Menu

Intek-Tech Technika Instalacji verified

4.9

(34 ocen)

Top company medal

Najlepiej oceniany

INTEK-TECH jest prężnie rozwijającą się firmą rodzinną, bezpośrednim wykonawcą instalacji fotowoltaicznych i elektrycznych, działającą na rynku od 2011r. Montaż przeprowadzamy swoimi pracownikami (bez podwykonawców) a proponowne przez nas komponenty są sprawdzone i wysoko wydajne.  

5-15 pracowników

>500 realizacji

location-dark Skowarcz

Instalacje wykonujemy stosując materiał renomowanych firm polskich i zagranicznych. 

 Wykorzystywane przez nas materiały posiadają atesty i homologacje dopuszczające do użytku na terenie Polski w obiektach mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej

 Oferujemy kompleksowy zakres usług obsługi inwestycji począwszy od konsultacji na etapie koncepcji, montażu i uruchomieniu, skończywszy na szkoleniu i wykonaniu dokumentacji powykonawczej. 

 Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności serwisowej i instalacyjnej. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia na wykonywanie, konserwacje i pomiary instalacji elektrycznych.

 Realizujemy zlecenia od A do Z wychodzące nawet poza ramy branżowe.

Rekomendowany instalator

Ten instalator jest doświadczony na rynku fotowoltaicznym. Ponadto, uzyskał dobre opinie od klientów

Top company
  • Pracuje tylko na sprawdzonych komponentach
  • Posiada certyfikaty UDT i SEP
  • Posiada sprawdzone pozytywne opinie od byłych klientów
  • Ranking co najmniej 4.5 / 5

Intek-Tech Technika Instalacji pracuje z producentami:

Intek-Tech Technika Instalacji korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Intek-Tech Technika Instalacji

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Intek-Tech Technika Instalacji

Adres Intek-Tech Technika Instalacji

Piaskowa 2, 83-032 Skowarcz

Intek-Tech Technika Instalacji - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Intek-Tech Technika Instalacji

top-company-medal

100% POLECANY

4.9
Ilość recenzji: 34

Jakość

5.0

Cena

4.9

Obsługa

5.0

verified

Wszystkie recenzje są przez nas osobiście weryfikowane

location Recenzent: Zdzisław, Konarzyny. Dodano: 4/25/2024

Instalacja fotowoltaiczna została wykonana przez firmę Intek-Tech z pełnym profesjonalizmem- od sporządzania oferty do kompletnej realizacji zadania. Bardzo sprawnie , terminowo i z pełnym zaangażowaniem . Pracownicy kompetentni i komunikatywni a p. Kamila zawsze miła, sympatyczna chętna do pomocy.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Paweł, Bolesławowo. Dodano: 12/18/2023

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej instalacji (fotowoltaika + magazyn energii + zasilanie awaryjne). Pełen profesjonalizm, duża wiedza techniczna oraz sporo cierpliwości dla pytań dotyczących samej instalacji jak i sfery papierowej związanej ze zgłoszeniem instalacji do operatora oraz przygotowania i złożenia wniosku o dopłatę - także ten zakres został praktycznie w całości zrealizowany przez wykonawcę. Bardzo dobry kontakt oraz jakość i sposób prowadzenia prac. Oprócz profesjonalizmu dot. usługi warto wspomnieć, że instalacja wykonana jest przy wykorzystaniu najwyższej klasy sprzętu, co przekłada się na nowoczesną aplikację dla podglądu i zarządzania instalacją, potencjalną długowieczność instalacji potwierdzoną wieloletnimi gwarancjami oraz co najważniejsze - bezpieczeństwo. Termin wykonania instalacji - rewelacyjny, liczony w dniach a nie tygodniach. Ustaloną cenę uważam za bardzo dobrą biorąc pod uwagę jakość i kompletność usługi oraz wartość zastosowanych urządzeń. Polecam firmę Intek-Tech - oby w każdej branży można było taką firmę spotkać.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Adam, Tczew. Dodano: 3/27/2023

Proces zamawiania oraz instalacji przebiegł idealnie.Wszystkie komponenty odpowiedniej jakości, wykonane prace instalatorskie ukierunkowane na bezpieczeństwo i bezproblemową pracę instalacji w przyszłości. Podejście całego zespołu firmy Intek-Tech - pełen profesjonalizm. Polecam.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Leszek, Pruszcz Gdański. Dodano: 5/4/2022

