Menu

Polonus Energy

Hasłem Polonus Energy jest: Przyszłość to Natura Wierzymy, że stosując i propagując nowoczesne rozwiązania, przyjazne naturze, nie tylko dbamy o środowisko, ale także dajemy naszym klientom i ich bliskim wspaniałą przyszłość. Zapraszamy do współpracy!

17 lat doświadczenia

>200 pracowników

>500 realizacji

location-dark Gdynia

W Polonus Energy wyznajemy zasadę, że o sile firmy stanowią jej ludzie, i jako marka firmy HG Solutions Sp. z o.o. lidera polskiej elektryki okrętowej, posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Przez kilkanaście lat swojej obecności na rynku HG Solutions zrealizowało projekty dla najbardziej wymagających klientów. Zdobyliśmy dzięki temu długą listę referencji, uznanie w oczach klientów, ale także udało nam się przyciągnąć do siebie najlepszych fachowców z branży.

Nasi eksperci posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie w zakresie projektowania i budowy nowych instalacji morskich i lądowych, produkcji rozdzielnic, testowania i naprawy oraz przebudowy istniejących systemów. Firma od lat gwarantuje profesjonalną jakość i jest zgodna z odpowiednimi standardami i przepisami ustanowionymi przez władze i towarzystwa klasyfikacyjne, takie jak PRS, LR, BV, ABS i DNV-GL jest także certyfikowana w zakresie ISO 9001:2015 i 18001:2007 przez DNV-GL.

To z doświadczenia i wiedzy tych samych ludzi korzysta dzisiaj Polonus Energy. Dzięki temu każda z naszych instalacji projektowana jest przez wykwalifikowanych inżynierów i instalowana oraz testowana przez certyfikowanych elektryków. Gwarantujemy w ten sposób bezpieczeństwo i komfort użytkowania zbudowanych przez nas systemów, z których klienci mogą cieszyć się przez długie miesiące.

Polonus Energy pracuje z producentami:

Polonus Energy korzysta z produktów następujących producentów ogniw fotowoltaicznych, falowników i materiałów montażowych.

Realizacje Polonus Energy

Poniżej znajdziesz galerię zdjęć instalacji wykonanych przez Polonus Energy

Adres Polonus Energy

Czechosłowacka 3, 81-336 Gdynia

Polonus Energy - opinie o instalatorze

Poniżej znajdziesz opinie klientow o Polonus Energy

Polonus Energy nie został jeszcze oceniony

Bądź pierwszym który doda swoją recenzję!

Jak ocenisz Polonus Energy na podstawie poniższych kryteriów?

Jakość

Obsługa

Cena

Czy polecasz Polonus Energy?