wysoką pozycję na rynku potwierdzają liczne pozytywne opinie. 

8 lat doświadczenia

15-50 pracowników

>500 realizacji

location-dark Kwidzyn

INFO ENERGIA jest przedsiębiorstwem zajmującym się wdrażaniem ekologicznych rozwiązań w postaci paneli fotowoltaicznych i pomp ciepła dla domu i biznesu. Firma została założona w roku 2014 przez Dawida Widelskiego w Kwidzynie, gdzie też znajduje się siedziba. Obecnie zasięg działania INFO ENERGIA obejmuje obszar prawie całej Polski. Polityka firmy, wspierana zaangażowaniem i doświadczeniem pracowników, a także wysoka jakość produktów i usług, umożliwiają dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa.. Potwierdzeniem profesjonalizmu i wysokich kwalifikacji są liczne certyfikaty, wyróżnienia i setki pozytywnych opinii. 

Dwukierunkowa misja firmy nastawiona jest na podejmowanie działań na rzecz ekologii poprzez oferowanie rozwiązań, które mają na celu zmniejszenie zanieczyszczenia  powietrza, a po drugie dostarczanie rozwiązań przynoszących oszczędności i komfort Klientom. Celem obu filarów przedsiębiorstwa jest dostarczanie rozwiązań poprawiających jakość życia. Przewagą INFO ENERGIA jest rozbudowana struktura, w której skład wchodzą działy: Techniczny, Serwisowy, Handlowy, Marketingu, a także sieć doradców techniczno-handlowych. Firmę wyróżnia kompleksowa obsługa, od momentu pierwszego kontaktu z Klientem, poprzez audyt, przygotowanie projektu, wycenę, aż po pomoc w uzyskaniu dofinansowania i realizację.

Naszymi priorytetami są bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów, dlatego nasze produkty spełniają najwyższe standardy, wysoką trwałość i żywotność sięgającą minimum 25 lat. Współpracujemy z takimi markami jak: Corab, SolarEdge i Sofar. 

Rekomendowany instalator

Ten instalator jest doświadczony na rynku fotowoltaicznym. Ponadto, uzyskał dobre opinie od klientów

Top company
  • Pracuje tylko na sprawdzonych komponentach
  • Posiada certyfikaty UDT i SEP
  • Posiada sprawdzone pozytywne opinie od byłych klientów
  • Ranking co najmniej 4.5 / 5

INFO ENERGIA pracuje z producentami:

INFO ENERGIA korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje INFO ENERGIA

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez INFO ENERGIA

Adres INFO ENERGIA

15-ego Sierpnia 15, 82-500 Kwidzyn

INFO ENERGIA - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o INFO ENERGIA

recommended

88% POLECANY

4.7
Ilość recenzji: 8

Jakość

4.6

Cena

4.8

Obsługa

4.6

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Andrzej, Łubowo. Dodano: 11/26/2021

Jestem kilka dni po montażu instalacji fotowoltaicznej na gruncie i nie mogę się doprosić rozpatrzenia reklamacji w terenie (wszystko zdalnie-nawet pomiary) .Przedstawiciele firmy stosują zasadę ,że zdalnie można rozwiązać problemy złego montażu , przenosząc całą winę na inwestora od którego skasowano zapłatę i obwinia się za wszystko. Doradca przestał odbierać telefon. Jak można nieprofesjonalnie zamontować konstrukcję pod montaż paneli - zapraszam do obejrzenia. Jak na dzień dzisiejszy usterki nie zostały usunięte. W razie pytań kontakt pod numerem: 692480059.

cancel Nie polecam INFO ENERGIA

Obsługa

2.0

Cena

4.0

Jakość

2.0

location Recenzent: Tomek, Gdańsk. Dodano: 3/22/2021

Jestem świeżo po montażu i śmiało mogę polecić. Duży plus za naprawdę dobrą ekipę. Handlowiec też miał dużą wiedzę, bardzo dobrze wszystko wyjaśnił, dobrał odpowiednią instalację no i odbierał telefony :) Cena bardzo ok jak za taką jakość usługi i komponentów. Jestem na TAK

check Polecam INFO ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Adam, Grudziądz. Dodano: 3/5/2021

Firma godna polecenia. Fachowa obsługa na każdym etapie, zaczynając od doboru instalacji, poprzez sprawny montaż i załatwienie formalności po montażu.

check Polecam INFO ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od INFO ENERGIA z dn. 3/5/2021

Panie Adamie, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z realizacji.

location Recenzent: Kamil, Kisielice. Dodano: 3/4/2021

Proces instalacji fotowoltaiki, od pierwszego kontaktu z doradcą, po audyt kończący montaż i uruchomienie instalacji, przeprowadzony bezbłędnie. Przez cały czas miałem wrażenie, jakby ktoś prowadził mnie za rękę. Wszystkie formalności, aspekty techniczne, dobór odpowiednich komponentów, odpowiedzi na trudne pytania- to elementy, z którymi INFO ENERGIA uporała się bez najmniejszych problemów. Co najwazniejsze- kontakt nie urwał się po zakończeniu montażu. Pytania, które nasunęły mi się po całym procesie, nie pozostały bez echa. Cały czas mogę liczyć na pełne wsparcie. Z całego serca polecam współpracę z tą firmą!

check Polecam INFO ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od INFO ENERGIA z dn. 3/5/2021

Wysoka jakość obsługi Klienta jest naszym priorytetem. Dziękujemy!

location Recenzent: Michał, Gdańsk. Dodano: 3/4/2021

Jestem świeżo po montażu. Ekipa monterska super, wszystko sprawnie i profesjonalnie, instalacja działa, nawet po sobie posprzątali co nie jest regułą. Doradca miał bardzo dużą wiedzę, wszystko dobrze i rzeczowo wytłumaczył, a na koniec dobrał odpowiednią instalację. Interesował się nami nawet po podpisaniu umowy co dobrze wróży. Trochę ofert pozbierałem i cena może nie najniższa na rynku, ale bardzo rozsądna przy tej jakości obsługi i komponentów. Jestem zadowolony z wyboru.

check Polecam INFO ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od INFO ENERGIA z dn. 3/5/2021

Dziękujemy za zaufanie. Cieszy nas kolejna udana realizacja. Życzymy wszystkiego dobrego, Panie Michale!

location Recenzent: Kamila, Kwidzyn. Dodano: 3/3/2021

Firma bardzo profesjonalna, działająca kompleksowo. Fachowy doradca, obsługa biurowa również na najwyższym poziomie. Polecam

check Polecam INFO ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od INFO ENERGIA z dn. 3/3/2021

Dziękujemy, Pani Kamilo. Jest nam niezmiernie miło.

location Recenzent: Tomasz, Łasin. Dodano: 3/3/2021

Bardzo profesjonalna firma. Instalacja wykonana bardzo szybko i bez problemów. Pracownicy mają również do każdego osobiste i bardzo dobre podejście, zawsze służą pomocą. POLECAM. ;)

check Polecam INFO ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od INFO ENERGIA z dn. 3/3/2021

Panie Tomaszu, dziękujemy za Pańską opinię!

location Recenzent: Bartek, Kwidzyn. Dodano: 3/3/2021

Bardzo profesjonalne podejście. Kompleksowo realizacja wraz z pomocą w uzyskaniu dofinansowania. Polecam!

check Polecam INFO ENERGIA

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

reply

Odpowiedź od INFO ENERGIA z dn. 3/3/2021

Panie Bartku, dziękujemy za pozytywną opinię.

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz INFO ENERGIA na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz INFO ENERGIA?