Doradca rzetelnie podszedł do moich potrzeb i ocenił możliwości instalacji. Uważnie obejrzał istniejącą instalację elektryczną, sprawdził możliwości podpięcia i montażu, zapytał czy brana jest pod uwagę pompa ciepła. Zaproponował modernizację sieci elektrycznej, wskazał możliwości dofinansowania. Sam montaż szybko i sprawnie - ekipa podjechała 5 samochodami, wszystko mieli na miejscu. Bardzo zgrany zespół: instalacja od godz. 7-15, żadnych śmieci, jedyny efekt to panele na dachu i falownik w piwnicy. A fakt, że realizacja odbyła się przed terminem dopełnia profesjonalizmu firmy. Szczerze polecam!!

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Agnieszka, Zelgoszcz. Dodano: 4/8/2022

W 100 % polecam firmę. Intek-Tech bardzo profesjonalne podejście do klienta zarówno że strony omówienia instalacji jak i montażu .

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Marek, Tolkmicko. Dodano: 11/22/2021

Firma Intek-Tech wykonywała u mnie montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu o mocy 9,855kWp – panele LG i falownik SOLAREDGE. Wybór firmy Intek-Tech był konsekwencją tego, że firma LG wskazała Ją jako swojego partnera, zaoferowała korzystniejszą ofertę niż inna firma oraz posiada wysoką ocenę w opiniach.. Pomimo, że jest to kosztowna konfiguracja, byłem świadomy swojego wyboru. Pan Piotr nie zniechęcał mnie i nie namawiał na inny zestaw. Firma nie prowadzi agresywnej polityki marketingowej. Przedstawiono czytelną i zrozumiałą umowę. Prace zostały wykonane fachowo i terminowo pomimo niesprzyjającej pogody. Zależało mi na czasie, żeby zdążyć przed zmianą prawa w kwestii rozliczania „fotowoltaiki” . Pan Piotr wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem. Wiem, że Intek-Tech wykonuje również instalacje elektryczne. W moim nowo wybudowanym domu instalację elektryczną wykonał zaufany sąsiad elektryk. Ze strony Pana Piotra nie padły banalne i irytujące słowa – „… kto Panu tak sp……ł”. Wręcz przeciwnie, pochwalił instalację. Ponadto należy docenić bardzo dobry kontakt z Panem Piotrem oraz z Panią Kamilą. Zdecydowanie polecam, firma godna zaufania.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: adrian, skowarcz. Dodano: 11/16/2021

zdecydowanie polecam, bardzo fachowe omówienie tematu, kontakt z Panem Piotrem bez zastrzeżeń, sam montaż bardzo sprawny, terminowość oraz pełen profesjonalizm! ekipa, kończąc pracę sprzątnęła po sobie wszystkie śmieci, mało tego - pracownicy zamietli nawet kostkę brukową.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

4.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Stefan, Ostaszewo. Dodano: 11/16/2021

Firma Intel-Tech wykonywała u mnie montaż paneli fotowoltaicznych na konstrukcji naziemnej oraz układała nowy odcinek kabla nn-0,4 kV. Roboty zostały wykonane fachowo i terminowo. Świadczy to o dużym doświadczeniu i umiejętnościach technicznych w zakresie realizacji powyższych prac. Ponadto należy docenić bardzo dobry kontakt z Właścicielem p. Piotrem oraz pomoc p. Kamili przy uzyskaniu kredytu. Pełen profesjonalizm.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Agnieszka, Skowarcz. Dodano: 11/10/2021

Jestem w 100 % zadowolona z wyboru firmy Intek-Tech. Zaczynając od doradztwa, po ofertę i montaż cała firma wykazała się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem w pracę. Zlecenie zostało wykonane w szybszym terminie niż było to wskazane w umowie. Chętnie będę polecać tą firmę.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Robert, Tczew. Dodano: 10/20/2021

Firma Intek-Tech wykonała instalację fotowoltaiczną o mocy 5 kWp. Pełen profesjonalizm i wsparcie na każdym etapie prac. Instalacja wykonana zgodnie z umową, na czas, solidnie i z dbałością o detale. Doskonały kontakt z właścicielem P. Piotrem. Firma na najwyższym poziomie - gorąco polecam.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Gerard Wiśniewski, Rotmanka. Dodano: 10/20/2021

Właściciel profesjonalnie doradził, jeśli chodzi o założenie fotowoltaiki. Były u nas 4 firmy, wybraliśmy Intek-Tech. Jesteśmy zadowoleni, wszystko poszło sprawnie. Firma godna polecenia.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Artur, Tczew. Dodano: 9/9/2021

Firma INTEK-TECH pełen profesjonalizm pod każdym względem. Szybko sprawnie i co najważniejsze dokładnie. Stara instalacja nadawała się do naprawy, wszystko sprawnie poszło. Doradztwo i pomoc na każdym kroku inwestycji. Szczególne podziękowania dla Pani Kamili:) Serdecznie polecam.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Piotr, Starogard Gdański. Dodano: 8/16/2021

Pełen profesjonalizm od momentu ofertowania, do momentu oddania instalacji do użytku. Pan Piotr zaoferował również poprawienie przestarzałej instalacji w domu, na co jestem pewien, wielu innych dostawców nie zwróciłoby uwagi. Dzięki temu mogę cieszyć się nie tylko estetycznie wykonaną instalacją fotowoltaiczną, ale też całkiem nową, funkcjonalną rozdzielnią. Montaż wykonany w ciągu dwóch dni z najwyższą starannością i dbaniem o szczegóły. Ekipa pozostawiła po sobie nienaganny porządek. W 100% polecam.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Bartek, Tczew. Dodano: 8/12/2021

Długo szukałem wykonawcy swojej mikroinstalacji. Kilka zebranych ofert, dziesiątki przeczytanych opinii o różnych firmach od najmniejszych lokalnych do ogólnokrajowych. Wybór padł na Intek-Tech. Z dzisiejszego punktu widzenia- wybór najlepszy jaki mogłem dokonać. Instalacja wykonana terminowo, sprawnie i profesjonalnie. Od początku pełna, wzorcowa współpraca z przedstawicielami firmy- zaczynając od Pani Kamili i Pana Piotra przez ekipę Monterów. Cierpliwie i rzeczowo odpowiadają na wszystkie pojawiające się pytania. Sama instalacja wykonana na dobrych jakościowo podzespołach co powinno zapewnić długą bezawaryjną pracę. Montaż instalacji szybki i co najważniejsze dla mnie estetyczny- wszystko co nie musi być widoczne jest schowane pod panelami, dachówkami przez co nie razi w oczy. Według mojej opinii firma gwarantuje najlepszy stosunek jakości do ceny. Super jakość wykonania i obsługi klienta w przystępnej cenie. Polecam wszystkim w szczególności tym niezdecydowanym :)

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Sławek, Borkowo. Dodano: 8/10/2021

Oferta skupia się przede wszystkim na renomowanych produktach, umożliwiających dodatkowe rozszerzenie gwarancji, co w połączeniu z fachowym montażem przez firmę Intek-Tech pozwoli zaoszczędzić sobie nerwów podczas długoletniej eksploatacji instalacji. Sama instalacja fotowoltaiczna wykonana przed terminem, sprawnie i szybko zrealizowana przez zgrany i doświadczony Zespół monterów. Wsparcie p. Kamili na każdym etapie: od doboru komponentów do wniosku o dofinansowanie (Mój Prąd) wraz z wiedzą i doświadczeniem p. Piotra i jego pracowników gwarantuje, że inwestycja w fotowoltaikę z Intek-Tech'em to najlepszy wybór.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Sebastian, Pszczółki. Dodano: 7/11/2021

Witam INTEK-TECH pełen profesjonalizm ,pracujący tam ludzie znają się na tym co robią. Pełna pomoc na każdym etapie prac podziękowanie dla p. Piotra i p. Kamili .instalacja fotowoltaiczna wykonana na wysokim poziomie i bardzo dobrych elementach i podzespołach, wykonana przed czasem co jest dużym atutem, więc z czystym sumieniem polecam przyszłym decydującym się na instalacje paneli fotowoltaicznych firmę INTEK-TECH. Jestem super zadowolony wszystko działa w 100%.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Zbigniew, Drzewina. Dodano: 7/9/2021

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Intek-Tech. Właściciel, Pan Piotr, ujął mnie swoją wiedzą techniczną, odpowiedział na wszystkie moje trudne pytania dotyczące fotowoltaiki i nie tylko, na które przedstawiciele innych firm nie potrafili, Wybrałem panele firmy LG, falownik Solaredge i specyficzną konstrukcję z profili aluminiowych na dachu lekkim. Pan Piotr pomógł mi wybrać optymalne rozwiązanie. Firmowa ekipa szybko i sprawnie zrealizowała moje zamówienie. Wszystko dzała!

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Jacek, Subkowy. Dodano: 6/24/2021

Dzień dobry. O firmie Pana Piotra i jego pracownikach można pisać i mówić jedynie w samych superlatywach. Więc nie będę się rozpisywał, gdyż wszyscy już wszystko napisali. Ja powiem tak, rewelacja pod każdym względem i z czystym sumieniem polecam niezdecydowanym. Kochani nie czekajcie . Wybierajcie jako wykonawców INTEK-TECH Panie Piotrze, Pani Kamilo bardzo dziękuję. Podziękowania również dla instalatorów . Super.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Marek, Malbork. Dodano: 5/17/2021

Bardzo dobry kontakt. Rzetelne i profesjonalne doradztwo. Właściciel firmy wie co mówi, a nie mówi co wie, a dziś to rzadkość wśród wielu fachowców. Wykonanie na wysokim poziomie i bardzo dobrych jakościowo akcesoriach. Sam sprzęt, oczywiście do wyboru w konkurencyjnych cenach. Super ekipa montująca, nikt nie marudzi, doradzają, bardzo dokładni. Uczciwie polecam.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Sebastian, Suchy Dąb. Dodano: 4/27/2021

Fachowe doradztwo, miła i rzeczowa obsługa, terminy realizacji -nawet przed czasem. Montaż na wysokiej klasy materiałach, szybki, czysty, drobne dodatkowe prace nawet nie było mowy o dopłacie( bardzo miły gest). Gwarancja na wykonaną usługę bije konkurencję na GŁOWĘ !!!. No i oczywiście jedna z ważniejszych spraw po wykonaniu usługi właściciel chętnie służy doradztwem w pełnym zakresie korzystania z fotowoltaiki i nie tylko.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Agnieszka, Łęgowo. Dodano: 4/22/2021

Długo zastanawiałam się nad wykonawcą instalacji. Miałam oferty od dużych ogólnopolskich firm, ale zdecydowałam się na firmę Intek-Tech, ponieważ: - Intek-Tech, to firma z długoletnim doświadczeniem, która działa na rynku lokalnym - kontakt z Panem Piotrem i Panią Kamilą jest rewelacyjny, wszystko wyjaśnią i pomogą - profesjonalne podejście od samego początku, aż do zakończenia inwestycji. Firma Intek-Tech przedstawiła mi oferty, w kilku wariantach, jak poprosiłam o modyfikację oferty (dobór innego modelu falownika) nie było z tym najmniejszego problemu. Cały proces od doboru instalacji, doradztwa, uzgodnień, wykonania prac na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku, po przeprowadzenie formalności z dostawcą energii do końca przebiegał w sposób bardzo fachowy, szybki i przede wszystkim profesjonalny. Wszystko wykonane solidnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły. Po każdej wykonanej pracy firma zostawiała po sobie porządek. Pracownicy doświadczeni, mili i kulturalni. Wszystko wykonane zgodnie z umową i terminowo. Serdecznie polecam firmę Intek-Tech wszystkim zdecydowanym na założenie instalacji fotowoltaicznej oraz tym, którzy się nad tym zastanawiają. Naprawdę warto !!!

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Marcin, Kraśniewo. Dodano: 4/16/2021

Instalacja 6kW, oferta bez czarowania, męczenia, karty na stół i wszystko tak jak uzgodnione to wykonane. Pełny profesjonalizm, materiał wysokiej jakości. Termin szybciej niż w umowie. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Krzysztof, Morzeszczyn. Dodano: 3/26/2021

Profesjonalne podejście od samego początku aż do zakończenia inwestycji, pomoc i doradztwo na każdym etapie. Wszystko wykonane czysto i solidnie. Pracownicy kulturalni i doświadczeni. Polecam wszystkim którzy chcą bezproblemowo zainwestować w fotowoltaikę. Pozdrowienia dla firmy Intek-Tech.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Maciej, Pelplin. Dodano: 3/26/2021

Bardzo dobry kontakt i doradztwo właściciela firmy. Instalacja założona w terminie, szybko i starannie. Polecam firmę Pana Piotra

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Dominik, Tczew. Dodano: 1/7/2021

Rzetelna firma. Pan Piotr jest osobą konkretną, która nie czaruje i mówi jak jest. Wszelkie ustalenia zostały poparte argumentami. Podzespoły jak i elementy do całej instalacji na prawdę dobrej jakości o czym świadczą jedne z najdłuższych okresów gwarancyjnych na elementy instalacji. Świetny kontakt, nawet teraz po kilku miesiącach od montażu. Wykonanie usługo w moim przypadku było przed ustalonym terminem. Jestem bardzo zadowolony z obsługi.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Krzysztof Wysocki, Gdańsk. Dodano: 11/25/2020

Doradcy byli profesjonalni . Z montażu jestem bardzo zadowolony. Cena do zastosowanych materiałów bardzo dobra. Termin wykonańia zgodny z umową.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Paweł, Malbork. Dodano: 11/13/2020

Instalacja zainstalowana profesjonalnie zgodnie z ustalonymi terminami. Sprzęt wykorzystany w instalacji jest oceniany wysoko w ogólnodostępnych rankingach. Po 2 miesiacach wszystko działa dobrze. Fachowe doradztwo przed montażem ułatwiło ustalenie parametrów instalacji. Firma pomagała w załatwieniu formalnosci. Sprawnie wykonany montaż. Ogólnie bardzo dobry kontakt z właścicielem firmy. Polecam.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Wojciech, Pelplin. Dodano: 10/13/2020

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 4,9 kw wykonana terminowo, profesjonalnie z materiałów dobrej jakości. Jedna firma od początku do końca, bez pośredników. Dobry kontakt z klientem i odpowiednie doradztwo. Polecam.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Darek, Skowarcz. Dodano: 10/6/2020

Instalacja założona szybko i starannie. Bardzo dobry kontakt z właścicielami. Bardzo polecam firmę!

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Grzegorz, Pszczółki. Dodano: 9/23/2020

Firma Intek-Tech wykonała instalację fotowoltaiczną o mocy bliskiej 10kWp. Świetna organizacja pracy, wysoka jakość, dobra cena oraz doskonały kontakt z klientem - jednym słowem pełny profesjonalizm. Ponadto pan Piotr i pani Paulina są miłymi i sympatycznymi osobami. Polecam usługi Intek-Tech.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Tomasz, Subkowy. Dodano: 9/24/2020

Pełen profesjonalizm. Instalacja fotowoltaiczna założona szybko i sprawnie, a do tego estetycznie i starannie.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Maria, Żelistrzewo. Dodano: 9/24/2020

Firma Pana Piotra wykonywała instalację fotowoltaiczną o mocy 3,5 kw na moim budynku, który kryty jest dachówką ceramiczną. Instalacja wykonana w jeden dzień. Prace były umówione na godz. 7:00 i o tej godzinie właściciel z pracownikami pojawili się przed posesją. Bardzo dobry kontakt z właścicielem, który odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. Pełen profesjonalizm. Pracownicy wiedzą, co każdy ma robić. Nadzór nad montażem bezpośrednio przez właściciela. Profesjonalna pomoc żony właściciela Pani Pauliny przy formalnościach z elektrownią oraz z uzyskaniem dotacji "mój prąd". Bardzo polecam firmę Intek-Tech.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Karol, Gdańsk. Dodano: 9/24/2020

Fachowość, terminowość, dokładność. Wsparcie na każdym etapie realizacji. Przystępne ceny w stosunku do jakości materiałów. Wsparcie także w pozyskaniu dofinansowania. Po zakończonej pracy teren i pomieszczenie doprowadzone do stanu pierwotnego. Rzetelna ekipa. Polecam.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

5.0

Jakość

5.0

location Recenzent: Bingo, Wrocław. Dodano: 5/22/2020

Montaż instalacji fotowoltaicznej z podkonstrukcją na płaskim dachu z membraną został zrealizowany w 2 dni. Doskonała organizacja, fachowa wiedza, terminowość, profesjonalny sprzęt, staranne wykonanie usługi - to są zalety firmy Intek-Tech. Dodatkowo doceniam doskonały kontakt z Właścicielem P. Piotrem. Polecam wszystkim skorzystanie z ich usług, firma na najwyższym poziomie, mało dzisiaj takich wykonawców.

check Polecam Intek-Tech Technika Instalacji

Obsługa

5.0

Cena

4.0

Jakość

5.0

Dodaj opinię

Opowiedz innym o swojej historii z tą firmą!

Jak ocenisz Intek-Tech Technika Instalacji na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Intek-Tech Technika Instalacji?